HomePortalCalendarFAQSearchMemberlistRegisterLog in
Latest topics
» Funny stuff
Sun Oct 08, 2017 2:03 am by Grievan

» Marian GamePlay
Sun Oct 08, 2017 2:01 am by Grievan

» [Xile]'s _adventures_
Sun Sep 10, 2017 5:23 am by Grievan

» Ce muzica ascultam? / FAVORITE MUSIC
Fri Sep 08, 2017 8:54 am by Admin

» AndreiKazuya videos :P
Sun Aug 06, 2017 11:35 am by AndreiKazuya

» CLAN POWER
Thu Aug 03, 2017 8:00 am by Grievan

» Winnetou'"s records
Thu May 25, 2017 10:29 am by Admin

» Bancuri, glume....
Sun May 14, 2017 10:44 am by Admin

» Urări
Mon Apr 17, 2017 9:14 am by Admin

October 2017
MonTueWedThuFriSatSun
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
CalendarCalendar

Share | 

Un Sergent plangacios si un Maior rautacios.

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
_Dragos_
musafir
musafir

Puncte : 8
Data de inscriere : 2014-12-09

PostSubject: Un Sergent plangacios si un Maior rautacios.   Wed Dec 10, 2014 12:03 am

Back to top Go down
View user profile
Grievan
game master
game master

Puncte : 1345
Data de inscriere : 2013-07-12
Localizare : Discovery Channel

PostSubject: Re: Un Sergent plangacios si un Maior rautacios.   Wed Dec 10, 2014 1:56 am

Dap..Dragos, ce am invatat si eu pe parcursul celor aproape 6 ani de cand ratacesc pe meleagurile CF-ului este de fapt o zicala: "Nu cere omului ce nu poate duce". Doar ai fost si tu prin scoala sau poate mai esti inca, si observi ca nu toti dezvolta acelasi coeficient de inteligenta. Pacat ca s-a inventat hack-ul care provoaca enorm de multe tensiuni in timpul jocului pentru  
ca apar si foarte multe acuze care pe un jucator legitim il afecteaza. Rar vezi pe cineva care sa iti recunoasca talentul si des vezi iesiri nervoase instinctuale si poate uneori invidioase.
Cat timp te stii jucator curat iti recomand sa pui la fund acuzele celorlalti. Recomand sa-ti ghidezi actiunile dupa deviza clanului nostru: "WHERE YOU FAIL, WE EXCEL" 

Ca o paranteza, te-as ruga, in cazul in care mai exista plangeri de la jucatori, pentru a nu creea mai multe topicuri cu acelasi subiect, sa le postezi la "Galeria plangaciosilor" unde am contribuit si noi cu ceva printuri si mesaje.
Daca nu te descurci: click pe search, introdu textul "galeria plangaciosilor" si de aici e usor. Very Happy
Cius

Back to top Go down
View user profile
xile
game master
game master

Puncte : 723
Data de inscriere : 2013-08-05
Varsta : 31
Localizare : italy

PostSubject: Re: Un Sergent plangacios si un Maior rautacios.   Wed Dec 10, 2014 3:01 am

Very Happy Very Happy e ca mine la inceput..
big laugh
cat despre acesti jucatori de cf...
pfff m-am saturat sa mai si postez cati plang.
sunt foarte multi...
dar vorba lui grievan.
pe toate le pun intre buci, si mai dau si un vant,partz,sa nu se miste..Very Happy
Back to top Go down
View user profile
Admin
Admin

Puncte : 1572
Data de inscriere : 2013-01-07
Varsta : 36
Localizare : Somewhere over the rainbow

PostSubject: Re: Un Sergent plangacios si un Maior rautacios.   Wed Dec 10, 2014 3:22 am

Imi rezerv privilegiul de a nu fi domn azi!

Data urmatoare cand esti intrebat daca stii bancul cu dracula sa le raspunzi frumos: Da, dracula, dracula la toti sa ne mananci "pofta mare"!

Cat despre paranteza domnului Grievan, Dragos si eu iti sugerez sa postezi toate chestile astea la "galeria plangaciosilor". Nu putem creea topicuri de fiecare data cand vrem sa postam ceva. Mai avem topicuri deschise cu muzica pe care o ascultam, glume, funny si multe alte subiecte unde poti sa iti adaugi contributia. Iti recomand sa iti creezi un topic personal in care sa postezi recordurile tale (scoruri mari, experienta sau gp-ul mare in urma unui joc etc..)

Ne bucuram sa te avem printre noi, dar regretam ca experienta jocului este si pentru tine stricata in urma insultelor primite de la toate caracterele indoielnice de care ne batem zilnic in joc.

Keep up the good work!
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: Un Sergent plangacios si un Maior rautacios.   

Back to top Go down

Un Sergent plangacios si un Maior rautacios.
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1