DRACULA.RO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomePortalSearchLatest imagesRegisterLog in
Latest topics
» IMPORTANT
[Xile]'s _adventures_ - Page 3 Icon_minitimeTue Feb 05, 2019 1:21 pm by Admin

» Urări
[Xile]'s _adventures_ - Page 3 Icon_minitimeSun Apr 08, 2018 5:49 am by Admin

» Funny stuff
[Xile]'s _adventures_ - Page 3 Icon_minitimeSun Apr 08, 2018 5:48 am by Admin

» Grievan tales...
[Xile]'s _adventures_ - Page 3 Icon_minitimeThu Mar 08, 2018 9:40 am by Admin

» Marian GamePlay
[Xile]'s _adventures_ - Page 3 Icon_minitimeSun Nov 19, 2017 7:01 am by Admin

» [Xile]'s _adventures_
[Xile]'s _adventures_ - Page 3 Icon_minitimeSun Sep 10, 2017 5:23 am by Grievan

» Ce muzica ascultam? / FAVORITE MUSIC
[Xile]'s _adventures_ - Page 3 Icon_minitimeFri Sep 08, 2017 8:54 am by Admin

» AndreiKazuya videos :P
[Xile]'s _adventures_ - Page 3 Icon_minitimeSun Aug 06, 2017 11:35 am by AndreiKazuya

» CLAN POWER
[Xile]'s _adventures_ - Page 3 Icon_minitimeThu Aug 03, 2017 8:00 am by Grievan

April 2024
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar

 

 [Xile]'s _adventures_

Go down 
+2
Winnetou
MissKitty
6 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AuthorMessage
xile
game master
game master



Mesaje : 721
Data de inscriere : 2013-08-05

[Xile]'s _adventures_ - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Xile]'s _adventures_   [Xile]'s _adventures_ - Page 3 Icon_minitimeSun Aug 10, 2014 11:05 am

[img][Xile]'s _adventures_ - Page 3 Al6s29[/img]
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 1485
Puncte : 1585
Data de inscriere : 2013-01-07
Varsta : 43
Localizare : Somewhere over the rainbow

[Xile]'s _adventures_ - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Xile]'s _adventures_   [Xile]'s _adventures_ - Page 3 Icon_minitimeSun Aug 10, 2014 5:31 pm

Foarte frumos domnilor! Xile Multa sănătate si fericire! La multi ani!
Frumoase urările lui Mongu si începătorul, frumoasa si poezia lui Grievan.
Suntem o comunitate frumoasa, cred ca gestuletele astea mici si dragute merg direct la inima.
Bravo băieti, la mulţi ani zile!
Back to top Go down
xile
game master
game master
xile


Mesaje : 721
Puncte : 724
Data de inscriere : 2013-08-05
Varsta : 37
Localizare : italy

[Xile]'s _adventures_ - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Xile]'s _adventures_   [Xile]'s _adventures_ - Page 3 Icon_minitimeThu Aug 14, 2014 11:55 am

multumesc top Very Happy
Back to top Go down
xile
game master
game master
xile


Mesaje : 721
Puncte : 724
Data de inscriere : 2013-08-05
Varsta : 37
Localizare : italy

[Xile]'s _adventures_ - Page 3 Empty
PostSubject: record restabilit...   [Xile]'s _adventures_ - Page 3 Icon_minitimeFri Sep 05, 2014 2:55 pm

[img][Xile]'s _adventures_ - Page 3 Xkwzg1[/img]
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 1485
Puncte : 1585
Data de inscriere : 2013-01-07
Varsta : 43
Localizare : Somewhere over the rainbow

[Xile]'s _adventures_ - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Xile]'s _adventures_   [Xile]'s _adventures_ - Page 3 Icon_minitimeFri Sep 05, 2014 4:25 pm

foarte tare! Xile cred ca trebuie sa te angajez cu norma intreaga Smile))
Back to top Go down
Vizitator
Guest




[Xile]'s _adventures_ - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Xile]'s _adventures_   [Xile]'s _adventures_ - Page 3 Icon_minitimeSat Sep 06, 2014 1:24 am

Woow. Bravo Xile! Acum inteleg de ce tot scria pisi pe chat '-.- -.- -.-'  big laugh
Back to top Go down
Vizitator
Guest




[Xile]'s _adventures_ - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Xile]'s _adventures_   [Xile]'s _adventures_ - Page 3 Icon_minitimeSat Sep 06, 2014 1:29 am

Waaaaaaa tu faci farm la GM ...    Exclamation
Back to top Go down
xile
game master
game master
xile


Mesaje : 721
Puncte : 724
Data de inscriere : 2013-08-05
Varsta : 37
Localizare : italy

[Xile]'s _adventures_ - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Xile]'s _adventures_   [Xile]'s _adventures_ - Page 3 Icon_minitimeSat Sep 06, 2014 10:23 am

big laugh
multumesc Domnilor..
da da da de asta tot tipa bad pe clan Smile)))
Back to top Go down
xile
game master
game master
xile


Mesaje : 721
Puncte : 724
Data de inscriere : 2013-08-05
Varsta : 37
Localizare : italy

[Xile]'s _adventures_ - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Xile]'s _adventures_   [Xile]'s _adventures_ - Page 3 Icon_minitimeWed Sep 24, 2014 12:19 pm

[img][Xile]'s _adventures_ - Page 3 1eb5o2[/img]
Back to top Go down
Vizitator
Guest




[Xile]'s _adventures_ - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Xile]'s _adventures_   [Xile]'s _adventures_ - Page 3 Icon_minitimeWed Sep 24, 2014 8:17 pm

Uuuhuu felicitari Xile!! (Sa imi spui cand ne apucam de farm dar shhhh sa nu stie nimeni Razz)
Back to top Go down
Winnetou
profesionist
profesionist
Winnetou


Mesaje : 341
Puncte : 345
Data de inscriere : 2014-08-19
Varsta : 44
Localizare : satu mare; negresti-oas

[Xile]'s _adventures_ - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Xile]'s _adventures_   [Xile]'s _adventures_ - Page 3 Icon_minitimeWed Sep 24, 2014 9:20 pm

felicitari, dai o bere
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 1485
Puncte : 1585
Data de inscriere : 2013-01-07
Varsta : 43
Localizare : Somewhere over the rainbow

[Xile]'s _adventures_ - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Xile]'s _adventures_   [Xile]'s _adventures_ - Page 3 Icon_minitimeWed Sep 24, 2014 11:02 pm

Bravo xile! la cat mai multe stele!
Back to top Go down
xile
game master
game master
xile


Mesaje : 721
Puncte : 724
Data de inscriere : 2013-08-05
Varsta : 37
Localizare : italy

[Xile]'s _adventures_ - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Xile]'s _adventures_   [Xile]'s _adventures_ - Page 3 Icon_minitimeThu Sep 25, 2014 5:08 am

Multumesc 
Domnilor.... tongue
Back to top Go down
Grievan
game master
game master
Grievan


Mesaje : 1332
Puncte : 1356
Data de inscriere : 2013-07-12
Localizare : Discovery Channel

[Xile]'s _adventures_ - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Xile]'s _adventures_   [Xile]'s _adventures_ - Page 3 Icon_minitimeThu Sep 25, 2014 5:26 am

Pfff..cred ca vad stele verzi. Suspect
Back to top Go down
xile
game master
game master
xile


Mesaje : 721
Puncte : 724
Data de inscriere : 2013-08-05
Varsta : 37
Localizare : italy

[Xile]'s _adventures_ - Page 3 Empty
PostSubject: ultima mea conversatie cu chuck..nu inteleg ce a vrut sa zica de aia postez aici..   [Xile]'s _adventures_ - Page 3 Icon_minitimeSun Sep 28, 2014 12:50 pm

[img][Xile]'s _adventures_ - Page 3 Ojl8hs[/img]
Back to top Go down
xile
game master
game master
xile


Mesaje : 721
Puncte : 724
Data de inscriere : 2013-08-05
Varsta : 37
Localizare : italy

[Xile]'s _adventures_ - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Xile]'s _adventures_   [Xile]'s _adventures_ - Page 3 Icon_minitimeSun Sep 28, 2014 12:52 pm

zice asa acolo:
your clan for rez use player (eu raspund):
razer u meen?
el zice:normal problem?


si asa a fost tot.
Back to top Go down
Vizitator
Guest




[Xile]'s _adventures_ - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Xile]'s _adventures_   [Xile]'s _adventures_ - Page 3 Icon_minitimeSun Sep 28, 2014 8:05 pm

Mda. Acum nu mai avem hak acum e treaba cu rez.u Suspect
Back to top Go down
xile
game master
game master
xile


Mesaje : 721
Puncte : 724
Data de inscriere : 2013-08-05
Varsta : 37
Localizare : italy

[Xile]'s _adventures_ - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Xile]'s _adventures_   [Xile]'s _adventures_ - Page 3 Icon_minitimeMon Sep 29, 2014 12:27 am

fama sa inteleg si eu ca sunt cazut din plop
ce e aia rez si ce vrea sa zica?
Back to top Go down
Vizitator
Guest




[Xile]'s _adventures_ - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Xile]'s _adventures_   [Xile]'s _adventures_ - Page 3 Icon_minitimeMon Sep 29, 2014 4:20 am

Rez este fisierul crossfire'ului cand downloadezi jocu ai fisieru ala. Si in fisieru respectiv ai sunete de la arma de la razio grenada flash bang etc si daca stergi fisieru sunetele asrea dispar. Si pentru un jucator de gm e o minune sa fii in mapa cu sprayeri si sa nu ii auzi minimiu idiotului. Si sa auzi respiratia fantomei la perfectie. Cam asta e rez'u Very Happy
Back to top Go down
Grievan
game master
game master
Grievan


Mesaje : 1332
Puncte : 1356
Data de inscriere : 2013-07-12
Localizare : Discovery Channel

[Xile]'s _adventures_ - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Xile]'s _adventures_   [Xile]'s _adventures_ - Page 3 Icon_minitimeMon Sep 29, 2014 6:56 am

Nu as crede ca dispar sunetele de la arme, doar cele de la mesaje. Very Happy
Back to top Go down
xile
game master
game master
xile


Mesaje : 721
Puncte : 724
Data de inscriere : 2013-08-05
Varsta : 37
Localizare : italy

[Xile]'s _adventures_ - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Xile]'s _adventures_   [Xile]'s _adventures_ - Page 3 Icon_minitimeMon Sep 29, 2014 7:49 am

roger...dar totusi a zis ceva de deredeval in turca lor .. plm..
Back to top Go down
Vizitator
Guest




[Xile]'s _adventures_ - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Xile]'s _adventures_   [Xile]'s _adventures_ - Page 3 Icon_minitimeMon Sep 29, 2014 8:52 am

Pai asta e si idea Grievan daca stergi rez dispar sunetele de la arme flash bang grenade radio si smoke. Voi de ce credeti ca darth ila cand se enerveaza joaca cu minimiu si ne aude ori cat spray ar face? hai sa fim seriosi:)) marele `pro` in gm. Nu va recomand sa va stergeti fisieru daca nu vreti bann zic si eu Razz
Back to top Go down
xile
game master
game master
xile


Mesaje : 721
Puncte : 724
Data de inscriere : 2013-08-05
Varsta : 37
Localizare : italy

[Xile]'s _adventures_ - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Xile]'s _adventures_   [Xile]'s _adventures_ - Page 3 Icon_minitimeWed Oct 29, 2014 12:56 pm

baieti cel putin eu il stiu bine pe andre cum joaca si am jucat foarte mult cu el si cred ca si voi il cunoasteti 
destul de bine...noi inca avem reputatie intre clanuri si jucatori foarte buni,.
in seara asta am avut cateva plangeri...voi posta cateva poze sa vedeti cateva discursuri...
[img][Xile]'s _adventures_ - Page 3 287ozk5[/img]
[img][Xile]'s _adventures_ - Page 3 14c6tzc[/img]
[img][Xile]'s _adventures_ - Page 3 2ykgqjr[/img]
[img][Xile]'s _adventures_ - Page 3 1z4wc5u[/img]
[img][Xile]'s _adventures_ - Page 3 I27sjq[/img]
[img][Xile]'s _adventures_ - Page 3 Awuiwy[/img]
Back to top Go down
xile
game master
game master
xile


Mesaje : 721
Puncte : 724
Data de inscriere : 2013-08-05
Varsta : 37
Localizare : italy

[Xile]'s _adventures_ - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Xile]'s _adventures_   [Xile]'s _adventures_ - Page 3 Icon_minitimeWed Oct 29, 2014 1:00 pm

[img][Xile]'s _adventures_ - Page 3 28bb04w[/img]
sincer 
asta nu este prima oara cand imi cer scuze
in fata a mai multor jucatori numai
ca sa nu ne pierdem respectu greu castigat..
dupa ce am terminat de vorbit cu:
ecu
corvus parca 
si inca 1 jucator nou 
care joaca mereu intre ei.. 
nu imi amintesc bine numele tre sa-l vad ca sa-l stiu...
au iesit imediat'
lol eram 4 din clan al naibi am ramas singur...cred k erau pe ts ca toti o data au iesit lool..
ca si cum ca dc nui cred k ala are hak..
si le-am zis: ma clanul nostru a jucat de foarte multe ori cu el...omu nu are hak
ca il cunosc de mult...nimik..
acum plm...trageti si voi concluzia
Back to top Go down
Grievan
game master
game master
Grievan


Mesaje : 1332
Puncte : 1356
Data de inscriere : 2013-07-12
Localizare : Discovery Channel

[Xile]'s _adventures_ - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Xile]'s _adventures_   [Xile]'s _adventures_ - Page 3 Icon_minitimeWed Oct 29, 2014 1:14 pm

A deschis cangurica gura? Ca de obicei cand ii zici cv nu ai parte de raspunsuri. Plm, nu stiu exact ce au in gand baietii dar daca e nevoie fac eu curat. Nici mie nu prea imi convine
sa fie discriminare intre membri, gen hai sa iesim si sa-l lasam pe Xile singur. 
Domnilor asta e un clan fara tensiuni intre membri, daca nu sunteti in stare sa raspundeti la salut si sa urmati niste simple reguli, multa sanatate din partea mea.
Back to top Go down
Vizitator
Guest




[Xile]'s _adventures_ - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Xile]'s _adventures_   [Xile]'s _adventures_ - Page 3 Icon_minitimeWed Oct 29, 2014 8:49 pm

Am avut si eu norocu sa intru intrun room cu cei 3 crai si mi.au spus sa ii dau kick lu buddhi si inca un prieten de al lui. Si i.am intrebat motivu pentru care ar trebuii sa ii dau kick si vine raspunsu 'pentru ca asa vrem noi'. Si s.au gandit dupa 1 minut sa imi spunca ca cica i.a insultat. Da sigur... va si cred ca v.a insultat degeaba ecu,highskillz,corvus si inca unu.
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 1485
Puncte : 1585
Data de inscriere : 2013-01-07
Varsta : 43
Localizare : Somewhere over the rainbow

[Xile]'s _adventures_ - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Xile]'s _adventures_   [Xile]'s _adventures_ - Page 3 Icon_minitimeWed Oct 29, 2014 11:51 pm

Am înțeles punctul vostru de vedere legat de ecu și cei aduși de el în clan și am înțeles care este stilul lor de joc...dar, exista un mare dar din păcate: cu vreo 3 săptămâni înainte de 22, nu mai știu sigur dar ceva de genul asta, pe la începutul lui octombrie, împins de la spate de lăcomia mea atipica când vine vorba de un riboon  sau de orice alta forma de premiere, m-am îndreptat către ecu și l-am invitat sa vina la noi în clan sa ne ajute sa obținem ribbonul mult râvnit.

Domnul ecu în pofida așteptărilor sau manat de dorința ribbonului a fost prompt și a răspuns la invitația mea fără sa stea prea mult pe gânduri. Înțelegerea mea cu el a fost sa ne ajute pana în 22 iar după aia sa se întoarcă în A.R.M.Y. Deci sa vorbim pe limba tuturor: omul a venit la noi sa ne ajute în schimbul ribbonului, el și-a făcut treaba pentru care a venit...plata unde este?

Pe parcurs, asa cum mi-a spus ca v-a face a mai adus 2-3 băieți în clan sa pună și ei umărul la munca noastră. Ultimul este cangurica, un personaj irelevant și întârziat.

Domnul ecu a recunoscut ca ne-am fi descurcat și fără ajutorul lor, dar intenția lui a fost buna și rămâne de apreciat! Acum trebuie sa își primească plata domni din ARMY și pana când își vor primi plata stau la noi cu bune cu rele. Nu cred ca vreunul din noi este genul de om care sa facă o promisiune și apoi sa o încalce fără motive plauzibile.  Alegerea este grea probabil pentru uni din noi. Ce este mai corect, sa ii dam afara din clan pe băieții din ARMY ca sa nu ne mai facă de rușine în fata celorlalte clanuri, sau sa ii ținem în clan sa nu ne facem NOI de rușine în fata lor?...

Este evident ca ei nu o sa stea aici pana la nesfârșit, nu vor sa se integreze în clanul nostru. Pe ts nu intra (doar corvus a fost pe ts și a încercat sa ma educe și sa ma învețe niște administrație de clan și niște reguli de viata) iar de forum nu se ating, nici unu din ei nu are cont pe forum. Din punctul meu de vedere ei sunt niște musafiri și asta trebuie sa le fie statul lor la noi în clan.
După ce mult râvnitul ribbon se va împărți la toată lumea, dânșii vor putea rămâne în clan doar dacă se supun regulilor clanului.



...pana atunci, dacă atitudinea lor este greșita, va recomand sa nu jucați împreuna cu ei, iar dacă mai apar situații de conflict ca cele de pana acum, va rog sa fiți voi cei înțelepți și sa ii lăsați în pace. Mai mult, când apari situații ca cele de pana acum și alți jucători buni din clanurile bune se plâng de atitudinea lor, va rog simplu sa le spuneți ca ei sunt din clanul A.R.M.Y și stau la noi pana când pagina de clan v-a reveni.  


Bine înțeles după cum știți, în acest clan nu se aplica regula comunismului unde eu sunt dictatorul...nu, de aceea sunt deschis și la părerile și sugestiile domniilor voastre.
Daca aveți o idee mai buna în care sa împacăm și capra și varza (ARMY fiind varza în situația de fata ) sunt deschis!
Back to top Go down
xile
game master
game master
xile


Mesaje : 721
Puncte : 724
Data de inscriere : 2013-08-05
Varsta : 37
Localizare : italy

[Xile]'s _adventures_ - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Xile]'s _adventures_   [Xile]'s _adventures_ - Page 3 Icon_minitimeThu Oct 30, 2014 2:19 am

eu cred ca este foarte corect cum ai spus tu top,nu trebuie dati afara daca asa a fost intelegerea asa sa ramana pana la sfarsit.
o sa fim vazuti foarte rau daca actionam in potriva lor..
asa ca zic sa ne respectam intelegerea si sa mergem pana la capat...
pe mine m-ai facut sa inteleg ceea ce vrei sa zici..
asa ca las pe seama ta pe domnii din A.R.M.Y
Back to top Go down
Grievan
game master
game master
Grievan


Mesaje : 1332
Puncte : 1356
Data de inscriere : 2013-07-12
Localizare : Discovery Channel

[Xile]'s _adventures_ - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Xile]'s _adventures_   [Xile]'s _adventures_ - Page 3 Icon_minitimeThu Oct 30, 2014 8:17 am

Eu ma gandeam ca ribonul ala magic s-a dat deja pe 22 insa nu il putem vedea din cauza paginii de clan.  Suspect
Back to top Go down
xile
game master
game master
xile


Mesaje : 721
Puncte : 724
Data de inscriere : 2013-08-05
Varsta : 37
Localizare : italy

[Xile]'s _adventures_ - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Xile]'s _adventures_   [Xile]'s _adventures_ - Page 3 Icon_minitimeThu Oct 30, 2014 9:08 am

eu va zic doar atat ca unde sunt ei cu clanuri bune de gm
eu ies frumos si joc zm mai bine..
in fiecare zi se intampla cate ceva
sa nu mai zic si de sensible din hide&seek..
k ii dadea kik la om ca avea lag..
stiti ca si eu am probleme cu lagul dar nici o data nu am primit kick de la clanurile astea
doar pt ca as fi avut putin lag...
[img][Xile]'s _adventures_ - Page 3 J0fnn7[/img]
[img][Xile]'s _adventures_ - Page 3 2wp790p[/img]
[img][Xile]'s _adventures_ - Page 3 33uyb9d[/img]
[img][Xile]'s _adventures_ - Page 3 117ed5d[/img]
 aaa si ecu dao draq de treaba eram mai multe clanu de gm din care noi eram cred ca 6
ala juca cu ak silver domnu ecu
Smile))
dativa seama cat ar fi vrut sa-l dea afara..
Back to top Go down
Winnetou
profesionist
profesionist
Winnetou


Mesaje : 341
Puncte : 345
Data de inscriere : 2014-08-19
Varsta : 44
Localizare : satu mare; negresti-oas

[Xile]'s _adventures_ - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Xile]'s _adventures_   [Xile]'s _adventures_ - Page 3 Icon_minitimeThu Oct 30, 2014 9:14 am

Ok,domnilor.imi dati voie sa imi zic si eu parerea?
In primul rand nu vreau sa le tin partea celor din army, daca au facut ce a zis xile asta dezaprob dar raman la parerea lui top.
In al doilea rand eu sunt o tinta a jignirilor multor jucatori de ghost din alte clanuri. Aici il mentionez pe buddhi, ynli, cei din delirium, unii din ninja si lista e destul de mare.Azi erau doi din clanul noise , fara sa le zic nimic, era un laboratory, dupa ce s-a terminat meciul mi-au dat kik de pe room, inainte primisem si in meci un kick dar nu a mers votul.Cei doi se numeau mr.noise aproape la fel, unu floare alba unu floare galbena.Nu vreau sa stricam relatia pe care o avem cu alte clanuri de ghost, dar nici nu imiplace sa fiu jignit si urmarit special pe harta sa faca ei, desteptii neaparat kill pe mine, pentru ca ei ma jignesc tot timpul cu numele "camper"si incearca sa ma impiedice sa ma pun la adapost de sprayeri. Prin definitia jocului global risk trebuie sa apere site a si site b, nu sa se plimbe pe harta.Ce pana mea vor "magarii" din benevolent si alte clanuri de ghost de la mine? Sa ma plimb printre sprayeri sa faca easy kill pe mine? De acu incolo daca imi mai zice unu camper eu o sa-i zic "maimuta ürata saritoare la care ii pute gura" adica pe engleza "ugly monkey jumper with a smelly breath".Si vreau sa vad daca au tupeu sa se supere dupa aia.
Back to top Go down
Winnetou
profesionist
profesionist
Winnetou


Mesaje : 341
Puncte : 345
Data de inscriere : 2014-08-19
Varsta : 44
Localizare : satu mare; negresti-oas

[Xile]'s _adventures_ - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Xile]'s _adventures_   [Xile]'s _adventures_ - Page 3 Icon_minitimeThu Oct 30, 2014 9:47 am

Si inca ceva ce am uitat, daca raman ultimu si ei sunt 2,3,sau mai multi si eu cobor sa ma lupt,ma inconjoara imediat din mai multe parti .Asa ca prefer sa nu cobor, daca asa procedeaza, si nici chiar asta nu ar fi motiv sa imi zica 'camper', pt ca nu e "fair" sau corect sa fii atacat din 3 sau 4 directii in acelasi timp'.
Back to top Go down
Grievan
game master
game master
Grievan


Mesaje : 1332
Puncte : 1356
Data de inscriere : 2013-07-12
Localizare : Discovery Channel

[Xile]'s _adventures_ - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Xile]'s _adventures_   [Xile]'s _adventures_ - Page 3 Icon_minitimeThu Oct 30, 2014 12:12 pm

Dap..Partea reala e ca fiecare joaca cum vrea si nu cum zic altii. Ca ti se pun la indoiala skillurile in camp deschis asta e alta mancare de peste, ideea e ca nu sunt reguli
daca sa campezi sau nu. Ca nu poate ajunge ala la tine sus..asta e alta problema, repet, fiecare joaca cum vrea. 
Am intrat azi cu un cont mai mic din alt clan. La 8-2 imi iau kick si buddhii sugatorul de pwli imi scrie: "learn something from the kick" . Mai exact ce sa invatz? Ce am gresit?
Ca am imprastiat ceva cadavre de pe la bl? Ce dreacu facem aici? 
Toti se dau inteligentzi, spameaza cuvinte fara rost si asta e viatza in crossfire. Hallucinate e baiat bun, zic asta pt ca am mai stat de vb cu el insa deocamdata ramane cu
instiintarea ca in Dracula.ro mai sunt si jucatori din alte clanuri.
Back to top Go down
xile
game master
game master
xile


Mesaje : 721
Puncte : 724
Data de inscriere : 2013-08-05
Varsta : 37
Localizare : italy

[Xile]'s _adventures_ - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Xile]'s _adventures_   [Xile]'s _adventures_ - Page 3 Icon_minitimeFri Oct 31, 2014 4:39 am

pfff de cont mic nici nu mai vorbesc..tre sa intru pe uk1 acolo ce mai prin 1 joc calumea doar cu hakeri si toate alea
caci daca intru in room cu clanuri mari,,,,
imediat imi iau kik..Smile)
Back to top Go down
xile
game master
game master
xile


Mesaje : 721
Puncte : 724
Data de inscriere : 2013-08-05
Varsta : 37
Localizare : italy

[Xile]'s _adventures_ - Page 3 Empty
PostSubject: asta...e eroarea primita ca inregistram cu bandicam   [Xile]'s _adventures_ - Page 3 Icon_minitimeWed Nov 05, 2014 11:10 am

[img][Xile]'s _adventures_ - Page 3 2igkj1j[/img]
Back to top Go down
Vizitator
Guest




[Xile]'s _adventures_ - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Xile]'s _adventures_   [Xile]'s _adventures_ - Page 3 Icon_minitimeWed Nov 05, 2014 11:26 am

Imi mai papare si mie asa cateodata...na..trb o reînnoire la hak Very Happy
Back to top Go down
xile
game master
game master
xile


Mesaje : 721
Puncte : 724
Data de inscriere : 2013-08-05
Varsta : 37
Localizare : italy

[Xile]'s _adventures_ - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Xile]'s _adventures_   [Xile]'s _adventures_ - Page 3 Icon_minitimeWed Nov 05, 2014 12:35 pm

EEEE PENTRU  asta te bag in filmarea mea ... moartea
Back to top Go down
Grievan
game master
game master
Grievan


Mesaje : 1332
Puncte : 1356
Data de inscriere : 2013-07-12
Localizare : Discovery Channel

[Xile]'s _adventures_ - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Xile]'s _adventures_   [Xile]'s _adventures_ - Page 3 Icon_minitimeWed Nov 05, 2014 1:49 pm

Noooo domnule nu are hack...noooo!  Twisted Evil
Back to top Go down
xile
game master
game master
xile


Mesaje : 721
Puncte : 724
Data de inscriere : 2013-08-05
Varsta : 37
Localizare : italy

[Xile]'s _adventures_ - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Xile]'s _adventures_   [Xile]'s _adventures_ - Page 3 Icon_minitimeWed Nov 05, 2014 8:09 pm

razbunare?!
dureroasa  big laugh
Back to top Go down
xile
game master
game master
xile


Mesaje : 721
Puncte : 724
Data de inscriere : 2013-08-05
Varsta : 37
Localizare : italy

[Xile]'s _adventures_ - Page 3 Empty
PostSubject: sper sa nu se supere top de finalul acestui mic filmulet.:D   [Xile]'s _adventures_ - Page 3 Icon_minitimeWed Nov 05, 2014 8:09 pm

Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 1485
Puncte : 1585
Data de inscriere : 2013-01-07
Varsta : 43
Localizare : Somewhere over the rainbow

[Xile]'s _adventures_ - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Xile]'s _adventures_   [Xile]'s _adventures_ - Page 3 Icon_minitimeWed Nov 05, 2014 11:23 pm

heheheh, foarte tare!!!
Xile, asa suparacios ma stii tu pe mine? Foarte dragut! Chiar imi place ca apare numele clanului!
Back to top Go down
xile
game master
game master
xile


Mesaje : 721
Puncte : 724
Data de inscriere : 2013-08-05
Varsta : 37
Localizare : italy

[Xile]'s _adventures_ - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Xile]'s _adventures_   [Xile]'s _adventures_ - Page 3 Icon_minitimeThu Nov 06, 2014 1:31 am

stiu ca esti super de treaba..
nu stiam ce sa pun pe clipu ala ca tare mi-a placut..
asa ca am zis sa fac textele alea:D
Back to top Go down
Vizitator
Guest




[Xile]'s _adventures_ - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Xile]'s _adventures_   [Xile]'s _adventures_ - Page 3 Icon_minitimeThu Nov 06, 2014 3:46 am

foarte tare xile Smile) filmu s`a terminat cand ai luat eroarea aia sau?
Back to top Go down
xile
game master
game master
xile


Mesaje : 721
Puncte : 724
Data de inscriere : 2013-08-05
Varsta : 37
Localizare : italy

[Xile]'s _adventures_ - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Xile]'s _adventures_   [Xile]'s _adventures_ - Page 3 Icon_minitimeThu Nov 06, 2014 5:28 am

da:))) exact atunci mi-a dat eroarea ....dar e prima oara cand nu ma lasa sa inregistrez cu bandicam.. Idea Idea Idea Idea
Back to top Go down
Vizitator
Guest




[Xile]'s _adventures_ - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Xile]'s _adventures_   [Xile]'s _adventures_ - Page 3 Icon_minitimeThu Nov 06, 2014 8:10 am

Ee...stai linistit...o sa se mai intample Smile)
Back to top Go down
Grievan
game master
game master
Grievan


Mesaje : 1332
Puncte : 1356
Data de inscriere : 2013-07-12
Localizare : Discovery Channel

[Xile]'s _adventures_ - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Xile]'s _adventures_   [Xile]'s _adventures_ - Page 3 Icon_minitimeThu Nov 06, 2014 9:37 am

Bravo Xile, ai combinat comedia cu actiunea, imi pare bine ca il vad si pe incepatoru in film chiar daca la sfarsit, nu mai zic de sefu care observ ca nu-i sta rau nici suparat, 
per total nota 10 cu felicitari.

 [Xile]'s _adventures_ - Page 3 2gw7ts3
Back to top Go down
xile
game master
game master
xile


Mesaje : 721
Puncte : 724
Data de inscriere : 2013-08-05
Varsta : 37
Localizare : italy

[Xile]'s _adventures_ - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Xile]'s _adventures_   [Xile]'s _adventures_ - Page 3 Icon_minitimeThu Nov 06, 2014 10:29 am

multumesc grievan...
Very Happy
Very Happy
Very Happy
Very Happy
Very Happy
Very Happy
Very Happy
Very Happy
Very Happy
Back to top Go down
xile
game master
game master
xile


Mesaje : 721
Puncte : 724
Data de inscriere : 2013-08-05
Varsta : 37
Localizare : italy

[Xile]'s _adventures_ - Page 3 Empty
PostSubject: se vede ca am jucat singur..aproape...   [Xile]'s _adventures_ - Page 3 Icon_minitimeMon Nov 17, 2014 3:24 pm

[img][Xile]'s _adventures_ - Page 3 21dpkeg[/img]
Back to top Go down
Vizitator
Guest




[Xile]'s _adventures_ - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Xile]'s _adventures_   [Xile]'s _adventures_ - Page 3 Icon_minitimeTue Nov 18, 2014 5:10 am

Oho! Bravo domnu Xile!! Meriti sa ne dai o bere Smile)
Back to top Go down
Grievan
game master
game master
Grievan


Mesaje : 1332
Puncte : 1356
Data de inscriere : 2013-07-12
Localizare : Discovery Channel

[Xile]'s _adventures_ - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Xile]'s _adventures_   [Xile]'s _adventures_ - Page 3 Icon_minitimeTue Nov 18, 2014 7:38 am

Pai zi si tu, cum sa nu il doreasca si alte clanuri cand el umbla cu hackul la curea?
Back to top Go down
Vizitator
Guest




[Xile]'s _adventures_ - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Xile]'s _adventures_   [Xile]'s _adventures_ - Page 3 Icon_minitimeTue Nov 18, 2014 8:19 am

Ai dreptate...si nici macar nu da si la altii il tine numai pentru el. Eu ma chinui cu un wall din 95' si el are wall 2015. Pai mai zii ceva...
Back to top Go down
Sponsored content





[Xile]'s _adventures_ - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Xile]'s _adventures_   [Xile]'s _adventures_ - Page 3 Icon_minitime

Back to top Go down
 
[Xile]'s _adventures_
Back to top 
Page 3 of 9Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Locotenenti
» Ce muzica ascultam? / FAVORITE MUSIC
» Xile`s contest
» Absente si motivari :)
» Funny stuff

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
DRACULA.RO :: Despre noi :: Despre noi-
Jump to: