DRACULA.RO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomePortalSearchLatest imagesRegisterLog in
Latest topics
» IMPORTANT
problema teamspeak Icon_minitimeTue Feb 05, 2019 1:21 pm by Admin

» Urări
problema teamspeak Icon_minitimeSun Apr 08, 2018 5:49 am by Admin

» Funny stuff
problema teamspeak Icon_minitimeSun Apr 08, 2018 5:48 am by Admin

» Grievan tales...
problema teamspeak Icon_minitimeThu Mar 08, 2018 9:40 am by Admin

» Marian GamePlay
problema teamspeak Icon_minitimeSun Nov 19, 2017 7:01 am by Admin

» [Xile]'s _adventures_
problema teamspeak Icon_minitimeSun Sep 10, 2017 5:23 am by Grievan

» Ce muzica ascultam? / FAVORITE MUSIC
problema teamspeak Icon_minitimeFri Sep 08, 2017 8:54 am by Admin

» AndreiKazuya videos :P
problema teamspeak Icon_minitimeSun Aug 06, 2017 11:35 am by AndreiKazuya

» CLAN POWER
problema teamspeak Icon_minitimeThu Aug 03, 2017 8:00 am by Grievan

April 2024
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar

 

 problema teamspeak

Go down 
4 posters
AuthorMessage
Winnetou
profesionist
profesionist
Winnetou


Mesaje : 341
Puncte : 345
Data de inscriere : 2014-08-19
Varsta : 44
Localizare : satu mare; negresti-oas

problema teamspeak Empty
PostSubject: problema teamspeak   problema teamspeak Icon_minitimeTue Sep 09, 2014 10:31 am

ma fratilor, dragi colegi si prieteni, eu am o mare problema in clanu asta.mie nu imi place deloc sa scriu in timp ce joc (ca pana ce scriu ma omoara dusmanu) si ma  deranjeaza foarte mult sa fiu nevoit sa scriu.in plus prin toate clanurile pe unde am fost, se aduna lumea pe teamspeak si se vorbea liber,orice.de la 6 ,7,8sau mai multi in sus.deci io va spun ceva , daca intrati pe teamsp[eak sa vb e ok, in rest sa nu imi puneti intrebari sau altceva deloc.si chiar daca printr-o intamplare nu va raspund la  salut sa stiti ca joc, si nu am timp sa raspund.daca o sa fie comunitatea mai activa pe teamspeak se poate sa fac multi purici in clanu asta, daca ramaneti tot muti si numa scrieti sigur nu ma prinde craciunu, chiar daca imi place aici.deci  ceea ce va propun eu e sa intrati pe teamspeak si sa vorbiti domnilor si doamnelor: io zic ca o sa fie mai bine
Back to top Go down
Grievan
game master
game master
Grievan


Mesaje : 1332
Puncte : 1356
Data de inscriere : 2013-07-12
Localizare : Discovery Channel

problema teamspeak Empty
PostSubject: Re: problema teamspeak   problema teamspeak Icon_minitimeTue Sep 09, 2014 12:18 pm

Da. Teoretic teamspeak-ul l-am introdus mai mult pentru meciurile de cw sau eventual pentru cele de pe public in care jucam mai multi din clan intr-un room.
Daca e sa se discute ceva important in legatura cu anumite probleme din clan si nu se pot rezolva pe forum, atunci anuntam o sedintza de team speak. Eu personal
daca stau pe ts in timp ce joc nu ma pot concentra astfel incat sa obtin un rezultat bun in game. Prefer sa joc in liniste deplina pentru a putea sa scot ce e mai bun din
eu'l jucator. Nu condamn lumea care vrea sa stea si la vorba pe team speak dar va zic ca daca incercati sa jucati si sa vorbiti in acelasi timp nu faceti k/d prea bun.
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 1485
Puncte : 1585
Data de inscriere : 2013-01-07
Varsta : 43
Localizare : Somewhere over the rainbow

problema teamspeak Empty
PostSubject: Re: problema teamspeak   problema teamspeak Icon_minitimeWed Sep 10, 2014 12:00 am

Nu cred ca ts este o problema, noi dupa cum scrie si domnul Grievan il avem doar in caz de ceva urgenta sau sa il folosim la clan war (asta era ideea).
Eu am mai intrat de cateva ori in ultima vreme, dar intradevar de fiecare data cand joc gost mode si sunt pe ts k/d este afectat negativ. Sincer nu stiu daca am avea performante bune la clan war daca folosim ts-ul.

In alte clanuri in care ai fost tu, domnul  Winnetou stii foarte bine ca ts-ul pe langa ca era un loc de povesti libere mai era si un loc unde oamenii aveau posibilitatea sa se injure sau sa vorbeasca urat unul cu altul...ca sa nu mai spunem de mistoul si batjocura care se face de cei mai mici sau de incepatori. Eu stiu fiinca mi-au spus multi despre cat este ceasul la ts.

In DRACULA nu avem nimic impotriva folosirii ts-ului. Este la aprecierea fiecaruia daca foloseste sau nu ts-ul!
Eu nu pot sa iti promit ca o sa fie mai multa lume pe ts de acum incolo!
Back to top Go down
Winnetou
profesionist
profesionist
Winnetou


Mesaje : 341
Puncte : 345
Data de inscriere : 2014-08-19
Varsta : 44
Localizare : satu mare; negresti-oas

problema teamspeak Empty
PostSubject: Re: problema teamspeak   problema teamspeak Icon_minitimeWed Sep 10, 2014 7:37 am

eu, cel putin as mai schimba cate o vorba cu cineva, mi se pare monoton sa joci in liniste deplina, mai ales cand nu joci ghost.in plus daca ai ceva de comunicat, o poti face mai repede, mai consistent si fara sa te incurce la joc asa cum o face scrisul.
Back to top Go down
joejoyz
major
major
joejoyz


Mesaje : 77
Puncte : 82
Data de inscriere : 2013-06-27
Varsta : 28
Localizare : Timisoara

problema teamspeak Empty
PostSubject: Re: problema teamspeak   problema teamspeak Icon_minitimeWed Sep 10, 2014 9:42 am

parerea mea e ca incurca foarte mult daca nu jucam majoritatea in acelasi room. pentru ca de exemplu cand joci la sunet si se apropie cineva si se trezeste unu ca vrea sa zica ceva, ti-a stricat tot jocu..am patit asta vorbind cu un prieten pe raidcall. jucam GM si era o fantoma prin apropiere. el a vorbit si ala m-a omorat Smile) si eram doar eu cu el pe channel. gandeste-te daca e mai multa lume si se vorbeste continuu, jucatorii de GM sau S&D sau ce se mai joaca la sunet, au foarte mult de pierdut.
Back to top Go down
Winnetou
profesionist
profesionist
Winnetou


Mesaje : 341
Puncte : 345
Data de inscriere : 2014-08-19
Varsta : 44
Localizare : satu mare; negresti-oas

problema teamspeak Empty
PostSubject: Re: problema teamspeak   problema teamspeak Icon_minitimeWed Sep 10, 2014 10:30 am

la ghost nu te incurca daca esti la fantome, la sd iar se poate vb chiar daca joci la sunet.iar la zm,mm,hm,td,wave sau oricare se poate vorbi lejer.
Back to top Go down
joejoyz
major
major
joejoyz


Mesaje : 77
Puncte : 82
Data de inscriere : 2013-06-27
Varsta : 28
Localizare : Timisoara

problema teamspeak Empty
PostSubject: Re: problema teamspeak   problema teamspeak Icon_minitimeWed Sep 10, 2014 11:34 am

pentru mine nu e prea de ajutor ts pentru ca mai tot timpul joc GM sau S&D. restul ce le-ai enumerat, destul de rar. si GM joc doar la GR din 2 motive : n-am melee bun si nu stiu sa fac bhop.
Back to top Go down
Sponsored content





problema teamspeak Empty
PostSubject: Re: problema teamspeak   problema teamspeak Icon_minitime

Back to top Go down
 
problema teamspeak
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
DRACULA.RO :: Despre noi :: Despre noi-
Jump to: