DRACULA.RO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomePortalSearchLatest imagesRegisterLog in
Latest topics
» IMPORTANT
POLITIA ROMANA Icon_minitimeTue Feb 05, 2019 1:21 pm by Admin

» Urări
POLITIA ROMANA Icon_minitimeSun Apr 08, 2018 5:49 am by Admin

» Funny stuff
POLITIA ROMANA Icon_minitimeSun Apr 08, 2018 5:48 am by Admin

» Grievan tales...
POLITIA ROMANA Icon_minitimeThu Mar 08, 2018 9:40 am by Admin

» Marian GamePlay
POLITIA ROMANA Icon_minitimeSun Nov 19, 2017 7:01 am by Admin

» [Xile]'s _adventures_
POLITIA ROMANA Icon_minitimeSun Sep 10, 2017 5:23 am by Grievan

» Ce muzica ascultam? / FAVORITE MUSIC
POLITIA ROMANA Icon_minitimeFri Sep 08, 2017 8:54 am by Admin

» AndreiKazuya videos :P
POLITIA ROMANA Icon_minitimeSun Aug 06, 2017 11:35 am by AndreiKazuya

» CLAN POWER
POLITIA ROMANA Icon_minitimeThu Aug 03, 2017 8:00 am by Grievan

May 2024
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar

 

 POLITIA ROMANA

Go down 
3 posters
AuthorMessage
stoystoy
profesionist
profesionist
stoystoy


Mesaje : 175
Puncte : 204
Data de inscriere : 2013-01-11
Localizare : GPS

POLITIA ROMANA Empty
PostSubject: POLITIA ROMANA   POLITIA ROMANA Icon_minitimeWed Feb 19, 2014 3:25 pm

Dvs sunteți acuzat(ă) de vizualizare/stocare și/sau distribuire a materialelor  cu conținut interzis
Articolul 161 din Codul Penal al României prevede pedeapsa sub formă de privaţiune de libertate pe un termen de la 5 până la 11 ani.
De asemenea, Dvs sunteți suspectat(ă) de încălcarea "Legii privind drepturile de autor și drepturile conexe" (descărcarea de muzică sau video piratate, software nelicenţiat) prin utilizarea și/sau distribuirea neautorizată a conținutului protejat de dreptul de autor, încălcând astfel Articolul 148 din Codul Penal al României.

Articolul 148 din Codul Penal al României prevede pedeapsa sub formă de privaţiune de libertate pe un termen de la 3 până la 7 ani sau de la 150 până la 550 puncte-amendă.

De pe calculatorul Dvs a fost inițiat accesul neautorizat la informaţiile confidenţiale și la informaţiile de importanţă naţională de pe Internet.

Vă informăm că identitatea Dvs este deja stabilită, amplasamentul Dvs este deja localizat, și, împotriva Dvs poate fi intentată o acţiune penală în decurs de 96 de ore din momentul săvârșirii infracţiunilor prevăzute de Articolele din Codul Penal susmenționate, iar materialele dosarului de urmărire penală pot fi deferite justiţiei.
Amenda urmează să fie achitată în decurs de cel mult 48 de ore din momentul săvârșirii infracţiunilor. De îndată ce expiră 48 de ore, expiră și posibilitatea de plată a amenzii, și în următoarele 48 de ore, va începe colectarea automată a informaţiilor cu privire la infracţiunile săvârșite de către Dvs, și, împotriva Dvs va fi intentată o acţiune penală.
Valoarea amenzii este de RON 300 lei românești. Dvs puteți să achitați această amendă cu ajutorul voucherului bănesc PaySafeCard sau Ukash.

După achitarea amenzii, browser Dvs va fi deblocat și toate informațiile vor fi decriptate în decurs de 24 de ore din momentul trecerii banilor în contul Statului.

După deblocarea calculatorului, Dvs sunteți obligat(ă) în decurs de 7 zile să eliminați toate încălcările în legătură cu calculatorul Dvs. În caz contrar, calculatorul Dvs va fi blocat, iar împotriva Dvs va fi intentată o acţiune penală (fără posibilitatea de a achita vreo amendă).

Notaţi că este necesar să introduceți codul voucherului bănesc valid și să vă abțineți de la ridicarea numerarului din voucherul bănesc folosit pentru achitarea amenzii. În cazul introducerii unui cod al voucherului bănesc invalid, sau în cazul în care veți încerca să anulați trimiterea codului introdus, pe lângă infracţiunile săvârșite susmenționate, Dvs veți mai fi acuzat(ă) de fraudă (Articolul 377 din Codul Penal al României, care prevede pedeapsa sub formă de privaţiune de libertate pe un termen de la 1 până la 3 ani) și împotriva Dvs va fi intentată o acţiune penală.
Back to top Go down
stoystoy
profesionist
profesionist
stoystoy


Mesaje : 175
Puncte : 204
Data de inscriere : 2013-01-11
Localizare : GPS

POLITIA ROMANA Empty
PostSubject: Re: POLITIA ROMANA   POLITIA ROMANA Icon_minitimeWed Feb 19, 2014 3:27 pm

daca vin dupa mine ai intreb sa stiu si eu,pot juca crossfire in puscarie sau nu?  lol! 
Back to top Go down
oradea
major
major



Mesaje : 65
Puncte : 66
Data de inscriere : 2013-09-30

POLITIA ROMANA Empty
PostSubject: Re: POLITIA ROMANA   POLITIA ROMANA Icon_minitimeThu Feb 20, 2014 12:48 am

STAI CALM am avut cativa colegi care au primit mesajul asta si nu sa intamplat nimik.
Back to top Go down
stoystoy
profesionist
profesionist
stoystoy


Mesaje : 175
Puncte : 204
Data de inscriere : 2013-01-11
Localizare : GPS

POLITIA ROMANA Empty
PostSubject: Re: POLITIA ROMANA   POLITIA ROMANA Icon_minitimeThu Feb 20, 2014 1:24 am

am analizat mai bine pagina ca ami zice in 48 ore sa platesc si daca introduc codul de la paypoint de 3 ori inchide browseru de tot,eu am bagat 30000 euro mita am incercat de 7 ori  lol! si inca sunt online +ca de cate ori intru pe pagina tot 48 ore arata(are un cronometru)
Back to top Go down
Grievan
game master
game master
Grievan


Mesaje : 1332
Puncte : 1356
Data de inscriere : 2013-07-12
Localizare : Discovery Channel

POLITIA ROMANA Empty
PostSubject: Re: POLITIA ROMANA   POLITIA ROMANA Icon_minitimeThu Feb 20, 2014 1:42 am

Smile))) Si marmota?
Back to top Go down
stoystoy
profesionist
profesionist
stoystoy


Mesaje : 175
Puncte : 204
Data de inscriere : 2013-01-11
Localizare : GPS

POLITIA ROMANA Empty
PostSubject: Re: POLITIA ROMANA   POLITIA ROMANA Icon_minitimeThu Feb 20, 2014 4:53 am

avand in vedere ca compu meu are probleme si nu pot baga ca inainte antivirus si alte chestii protective daca in 24 h nu rezolv nik ma vad nevoit sa abandonez jocul
Back to top Go down
Sponsored content





POLITIA ROMANA Empty
PostSubject: Re: POLITIA ROMANA   POLITIA ROMANA Icon_minitime

Back to top Go down
 
POLITIA ROMANA
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Funny stuff

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
DRACULA.RO :: Despre noi :: Despre noi-
Jump to: