DRACULA.RO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomePortalSearchLatest imagesRegisterLog in
Latest topics
» IMPORTANT
Unde gresim noi / OUR MISTAKES Icon_minitimeTue Feb 05, 2019 1:21 pm by Admin

» Urări
Unde gresim noi / OUR MISTAKES Icon_minitimeSun Apr 08, 2018 5:49 am by Admin

» Funny stuff
Unde gresim noi / OUR MISTAKES Icon_minitimeSun Apr 08, 2018 5:48 am by Admin

» Grievan tales...
Unde gresim noi / OUR MISTAKES Icon_minitimeThu Mar 08, 2018 9:40 am by Admin

» Marian GamePlay
Unde gresim noi / OUR MISTAKES Icon_minitimeSun Nov 19, 2017 7:01 am by Admin

» [Xile]'s _adventures_
Unde gresim noi / OUR MISTAKES Icon_minitimeSun Sep 10, 2017 5:23 am by Grievan

» Ce muzica ascultam? / FAVORITE MUSIC
Unde gresim noi / OUR MISTAKES Icon_minitimeFri Sep 08, 2017 8:54 am by Admin

» AndreiKazuya videos :P
Unde gresim noi / OUR MISTAKES Icon_minitimeSun Aug 06, 2017 11:35 am by AndreiKazuya

» CLAN POWER
Unde gresim noi / OUR MISTAKES Icon_minitimeThu Aug 03, 2017 8:00 am by Grievan

May 2024
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar

 

 Unde gresim noi / OUR MISTAKES

Go down 
+6
Winnetou
oradea
MissKitty
plumm
***************
stoystoy
10 posters
AuthorMessage
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 1485
Puncte : 1585
Data de inscriere : 2013-01-07
Varsta : 43
Localizare : Somewhere over the rainbow

Unde gresim noi / OUR MISTAKES Empty
PostSubject: Unde gresim noi / OUR MISTAKES   Unde gresim noi / OUR MISTAKES Icon_minitimeSun Apr 07, 2013 6:48 am

Nu ma refer la cineva anume, NOI ca si clan.....bineinteles ca si noi gresim, este normal sa gresim...de aia aici o sa punem poze sfaturi de la altii din alte clanuri, sugesti....ce ar trebuii sa facem noi sa fim mai buni si sa nu ne luam kikuri inutile de la alti jucatori doar pentru ca ii insultam

Incepem finut: clanurile Hide&seek, Noise, Bane,  Seek&Dystroy, Para_Bellum, Ms.13, DrunkBeer...nu stiu exact cum sa numesc, dar aproximativ asa au numele clanului (daca gresesc va rog sa ma corectati)  ...clanurile astea si multe altele (astept sa adaugati si voi)  nu folosesc hak si au majoritatea jucatorilor BUNI! NU LE DATI KIK DOAR FIINCA V-AU OMORAT, NU II INJURATI....nu suntem cei mai buni, trebuie sa acceptam ca sunt altii mai buni decat noi.

Din moment ce 3 jucatori de la DRACULA.RO dau kik la unu de la Bane, sa ne asteptam ca si ei la randul lor sa ne kikeze sau sa ne vorbeasca urat....dar daca ii lasam in pace si in cel mai rau caz, ca sa ne satisfacem curiozitatea le facem un report, ei nu o sa aiba pica sau nu o sa ne poarte ura  tuturor din clan!

Va rog sa fiti un pic mai atenti cu jucatorii BUNI din clanurile BUNE!!!!!!!
Nu sunt absurd sa va cer sa nu va aparati daca sunteti injurati sau sa iesiti din camea cand cineva va cere! Va rog doar sa fiti mai putin agresivi si sa incercati sa aplanati conflictele.

Multumesc anticipat!!
Sper cat mai multi sa citeasca ce am scris aici !

Unde gresim noi / OUR MISTAKES <a href=Unde gresim noi / OUR MISTAKES Psycho10" />


Mariane, Psychotyk este un jucator bun si vechi din clanul Noise...are rebonul honorable soldier! Mai mult de atata e un baiat super simpatic si de "comitet"....nu te supara ca iti spun , dar vreau sa dau un exemplu  despre ce se va posta pe acest topic!
Back to top Go down
stoystoy
profesionist
profesionist
stoystoy


Mesaje : 175
Puncte : 204
Data de inscriere : 2013-01-11
Localizare : GPS

Unde gresim noi / OUR MISTAKES Empty
PostSubject: Re: Unde gresim noi / OUR MISTAKES   Unde gresim noi / OUR MISTAKES Icon_minitimeSun Apr 07, 2013 7:59 am

eu ma impac bine cu:hide&seek/seek&destroy,noise,bane cel putin eu nu am jignit si nici viceversa cat despre clanurile parazitii,acvila,veteranii ma pis pe ei
Back to top Go down
***************
profesionist
profesionist
***************


Mesaje : 173
Puncte : 183
Data de inscriere : 2013-01-09

Unde gresim noi / OUR MISTAKES Empty
PostSubject: Re: Unde gresim noi / OUR MISTAKES   Unde gresim noi / OUR MISTAKES Icon_minitimeSun Apr 07, 2013 12:07 pm

NU COMENTEZ............
Back to top Go down
plumm
major
major
plumm


Mesaje : 62
Puncte : 73
Data de inscriere : 2013-03-07
Localizare : Plummsville

Unde gresim noi / OUR MISTAKES Empty
PostSubject: Re: Unde gresim noi / OUR MISTAKES   Unde gresim noi / OUR MISTAKES Icon_minitimeSun Apr 07, 2013 11:44 pm

Marian e un baiat bun, eu cel putin il vad un camarad respectuos de fiecare data cand se logheaza, dar are momente mai putin bune, ca si noi de altfel , din greseli invatzam si cred ca si Marian a invatzat din cele personale.. Smile
Idea Peace Idea
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 1485
Puncte : 1585
Data de inscriere : 2013-01-07
Varsta : 43
Localizare : Somewhere over the rainbow

Unde gresim noi / OUR MISTAKES Empty
PostSubject: Re: Unde gresim noi / OUR MISTAKES   Unde gresim noi / OUR MISTAKES Icon_minitimeMon Apr 08, 2013 5:13 am

Da, Marian este un baiat de nota 10, nu am postat poza ca sa il "cert".....putem invata fiecare din greselile noastre! Nu cred ca este unul in clan care nu a acuzat alti jucatori fara sa aiba motiv, eu unu am facut treaba asta (cu siguranta de mai multe ori)...ideea este sa invatam care sunt jucatorii buni si care sunt clanurile bune, care nu accepta hak, iar pe acestia sa incercam sa nu ii jignim fiinca ne batem de ei in fiecare zi jucand gostmode! Nu stiu sa explic mai usor si pe intelesul tuturor, dar nu ii injuram si nu le dam kik la jucatorii buni din clanurile bune, iar iei la randul lor o sa ne dea un f12 la nevoie sau nu o sa ne nominalizeze pentru kik cand ceva plangacios ne acuza de hak dupa ce l-am omorat.

Cum eu nu accept hak in clanul nostru asa nu accepta nici ceielalti lideri de clan din clanurile mai sus numite....

Invatati clanurile bune si invatati jucatorii buni de gost mode pentru o mai buna armonie in cadrul jocului!

Back to top Go down
***************
profesionist
profesionist
***************


Mesaje : 173
Puncte : 183
Data de inscriere : 2013-01-09

Unde gresim noi / OUR MISTAKES Empty
PostSubject: Re: Unde gresim noi / OUR MISTAKES   Unde gresim noi / OUR MISTAKES Icon_minitimeWed Apr 10, 2013 10:57 am

DACA AR FACE TOTI LIDARI DE CLANURI CA TINE PAUL,AM JUCA FARA NERVI.CAND 1 ITI F**E MECIUL,ITI PICA DRACII PE CEI NEVINOVATI.CUM AM FACUT EU,ASTA E,AM GRESIT
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 1485
Puncte : 1585
Data de inscriere : 2013-01-07
Varsta : 43
Localizare : Somewhere over the rainbow

Unde gresim noi / OUR MISTAKES Empty
PostSubject: Re: Unde gresim noi / OUR MISTAKES   Unde gresim noi / OUR MISTAKES Icon_minitimeWed Apr 10, 2013 11:31 am

Da domnul Marian, stiu cum este! Si eu am patit de o gramada de ori asa ca si tine, dar asta este...mergem mai departe si incercam sa ne indreptam....nu te stresa ca nu a luat nimica foc.....si mie imi vine sa il injur cand joc cu el Smile)))
Back to top Go down
Vizitator
Guest




Unde gresim noi / OUR MISTAKES Empty
PostSubject: Re: Unde gresim noi / OUR MISTAKES   Unde gresim noi / OUR MISTAKES Icon_minitimeWed Apr 10, 2013 10:47 pm

hmz,,, Foarte Bun TOPIC,


sincer sa fiu is o fire care atunci cand am de spus ceva, spun, dar vad ca in ultima vreme m-am cam molipsit de Domnul Storm, nu injur nici un jucator, cei din H&S , nuclear, bane drunk beer, ma stiu, si cand imi iau kik eii dau F12.
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 1485
Puncte : 1585
Data de inscriere : 2013-01-07
Varsta : 43
Localizare : Somewhere over the rainbow

Unde gresim noi / OUR MISTAKES Empty
PostSubject: Re: Unde gresim noi / OUR MISTAKES   Unde gresim noi / OUR MISTAKES Icon_minitimeFri Apr 19, 2013 9:45 pm

CITITI TOPICUL ASTA DE LA CAP LA COADA, VA ROG FRUMOS! NU CITITI NUMAI CE SCRIU AICI, VA ROG CITITI INTREG TOPICUL!

Adaugati complectari cu clanuri bune si care nu merita acuzate, cu jucatori care isi vad de treaba!

VA ROG NU MAI ACUZATI JUCATORII BUNI DIN CLANURILE BUNE!

...weps de la drunk beer, este un baiat de nota 10 si un jucator de ocolit....NU ARE HAK, cum nu are hak nici un jucator din clanul lui!

apasati, va rog frumos, pe TAB inainte sa injurati sau sa acuzati sub o forma sau alta si vedeti din ce clan face parte jucatorul pe care aveti de gand sa il acuzati sau sa il injurati, vedeti ce rank are, vedeti ce ping are....

daca are pingul maricel sunt sanse sa foloseasa hak......dar precizez: SUNT SANSE, nu neaparat foloseste hak...poate omul is coboara un film si automat pingul lui in joc este mai mare!

..........
Back to top Go down
stoystoy
profesionist
profesionist
stoystoy


Mesaje : 175
Puncte : 204
Data de inscriere : 2013-01-11
Localizare : GPS

Unde gresim noi / OUR MISTAKES Empty
PostSubject: Re: Unde gresim noi / OUR MISTAKES   Unde gresim noi / OUR MISTAKES Icon_minitimeFri Apr 19, 2013 10:08 pm

am sa bag toate programele si fac download sa am ping mare,ami pare rau ca nu am salvat atunci eu al vedeam pe weps ca avea sarituri banale dar de jos ca sa sari in vent e imposibil
Back to top Go down
plumm
major
major
plumm


Mesaje : 62
Puncte : 73
Data de inscriere : 2013-03-07
Localizare : Plummsville

Unde gresim noi / OUR MISTAKES Empty
PostSubject: Re: Unde gresim noi / OUR MISTAKES   Unde gresim noi / OUR MISTAKES Icon_minitimeSat Apr 20, 2013 4:20 am

Mai oameni buni, e o vorba romaneasca zisa de unii cand isi dau seama k au patzit-o, cica sa nu ai incredere nici in mana ta dreapta pt k te culci cu ea la cap si te trezesti cu ea la p**a (adik pula).. Personal increderea mea e rezervata, am cativa gameri pt kre a'si baga mana in foc k nu triseaza dar sunt multi kre pozeaza in inocenti. Cred k stoy dak a vazut ceva, a vazut bine, nu vedeti k incep astia mai slabi sa isi dea drumul la skill'uri? Unii incep sa devina depasitzi si umbla la pungutza cu hack. Din partea mea...
Exclamation PEACE Exclamation si spor la practica curata.
Back to top Go down
stoystoy
profesionist
profesionist
stoystoy


Mesaje : 175
Puncte : 204
Data de inscriere : 2013-01-11
Localizare : GPS

Unde gresim noi / OUR MISTAKES Empty
PostSubject: Re: Unde gresim noi / OUR MISTAKES   Unde gresim noi / OUR MISTAKES Icon_minitimeSat Apr 20, 2013 4:41 am

problema este ca pot lua hak VIP si doar ami bag one hit kill si invisibile,pt ca se poate sa al omori din prima si fara sa ai dai headshot dupa cum se observa la joc si daca fac o panarama de bhop nu conteaza ca sunt deja invizibil poti da report dar ce se observa? nimic anormal
Back to top Go down
Vizitator
Guest




Unde gresim noi / OUR MISTAKES Empty
PostSubject: Re: Unde gresim noi / OUR MISTAKES   Unde gresim noi / OUR MISTAKES Icon_minitimeSun Apr 21, 2013 11:20 am

am zis ca e TOPIC BUN . dar ... vad ca e degeaba.

poate gresesc daca spun Domnule stoy, ai ceva timp de ghost mode, pune mintea la contributie.


tu de cate ori esti acuzat ca ai hack? sincer? si de cate ori ai avut hack?
......................................................................................................
Back to top Go down
stoystoy
profesionist
profesionist
stoystoy


Mesaje : 175
Puncte : 204
Data de inscriere : 2013-01-11
Localizare : GPS

Unde gresim noi / OUR MISTAKES Empty
PostSubject: Re: Unde gresim noi / OUR MISTAKES   Unde gresim noi / OUR MISTAKES Icon_minitimeSun Apr 21, 2013 12:10 pm

eu am folosit hak si eu zic de ala cu jump de jos a sarit in vent aia era ideea ,care sunt (buni) ai stiu
Back to top Go down
Vizitator
Guest




Unde gresim noi / OUR MISTAKES Empty
PostSubject: Re: Unde gresim noi / OUR MISTAKES   Unde gresim noi / OUR MISTAKES Icon_minitimeMon Apr 22, 2013 12:16 pm

What a Face
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 1485
Puncte : 1585
Data de inscriere : 2013-01-07
Varsta : 43
Localizare : Somewhere over the rainbow

Unde gresim noi / OUR MISTAKES Empty
PostSubject: Re: Unde gresim noi / OUR MISTAKES   Unde gresim noi / OUR MISTAKES Icon_minitimeWed Jan 29, 2014 12:32 am

Va rog pe toti sa mai cititi o data topicul asta de sus pana jos. Nu durează mai mult de 5
minute. In ultima vreme am început sa jucam mai mult împreună,
ca urmare kikurile primite s-au mai rărit fiinca ne ajutam cu un f11
la nevoie. Dar obiceiurile ne-au rămas aproximativ aceleasi.
In continuare acuzam jucători nevinovati de la care ar trebui sa
invatam. Eu am făcut ieri asta, asa ca nu mă refer la cineva anume, dar
încerc sa generalizez fiinca sunteti multi care faceti aceiași greseala.

Incercam toti sa ne îndreptăm!
Back to top Go down
Grievan
game master
game master
Grievan


Mesaje : 1332
Puncte : 1356
Data de inscriere : 2013-07-12
Localizare : Discovery Channel

Unde gresim noi / OUR MISTAKES Empty
PostSubject: Re: Unde gresim noi / OUR MISTAKES   Unde gresim noi / OUR MISTAKES Icon_minitimeWed Jan 29, 2014 2:42 am

Pai, pnm, ieri de ex am jucat gm si aveam la adversari unul din alphawolves, duck, care mi s'a parut suspect, greu m'am abtinut sa ii zic cv dar pan la urma am cedat si ii zic: Sper ca ai honorable soldier badge pt ca imi pari suspect. El imi raspunde foarte rpd si senin ca sigur ca are badge'ul. Termin runda si cand ii caut contul, pwla badge'ul. Tot ieri joc gm si ca adversar am un bosket din guantanamo, clan respectabil cum s'ar spune, la fel de suspect si asta termina gagiul cu 20-2 scor final. Ma abtin sa'i zic cv, ii caut contul si vad acolo: lt col, k/d ratio 1.2, honorable soldier badge din parti. Ce drek sa respecti? Unde gresim? Gresim ca nu salvam replay'uri sa le vizionam cu atentie si ca atare unde e nevoie sa le trimitem. Sa le trimiti, unde? daca astia de pe z8 de la departamentul SUPPORT sunt in concediu. Pe z8 merge numai departamentul incasari si ala de promisiuni nefondabile.  Wink 
Back to top Go down
MissKitty
profesionist
profesionist
MissKitty


Mesaje : 133
Puncte : 136
Data de inscriere : 2013-02-03
Varsta : 37

Unde gresim noi / OUR MISTAKES Empty
PostSubject: Re: Unde gresim noi / OUR MISTAKES   Unde gresim noi / OUR MISTAKES Icon_minitimeWed Jan 29, 2014 3:26 am

Sunt unii ce nu au honorable solider badge si totusi nu au hack. Eu foloseam hack inainte cand am inceput sa ma joc cf si acum imi pare rau ca nu mai am badge-ul. Ce vreau sa zic e ca playerii din Clanurile bune poate nu au honorable solider badge dar asta nu inseamna ca au hack. Cu cei de la Guantanamo ma intalnesc cel mai des in GM dar nu am observat nimic bizar la ei. De multe ori chiar m-au ajutat cu f12 la fel si clanurile scrise de Paul mai sus.
Ah completez inca un clan care nu are hack: Ninja xD
Back to top Go down
Grievan
game master
game master
Grievan


Mesaje : 1332
Puncte : 1356
Data de inscriere : 2013-07-12
Localizare : Discovery Channel

Unde gresim noi / OUR MISTAKES Empty
PostSubject: Re: Unde gresim noi / OUR MISTAKES   Unde gresim noi / OUR MISTAKES Icon_minitimeWed Jan 29, 2014 3:36 am

Da, zici tu ceva acolo cu noima dar eu m'am referit la nivelul de credibilitate, normal ca sunt care au gresit si nu o mai fac dar sa minti ca ai badge'ul e cv diferit, plus ca in joc poti da click dreapta pe orice jucator sa ii vezi activitatea in moduri, adica la ce mod e bun pt ca nu toti exceleaza la gm, td sau s&d. Si atunci daca vezi k e praf pe toba la toate sigur ca apare un semn de intrebare. Tot cu click dreapta iti spune la honnor: very bad, bad, average, good, very good, de unde poti sa'ti dai iar seama de contul respectiv.
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 1485
Puncte : 1585
Data de inscriere : 2013-01-07
Varsta : 43
Localizare : Somewhere over the rainbow

Unde gresim noi / OUR MISTAKES Empty
PostSubject: Re: Unde gresim noi / OUR MISTAKES   Unde gresim noi / OUR MISTAKES Icon_minitimeWed Jan 29, 2014 5:37 am

Pai asta cu honor e alta bomba. Eu am very bad, asta
din cate stiu eu arata de cate ori ai iesit din joc sau mai
bine spus de cate ori ai fost dat afara. Sau....?
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 1485
Puncte : 1585
Data de inscriere : 2013-01-07
Varsta : 43
Localizare : Somewhere over the rainbow

Unde gresim noi / OUR MISTAKES Empty
PostSubject: Re: Unde gresim noi / OUR MISTAKES   Unde gresim noi / OUR MISTAKES Icon_minitimeWed Jan 29, 2014 5:54 am

Sau....unii spun ca honnor scade când iti omori colegii de
echipa si când iesi din joc. Eu mă dau pe mine exemplu:
am aproximativ 10.000 jocuri si 1000 de "dezertari", ceea ce
eu cred ca nu prea bate la socoteala.Eu nu am iesit de buna
voie de 1000 de ori din joc, nu obisnuiesc sa ies din joc. Dar cred ca kikuri
am luat vreo 1000 in 10.000 de jocuri (1 kik la 10 jocuri).....iar kiluri la
coechipieri am 32. Asta cu 32 o cred dar ca am iesit din 1000 de jocuri nu prea cred,
nici chiar cu errorile primite nu am 1000.
Back to top Go down
Grievan
game master
game master
Grievan


Mesaje : 1332
Puncte : 1356
Data de inscriere : 2013-07-12
Localizare : Discovery Channel

Unde gresim noi / OUR MISTAKES Empty
PostSubject: Re: Unde gresim noi / OUR MISTAKES   Unde gresim noi / OUR MISTAKES Icon_minitimeWed Jan 29, 2014 7:36 am

Pai nu ar fi corect sa se ia si de cate ori ai fost dat afara din game in calcul. Una e sa fii dat afara ca ai hack si alta ca esti ace. Pnm ca am lipsit de la calcule paranormale la matematica..  study scratch
Back to top Go down
Vizitator
Guest




Unde gresim noi / OUR MISTAKES Empty
PostSubject: Re: Unde gresim noi / OUR MISTAKES   Unde gresim noi / OUR MISTAKES Icon_minitimeWed Jan 29, 2014 10:44 am

jucam impreuna in ultima vreme, dar ma deranjeaza foarte tare cand cineva de la noi din clan da kik la jucatori de GM, daca zic f12 se supara membru clanului daca zic f11 acel player cum as mai putea juca cu el?
de multe ori cand intru la o joaca intra prieteni din Ninja din S&D din Noise H&S Explicit, care vin si imi spun ca
X si Y din caln de la noi le-au dat kik, si sincer sa fiu nu prea imi convine , ca imi si sare cheful de joaca.
SHAME ON US!!!
aici e o chestie la care trebuie sa lucram,
Aici gresim noi, ceea ce nu e bine pentru noi.

E careva cu vreo ideie ?
cum sa ne reabilitam?
exista vreo solutie?
Back to top Go down
Grievan
game master
game master
Grievan


Mesaje : 1332
Puncte : 1356
Data de inscriere : 2013-07-12
Localizare : Discovery Channel

Unde gresim noi / OUR MISTAKES Empty
PostSubject: Re: Unde gresim noi / OUR MISTAKES   Unde gresim noi / OUR MISTAKES Icon_minitimeWed Jan 29, 2014 11:36 am

M'ai pus pe ganduri cu schimbarea asta, mi'a trebuit ceva timp sa ajung la un compromis dar in final am decis sa schimb ceva. Ma las de bere si ma apuc de tzuica plata.  rabbit 
Back to top Go down
Vizitator
Guest




Unde gresim noi / OUR MISTAKES Empty
PostSubject: Re: Unde gresim noi / OUR MISTAKES   Unde gresim noi / OUR MISTAKES Icon_minitimeWed Jan 29, 2014 12:57 pm

buna solutie,
cel mai bine ar fi sa te lasi bere, si sa nu te apuci de alceva daunator corpului,
cu toate ca din cand in cand e bine sa resetezi computer-ul de bord!
Back to top Go down
oradea
major
major



Mesaje : 65
Puncte : 66
Data de inscriere : 2013-09-30

Unde gresim noi / OUR MISTAKES Empty
PostSubject: Re: Unde gresim noi / OUR MISTAKES   Unde gresim noi / OUR MISTAKES Icon_minitimeThu Jan 30, 2014 1:55 pm

mda..am fost si eu pus in situatia asta..nu sti cum sa reactionezi hm...mai ales cand esti singurul din clan in Gr (de exemplu) si tre sa dai tu kick ca o cer cei din clan desi sti ca cel cu pricina e jucator bun, poate si prieten ..am patito , a primit kick si mi-a scris pe privat "ca nui vine sa creada" ...nu stiu ce se poate face,personal sper sa nu mai fiu pus in situatii de astea, e asa cum ai spus Ghostdestiny, iti piere cheful de jok....nu am sugestii imi parte rau  Rolling Eyes 
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 1485
Puncte : 1585
Data de inscriere : 2013-01-07
Varsta : 43
Localizare : Somewhere over the rainbow

Unde gresim noi / OUR MISTAKES Empty
PostSubject: Re: Unde gresim noi / OUR MISTAKES   Unde gresim noi / OUR MISTAKES Icon_minitimeWed Apr 02, 2014 7:30 am

Unde gresim noi / OUR MISTAKES <a href=Unde gresim noi / OUR MISTAKES Tabel10" />
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 1485
Puncte : 1585
Data de inscriere : 2013-01-07
Varsta : 43
Localizare : Somewhere over the rainbow

Unde gresim noi / OUR MISTAKES Empty
PostSubject: Re: Unde gresim noi / OUR MISTAKES   Unde gresim noi / OUR MISTAKES Icon_minitimeSun Dec 14, 2014 8:15 am

Salut!

Nu ma gandeam ca o sa redeschid topicul asta, dar se pare ca este nevoie!
A plecat din clan Kokka, cand l-am intrebad de ce a plecat mi-a spus ca nu ii raspundea nimeni la salut si ca era in clan ca si cum ar fi singur!

Am inceput sa le scriu la toti din clan sa inceapa sa salute de azi inainte si asta voi face toata saptamana.
Se mai intampla sa nu avem bifat clan chatul si atunci nu se vede cand altii scriu....sa incercam sa fim mai atenti  si sa incercam sa ii reinvatam pe toti sa zica o buna ziua ca nu e asa de greu!

Azi din excel de zel l-am dat afara pe unu care nu saluta! Fenix...el era in joc si juca in timpul in care eu tineam prelegerea despre salutatul de acum incolo. Toti imi spunea ca o sa salute si ca da am dreptate ca in ultima vreme nu mai se saluta dar cetateanul Fenix nu zicea nimic. Am incercat pe clan chat de vre-o 3 ori sa il intreb daca vede ce scriu, verificand anterior daca este la joc. Dansul nu a raspuns la nici o incercare de-a mea, asa ca am scris ca pe clan chat ca il voi da afara din clan pentru ca nu raspunde la ce i se scrie. In secunda doi m-a intrebat ca de ce sa il dau afara din clan. Ca urmare va imaginati ca nu am mai stat pe ganduri si l-am servit ca exemplu. 

Va rog inca o data sa incepem sa insistam la treaba cu salutatul, stiu ca acum sunt si multi straini in clan dar nu cred ca este imposibil sa pastram un nivel de civilizatie acceptabil in cadrul clanului!
Back to top Go down
xile
game master
game master
xile


Mesaje : 721
Puncte : 724
Data de inscriere : 2013-08-05
Varsta : 37
Localizare : italy

Unde gresim noi / OUR MISTAKES Empty
PostSubject: Re: Unde gresim noi / OUR MISTAKES   Unde gresim noi / OUR MISTAKES Icon_minitimeSun Dec 14, 2014 10:33 am

top cred ca ai actionat bine...eu nu primesc salut nici de la jucatori mai vechi 
si vorbim aceiasi limba...
ce sa mai zic de straini..
mai degraba parca ei saluta....
intradevar clan cheatu este o problema..
dar il poti bifa si in timp ce joci...
nu numai in looby...
nu cred ca este greu sa verifici..sau satzi dai seama ca nu e bifat..
cand sunt 20 de playeri on ar trebui sa te intrebi,dc nu vb nimeni oare!!!!!?
poate sa fie ca am cumva debifat?!!!!!!!!!!!!!!!
ia sa verific o leaca sa vad daca am dreptate....
cel putin asa fac eu....
pace... cheers
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 1485
Puncte : 1585
Data de inscriere : 2013-01-07
Varsta : 43
Localizare : Somewhere over the rainbow

Unde gresim noi / OUR MISTAKES Empty
PostSubject: Re: Unde gresim noi / OUR MISTAKES   Unde gresim noi / OUR MISTAKES Icon_minitimeSun Mar 06, 2016 7:57 am

Redeschidem topicul asta pentru prietenul nostru Alin (winnetou)

Am primit un mesaj, din nou, de la un jucator care se plange de Winnetou. Am vb cu Winnetou si el ca deobicei nu este vinovat, ci doar raspunde maimutoilor care il fac camper (maimutoilor saritori).

Postez mesajul de la maimutoiul cu pricina.

Aline, nu fac polemica cu tine si datorita faptului ca esti un jucator activ si un tip de comitet intre noi, nu te dau afara. Dar te rog sa iei asta ca un semnal de alarma.

Mi-ai aruncat azi ca dupa ce iti iei ribonul mult asteptat (pe care consider ca il meriti din plin) pleci de buna voie din clan. Nu asta iti cer, eu te rog doar sa ai aceiasi atitudine pe care o avem noi, jucatorii apropiati nivelului tau, jucatorii care scriem alaturi de tine pe acest forum. Si noi, ca si tine, suntem jigniti si injurati zilnic, dar nu suntem asa afectati, suntem aici sa ne relaxam nu sa injuram chiar pe toti care ne ies in cale.

Multumesc!


Unde gresim noi / OUR MISTAKES <a href=Unde gresim noi / OUR MISTAKES Winn110" />




Unde gresim noi / OUR MISTAKES <a href=Unde gresim noi / OUR MISTAKES Winn210" />
Back to top Go down
Grievan
game master
game master
Grievan


Mesaje : 1332
Puncte : 1356
Data de inscriere : 2013-07-12
Localizare : Discovery Channel

Unde gresim noi / OUR MISTAKES Empty
PostSubject: Re: Unde gresim noi / OUR MISTAKES   Unde gresim noi / OUR MISTAKES Icon_minitimeSun Mar 06, 2016 9:02 am

Din acelasi motiv s-a luat cineva de brand facandu-l camper, discutie in urma careia un copil oligofren numit shadouninja parca din guantanamo s-a luat de clanul Dracula.ro. Eu cred ca in orice joc fiecare isi aplica tactica personala. Ca si regula de joc nu e interzis campatul insa e aclamat negativ de multi jucatori de ghost mode. Personal cred ca nu trebuie sa va lasati impresionati de ce zic altii si sa mergeti pe "nu-i frumos ce e frumos, e frumos ce-mi place mie". Faptul ca ala a murit din cauza ca tu camper l-ai nimerit in corason nu trebuie sa influenteze in vreun fel starea ta de spirit. Winnetou, observ ca te deranjeaza cand cineva se ia de campatul tau dar daca ai incerca sa nu-i bagi in seama si sa iti vezi de joc nu ar mai primi Top mesaje. Lasa-i pe ei cu ei si noi cu noi. E pacat sa-ti strici reputatia pe care ti-o creezi prin scor cu asemenea limbaj.
 Bafta!
Back to top Go down
Winnetou
profesionist
profesionist
Winnetou


Mesaje : 341
Puncte : 345
Data de inscriere : 2014-08-19
Varsta : 44
Localizare : satu mare; negresti-oas

Unde gresim noi / OUR MISTAKES Empty
PostSubject: Re: Unde gresim noi / OUR MISTAKES   Unde gresim noi / OUR MISTAKES Icon_minitimeThu Mar 10, 2016 1:34 am

Te rog sa iei masuri impotriva lui AMA, idiotu asta iam spus clar ca nu joc cu el
a venit in clan sa ma urmareasca peste tot, nu ma lasa sa joc, spune-i sa ma lase in pace
altfel nu o sa tin cont ca e in clan si o sa ii dau kik de pe room.
Daca nu intelege de buna voie sau pleaca el sau plec eu, dar avand in vedere ca nu a ajutat cu nimic acest clan,
ar trebui sa plece el, mai ales ca motivu ca o venit e numa sa ma dispere pe mine.
Back to top Go down
Grievan
game master
game master
Grievan


Mesaje : 1332
Puncte : 1356
Data de inscriere : 2013-07-12
Localizare : Discovery Channel

Unde gresim noi / OUR MISTAKES Empty
PostSubject: Re: Unde gresim noi / OUR MISTAKES   Unde gresim noi / OUR MISTAKES Icon_minitimeThu Mar 10, 2016 6:19 am

Din meciurile jucate cu el am vazut ca e bun la ghost mode, de dat afară nu am cum sa îl dau pentru ca eu l-am invitat in clan. Jucătorii buni la gm trebuie sa ne fie aliați si nu adversari. Ce ține de tine numai tu poți sa ii transmiți exact. E posibil sa vrea sa joace cu colegii si de aia sa te urmeze. Very Happy


Last edited by Grievan on Thu Mar 10, 2016 8:51 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
Winnetou
profesionist
profesionist
Winnetou


Mesaje : 341
Puncte : 345
Data de inscriere : 2014-08-19
Varsta : 44
Localizare : satu mare; negresti-oas

Unde gresim noi / OUR MISTAKES Empty
PostSubject: Re: Unde gresim noi / OUR MISTAKES   Unde gresim noi / OUR MISTAKES Icon_minitimeThu Mar 10, 2016 8:25 am

nu e posibil, vrea doar sa imi faca viata amara, stiu sigur
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 1485
Puncte : 1585
Data de inscriere : 2013-01-07
Varsta : 43
Localizare : Somewhere over the rainbow

Unde gresim noi / OUR MISTAKES Empty
PostSubject: Re: Unde gresim noi / OUR MISTAKES   Unde gresim noi / OUR MISTAKES Icon_minitimeThu Mar 10, 2016 10:14 am

Am sa vorbesc cu el.
Back to top Go down
tanaru
game master
game master
tanaru


Mesaje : 536
Puncte : 540
Data de inscriere : 2014-09-29
Varsta : 34
Localizare : Ingolstadt Germania

Unde gresim noi / OUR MISTAKES Empty
PostSubject: Re: Unde gresim noi / OUR MISTAKES   Unde gresim noi / OUR MISTAKES Icon_minitimeThu Mar 10, 2016 12:07 pm

Eu unu nu am avut ocazia sa joc cu el de cand a venit in clan dar din alte intalniri stiu ca e baiat OK. Acum fiecare se intelege sau nu se intelege cu cineva, depinde de la om la om
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 1485
Puncte : 1585
Data de inscriere : 2013-01-07
Varsta : 43
Localizare : Somewhere over the rainbow

Unde gresim noi / OUR MISTAKES Empty
PostSubject: Re: Unde gresim noi / OUR MISTAKES   Unde gresim noi / OUR MISTAKES Icon_minitimeTue Sep 06, 2016 9:06 am

Observ din ce in ce mai des, jucatori de la noi din clan care foloses lowd guns in gost mode. Hellmy m-a disperat azi cu sniper si cu shotgun in gost mode. I-am atras atentia si parca l-a cam durut in spate de mine, a luat sniperul in loc de shotgun. Dupa ceva vreme incepe Cas sa rupa cu ksg, dupa meci ii scriu sa foloseasca silent si imi zice ca a jucat cu m4a1 silever?!?!?!?!?!?!?!? .....pun si poze de la discutie. Ideea este sa mai atentionam si noi jucatorii sa folosesca silent wep pentru rumuri-le de gost mode.

Unde gresim noi / OUR MISTAKES <a href=Unde gresim noi / OUR MISTAKES Sprayc10" />
Back to top Go down
Grievan
game master
game master
Grievan


Mesaje : 1332
Puncte : 1356
Data de inscriere : 2013-07-12
Localizare : Discovery Channel

Unde gresim noi / OUR MISTAKES Empty
PostSubject: Re: Unde gresim noi / OUR MISTAKES   Unde gresim noi / OUR MISTAKES Icon_minitimeTue Sep 06, 2016 9:53 am

Casouts ala nu stiu ce e cu el, hellmy probabil era obosit ca de obicei joaca cu silent. Sigur ca nu se compara cu silent nici o arma la ghost mode, mai atentionam si speram sa fie intelegere din partea tuturor. Daca nu, dragoste cu forta nu se poate.
Back to top Go down
Vizitator
Guest




Unde gresim noi / OUR MISTAKES Empty
PostSubject: Re: Unde gresim noi / OUR MISTAKES   Unde gresim noi / OUR MISTAKES Icon_minitimeWed Sep 07, 2016 2:56 am

Hellmy hackeru mereu joaca cu silent dar are momente cand se plictiseste de el...in rest e super ok omu. Cat despre cas nu prea joc cu el dar cand joc il vad cu m4 silver de care zice acolo in `selfie` cine stie...se mai plictisesc si ei de armele silent Very Happy oricum avem o gramada de jucatori cu lvl mic care nu prea inteleg cand li se vorbeste cu frumosu. Dr.sniper nu e primu jucator pe care a trebuit sa`l dau afara din mapa ca sa nu ma mai bata la cap cu ak, arx , m4plm... trebuie sa gasim o solutie cu astia... Plus ca mai nou unii din noi printre care si eu recrutam si jucatori de hm,hmx pentru ca joaca bine si avem sanse mai mari sa nu luam kick Very Happy
Back to top Go down
Grievan
game master
game master
Grievan


Mesaje : 1332
Puncte : 1356
Data de inscriere : 2013-07-12
Localizare : Discovery Channel

Unde gresim noi / OUR MISTAKES Empty
PostSubject: Re: Unde gresim noi / OUR MISTAKES   Unde gresim noi / OUR MISTAKES Icon_minitimeWed Sep 07, 2016 5:56 am

Uite ca eu nu ma gandeam ca recrutati pt hm si de aia nu le dau accept la cei cu k/d mic, in special la ghost mode. E posibil ca din aia pe care nu i-am primit sa fi fost si jucatori de care spui tu acolo. Drept urmare, daca mai aveti prieteni la hm si vor sa aplice sa le ziceti sa lase mesaj la aplicare ca i-ati invitat voi in clan. Asa putem face diferenta dintre ei si altii care aplica numai pt ca se da citronada la jucatori. Si sa nu uitati sa le spuneti sa nu intre la ghost mode ca ne fac clanul de rusine. Si asa ca mi s-a plans un anume chesse intr-un game de ghost cum ca avem plangaciosi in clan, QQ-isti cum s-ar mai spune, si ca el nu se astepta sa vada de astia in Dracula.ro ca cica ne crede un clan de gm respectabil. Ma rog, asta am inteles eu.  Very Happy
Back to top Go down
xile
game master
game master
xile


Mesaje : 721
Puncte : 724
Data de inscriere : 2013-08-05
Varsta : 37
Localizare : italy

Unde gresim noi / OUR MISTAKES Empty
PostSubject: Re: Unde gresim noi / OUR MISTAKES   Unde gresim noi / OUR MISTAKES Icon_minitimeWed Sep 07, 2016 6:21 am

joc mai mult cu cas..e baiat ok..si respectuos..
vorba domnului incepatoru ca se plcitiseste e adevarata..
eu si hellmy am rupt gm cu awm..xD
Back to top Go down
Vizitator
Guest




Unde gresim noi / OUR MISTAKES Empty
PostSubject: Re: Unde gresim noi / OUR MISTAKES   Unde gresim noi / OUR MISTAKES Icon_minitimeTue Sep 13, 2016 2:22 am

Eu cand recrutez pe cineva pentru hm ii zic sa dea apply imediat dupa ce se termina meciul...Oricum eu ii recrutez dupa 2 meciuri si la gm si la hm..degeaba are el 30-5 la gm sau 300-0 la hm daca e doar noroc si in al doilea meci se face de rahat ca nu stie sa traga
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 1485
Puncte : 1585
Data de inscriere : 2013-01-07
Varsta : 43
Localizare : Somewhere over the rainbow

Unde gresim noi / OUR MISTAKES Empty
PostSubject: Re: Unde gresim noi / OUR MISTAKES   Unde gresim noi / OUR MISTAKES Icon_minitimeSun Oct 02, 2016 11:07 am

Unde gresim noi / OUR MISTAKES <a href=Unde gresim noi / OUR MISTAKES W_oooo10" />
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 1485
Puncte : 1585
Data de inscriere : 2013-01-07
Varsta : 43
Localizare : Somewhere over the rainbow

Unde gresim noi / OUR MISTAKES Empty
PostSubject: Re: Unde gresim noi / OUR MISTAKES   Unde gresim noi / OUR MISTAKES Icon_minitimeSun Oct 02, 2016 11:09 am

Asta a raspuns cand l-am intrebat de ce nu este in clan. Mi-a crescut tensiune si am fost obraznic. afro
Back to top Go down
xile
game master
game master
xile


Mesaje : 721
Puncte : 724
Data de inscriere : 2013-08-05
Varsta : 37
Localizare : italy

Unde gresim noi / OUR MISTAKES Empty
PostSubject: Re: Unde gresim noi / OUR MISTAKES   Unde gresim noi / OUR MISTAKES Icon_minitimeSun Oct 02, 2016 1:44 pm

iote tiganu ca mie mi-a zis ca a iesit fratesu fa sa-i zica..
ce partz de om.
Back to top Go down
Grievan
game master
game master
Grievan


Mesaje : 1332
Puncte : 1356
Data de inscriere : 2013-07-12
Localizare : Discovery Channel

Unde gresim noi / OUR MISTAKES Empty
PostSubject: Re: Unde gresim noi / OUR MISTAKES   Unde gresim noi / OUR MISTAKES Icon_minitimeMon Oct 03, 2016 8:11 am

Pe astia ar trebui sa-i memoram, in special locotenentii, ca sa nu-i mai primim pe viitor.
Back to top Go down
tanaru
game master
game master
tanaru


Mesaje : 536
Puncte : 540
Data de inscriere : 2014-09-29
Varsta : 34
Localizare : Ingolstadt Germania

Unde gresim noi / OUR MISTAKES Empty
PostSubject: Re: Unde gresim noi / OUR MISTAKES   Unde gresim noi / OUR MISTAKES Icon_minitimeMon Oct 03, 2016 10:09 am

Rojer. Ar trebui anuntat si alinlaura de asta ca el mai are obiceiul sa dea add la toti ce dau apply.
Sau daca il mai prind locotenentii sa ii dea permanent kik, am vazut deja ca ia respins cineva o aplicatie.
Back to top Go down
Sponsored content





Unde gresim noi / OUR MISTAKES Empty
PostSubject: Re: Unde gresim noi / OUR MISTAKES   Unde gresim noi / OUR MISTAKES Icon_minitime

Back to top Go down
 
Unde gresim noi / OUR MISTAKES
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
DRACULA.RO :: Despre noi :: Despre noi-
Jump to: