DRACULA.RO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomePortalSearchLatest imagesRegisterLog in
Latest topics
» IMPORTANT
Fosti membri / EX MEMBERS Icon_minitimeTue Feb 05, 2019 1:21 pm by Admin

» Urări
Fosti membri / EX MEMBERS Icon_minitimeSun Apr 08, 2018 5:49 am by Admin

» Funny stuff
Fosti membri / EX MEMBERS Icon_minitimeSun Apr 08, 2018 5:48 am by Admin

» Grievan tales...
Fosti membri / EX MEMBERS Icon_minitimeThu Mar 08, 2018 9:40 am by Admin

» Marian GamePlay
Fosti membri / EX MEMBERS Icon_minitimeSun Nov 19, 2017 7:01 am by Admin

» [Xile]'s _adventures_
Fosti membri / EX MEMBERS Icon_minitimeSun Sep 10, 2017 5:23 am by Grievan

» Ce muzica ascultam? / FAVORITE MUSIC
Fosti membri / EX MEMBERS Icon_minitimeFri Sep 08, 2017 8:54 am by Admin

» AndreiKazuya videos :P
Fosti membri / EX MEMBERS Icon_minitimeSun Aug 06, 2017 11:35 am by AndreiKazuya

» CLAN POWER
Fosti membri / EX MEMBERS Icon_minitimeThu Aug 03, 2017 8:00 am by Grievan

May 2024
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar

 

 Fosti membri / EX MEMBERS

Go down 
5 posters
AuthorMessage
Grievan
game master
game master
Grievan


Mesaje : 1332
Puncte : 1356
Data de inscriere : 2013-07-12
Localizare : Discovery Channel

Fosti membri / EX MEMBERS Empty
PostSubject: Fosti membri / EX MEMBERS   Fosti membri / EX MEMBERS Icon_minitimeMon Aug 31, 2015 6:38 am

Redeschid acest topic, am observat ca nu mai e activ, si va anunt ca am prins 2 membri care erau pe canal de clan war. E vorba de FLXAR si }A{gent, pe care sigur ca i-am dat afara.
Gagii nici macar nu au avut bunul simt sa raspunda la intrebarea ce cauta acolo. Au avut si curajul murdar sa dea apply din nou, pacat ca nu le-am dat bann de tot pentru ca am impresia 
ca se poate. Postez pentru a sti sa nu le mai dati accept in clan.
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 1485
Puncte : 1585
Data de inscriere : 2013-01-07
Varsta : 43
Localizare : Somewhere over the rainbow

Fosti membri / EX MEMBERS Empty
PostSubject: Re: Fosti membri / EX MEMBERS   Fosti membri / EX MEMBERS Icon_minitimeMon Aug 31, 2015 11:15 am

foarte bine ca i-ai dat afara, am sa ma uit sa ii banez permanent!
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 1485
Puncte : 1585
Data de inscriere : 2013-01-07
Varsta : 43
Localizare : Somewhere over the rainbow

Fosti membri / EX MEMBERS Empty
PostSubject: Re: Fosti membri / EX MEMBERS   Fosti membri / EX MEMBERS Icon_minitimeTue Sep 01, 2015 8:16 am

...nu se pot bana decat cand ii dai afara, asa ca puteti sa ii acceptati si apoi sa ii banati Smile)
Back to top Go down
Grievan
game master
game master
Grievan


Mesaje : 1332
Puncte : 1356
Data de inscriere : 2013-07-12
Localizare : Discovery Channel

Fosti membri / EX MEMBERS Empty
PostSubject: Re: Fosti membri / EX MEMBERS   Fosti membri / EX MEMBERS Icon_minitimeTue Sep 01, 2015 10:17 am

Eu sper sa nu mai dea apply. Tre sa fii prea inteligent sa dai a 3-a oara dupa 2 esecuri.
Back to top Go down
Grievan
game master
game master
Grievan


Mesaje : 1332
Puncte : 1356
Data de inscriere : 2013-07-12
Localizare : Discovery Channel

Fosti membri / EX MEMBERS Empty
PostSubject: Re: Fosti membri / EX MEMBERS   Fosti membri / EX MEMBERS Icon_minitimeFri Oct 09, 2015 7:22 am

Ce facem cu Badpisicat? Azi am vazut contul ei online si am intrebat de respectivul cine e. Mi-a raspuns ca e un prieten de-a lui pisi, i-am zis sa imi zica adevaratul nume a lui pisi daca tot e asa de prieten cu ea si cu atat am ramas. Nu a mai zis nimic. Poate cineva sa se asigure daca intr-adevar e asa? Sau poate e furat contul.
Plus ca nu e roman.
Back to top Go down
Vizitator
Guest




Fosti membri / EX MEMBERS Empty
PostSubject: Re: Fosti membri / EX MEMBERS   Fosti membri / EX MEMBERS Icon_minitimeFri Oct 09, 2015 7:46 am

Daca i.a dat contu lu noise ala a dat contu mai departe si uite asa plm.. poate intra si ea pe forum sa ne lamurim putin Smile) dar din cate stiu eu doar noise mongu si eu ii stiam parola de la cont..acu la cine o mai fi dat contu si ala o fi fost asa de bun prieten incat la impartit si cu altii si s.a furat contu e alta poveste...o sa incerc sa iau legatura cu mongu ca el vorbeste cu bad mai des
Back to top Go down
xile
game master
game master
xile


Mesaje : 721
Puncte : 724
Data de inscriere : 2013-08-05
Varsta : 37
Localizare : italy

Fosti membri / EX MEMBERS Empty
PostSubject: Re: Fosti membri / EX MEMBERS   Fosti membri / EX MEMBERS Icon_minitimeFri Oct 09, 2015 10:43 am

pacat de contul lui bad...si pacat ca a avut asa mare incredere in negrii aia...
si ar fi si mai mare pacat daca nu-l mai poate recupera.. Crying or Very sad
Back to top Go down
tanaru
game master
game master
tanaru


Mesaje : 536
Puncte : 540
Data de inscriere : 2014-09-29
Varsta : 34
Localizare : Ingolstadt Germania

Fosti membri / EX MEMBERS Empty
PostSubject: Re: Fosti membri / EX MEMBERS   Fosti membri / EX MEMBERS Icon_minitimeFri Oct 09, 2015 12:22 pm

Nu stiu ce sa zic, si AndreiK m-a intrebat azi ce e cu Pisi ca era si ea online, a intrebat-o cate ceva si ea nimic, doar engleza. Pacat daca a avut incredere si i s-a furat contul ca banuiesc ca pe langa timp a mai investit si bani dar, cel mai recomandat/ indicat/ apreciat lucru ar fi ca ea sa intre pe forum si sa ne spuna daca i s-a furat contul cu adevarat sau doar isi fac de cap alti pe el. Cat despre restul clanurilor ce intra sa spioneze si alte chestii nu pot sa spun decat ca te doare mintea, eu unu intru si joc de placere si atat, cu timpul am inceput sa mai cunosc unule clanuri dar sincer ma doare in p*** ce fac si cu ce se ocupa si ceea ce fac ei sunt doar gesturi si minte de copii retarzi in statiu avansat.
Back to top Go down
MissKitty
profesionist
profesionist
MissKitty


Mesaje : 133
Puncte : 136
Data de inscriere : 2013-02-03
Varsta : 37

Fosti membri / EX MEMBERS Empty
PostSubject: Re: Fosti membri / EX MEMBERS   Fosti membri / EX MEMBERS Icon_minitimeMon Oct 12, 2015 9:36 am

Salut,
Ohhhh baieti... :/  imi cer scuze ca nu am intrat nici macar pe joc sa va anunt Sad   dupa cum stiti am fost insarcinata Very Happy pe 23 sept nascusem. Am avut atata stres si inca am.... incat uitasem sa va zic ca altcineva se joaca pe BadPisicat. Nu e furat acontul Razz il cunosc destul de bine pe Noise, nu va faceti griji in privinta asta. un pic mai multa minte am si eu Very Happy  Mi-a zis ca Grieven sa enervat pe el aseara sau ceva de genul. Acum de vreo 20 min a zis ca m-ati dat afara in clan...  Multumesc frumos  LOL   si acum tot asa luati-ma inapoi sa nu va dau o mama de bataie   blushing


Nu stiu cand o sa intru sa stau sa ma joc pt ca sincer momentan nu am timp deloc.    


Pupici cui ii era dor de mine Very Happy
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 1485
Puncte : 1585
Data de inscriere : 2013-01-07
Varsta : 43
Localizare : Somewhere over the rainbow

Fosti membri / EX MEMBERS Empty
PostSubject: Re: Fosti membri / EX MEMBERS   Fosti membri / EX MEMBERS Icon_minitimeMon Oct 12, 2015 10:37 am

Salut Bad, ma bucur ca esti bine si te felicit pentru bebe!

Am incercat sa te contactez zilele astea si pe whatsapp dar fara succes. Nu stiu daca ai fost data afara din clan dar daca ai fost data este din cauza lui Noise sau cine are parola la contul tau. Eu am vorbit cu baietii zilele astea si am decis sa dam contul tau afara in cazul in care nu reusim sa luam legatura cu tine. Nu doar Noise are acces la contul tau din cate stiu eu asa ca pana la intoarcerea ta preferam sa asteptam cu acceptatul inapoi.

Pot sa te asigur ca tu ai loc de locotenent in clan si ca asteptam cu nerabdare sa te intorci la joc, dar in acelas timp intelegem ca familia este pe primul loc, asa si trebuie sa fie. Daca chiar iti doresti sa ai contul in clan, trebuie sa nu aiba nimeni din afara clanului acces la contul tau. Din cate am inteles incepatoru a avut la un moment dat acces la cont, asa ca el poate in continuare sa iti administreze contul daca doreste. Cu siguranta si eu si Grievan si Xile te putem ajuta cu administararea contului in cadrul clanului.

Contul tau este un cont avansat si cu un cuvant puternic in cadrul clanului, de accea nu vream sa poata fi folosit de cineva care nu face parte din clan si care ne este noua necunoscut. Sper sa intelegi situatia chiar daca este putin mai sensibila si mai greu de digerat.

Sper ca ne putem baza pe intelegerea ta! Stiu, de fapt, ca putem Smile
Multa sanatate in continuare!

P.S. Tuturor ne este dor de tine!! spread love
Back to top Go down
Grievan
game master
game master
Grievan


Mesaje : 1332
Puncte : 1356
Data de inscriere : 2013-07-12
Localizare : Discovery Channel

Fosti membri / EX MEMBERS Empty
PostSubject: Re: Fosti membri / EX MEMBERS   Fosti membri / EX MEMBERS Icon_minitimeMon Oct 12, 2015 11:05 am

Hey dragutza. Te felicit si eu pentru noua achizitie, sper ca nu ai dat mult zp pe ea. Very Happy Glumesc.
  Da, eu l-am dat afara pe respectivul dupa ce zilele trecute la o simpla intrebare nu a vrut sa raspunda, chiar incerca sa ma ia peste picior. Prost gandit pentru ca am o tenta de orgoliu de care nu poate trece nimeni. Daca ce a zis incepatoru se leaga, mai exact ca pe contul tau intra acel noise care de fapt e si elhazo sau cum drecu l-o fi chemand pe ala de s-a luat de poporul roman, atunci nu puteam sa il vad in clan. Putea pur si simplu sa se prezinte si sa dea dovada de baiat de comitet si nu sa ne lase pe toti vorbind singuri ba chiar facandu-l pe incepatoru idiot sau nu  stiu cum, ca nu am dat print si nici nu am memorat. Exclus o asemenea atitudine de cocalar in preajma noastra. E ca si cum ar fi intrat un strain in casa ta si si-ar face de cap fara sa aiba bunul simt sa de o mica explicatie. La urma urmei, nu am inteles de ce i-ai inmanat parola contului tocmai lui pe cand puteai sa ne ceri ajutorul. Cu cea mai mare placere te ajutam noi si nu ajungeam in situatia asta. 
   Daca vrei un sfat de la mine, acela e sa iti schimbi parola si sa o inmanezi unui baiat sau doi din clan, romani si nu alte natii care sa ne ia de prosti. Atunci poti da apply linistita. Pana atunci cu parere de rau dar nu cred ca o sa vreau sa-l mai vad pe acel individ prin preajma.
  In speranta ca ai inteles ce am bodoganit pe aici, sper sa nu te superi pe noi, in special pe mine si sa ajungem la o intelegere. 
 Te-am pwpat si sa ai grija de ala micu pentru ca, cine stie, intr-o zi poate se aliniaza la start cu restul gastii. Very Happy
     spread love
Back to top Go down
tanaru
game master
game master
tanaru


Mesaje : 536
Puncte : 540
Data de inscriere : 2014-09-29
Varsta : 34
Localizare : Ingolstadt Germania

Fosti membri / EX MEMBERS Empty
PostSubject: Re: Fosti membri / EX MEMBERS   Fosti membri / EX MEMBERS Icon_minitimeMon Oct 12, 2015 11:26 am

Felicitari si sa creasca mare si sanatos/a. Numai bine!
Back to top Go down
MissKitty
profesionist
profesionist
MissKitty


Mesaje : 133
Puncte : 136
Data de inscriere : 2013-02-03
Varsta : 37

Fosti membri / EX MEMBERS Empty
PostSubject: Re: Fosti membri / EX MEMBERS   Fosti membri / EX MEMBERS Icon_minitimeMon Oct 12, 2015 11:37 am

Multumesc pentru Felicitari  blushing  am schimbat passul deci nu mai are nimeni acces inafara de mine la BadPisicat.  Imi schimbase nr de tel de aia nu ma gaseai prin whatsapp Very Happy



O seara placuta va doresc
Back to top Go down
Grievan
game master
game master
Grievan


Mesaje : 1332
Puncte : 1356
Data de inscriere : 2013-07-12
Localizare : Discovery Channel

Fosti membri / EX MEMBERS Empty
PostSubject: Re: Fosti membri / EX MEMBERS   Fosti membri / EX MEMBERS Icon_minitimeMon Oct 12, 2015 11:42 am

Foarte bine, poti lasa parola intr-un mesaj privat la persoana in care ai incredere si sa dea apply inapoi in clan.  spread love
Back to top Go down
xile
game master
game master
xile


Mesaje : 721
Puncte : 724
Data de inscriere : 2013-08-05
Varsta : 37
Localizare : italy

Fosti membri / EX MEMBERS Empty
PostSubject: Re: Fosti membri / EX MEMBERS   Fosti membri / EX MEMBERS Icon_minitimeMon Oct 12, 2015 12:53 pm

bravo bad felicitari sa-ti traiasca.Si cat mai multa sanatate sa ai tu copilul si sotul..bravo..
spread love
Back to top Go down
Vizitator
Guest




Fosti membri / EX MEMBERS Empty
PostSubject: Re: Fosti membri / EX MEMBERS   Fosti membri / EX MEMBERS Icon_minitimeTue Oct 13, 2015 12:27 am

Felicitari Bad! spread love sa il aduci pe la noi sa il invatam cross Smile
Back to top Go down
Grievan
game master
game master
Grievan


Mesaje : 1332
Puncte : 1356
Data de inscriere : 2013-07-12
Localizare : Discovery Channel

Fosti membri / EX MEMBERS Empty
PostSubject: Re: Fosti membri / EX MEMBERS   Fosti membri / EX MEMBERS Icon_minitimeMon Oct 19, 2015 12:51 pm

Nu stiu exact ce hram poarta Woody, sau a purtat, daca e sa mai dea apply in clan la noi mai bine nu. Daca nu ma insel e a doua oara cand a intrat in clan, Azi l-am vazut in guantanamo. Sincer nici nu am avut chef sa-l intreb dc a plecat, doar l-am salutat si atat. Acum, problema e alta, sigur ca la urma urmei e un joc si cateodata uit si poate o iau prea in serios dar astazi am avut parte de niste cocalareli din partea lui iarasto din guantanamo si a unui individ cretin din noise, un nume scurt ca l-am si uitat, parca Fist. Dupa un meci in care l-am cam barbierit pe iarasto, gagiul intra in alt meci la gr cu acel bou din noise. Grievan si el la gr, si ce sa vezi? Intru si eu ca omul sa joc in liniste sa ma pot concentra si baietii o dau pe spamat cu mesaje radio, dar nu asa oarecum ci unul dupa altul astfel incat sa nu mai auzi nimic din joc. Le zic la baieti sa se maturizeze si ei de fapt asta si asteptau, sa le zic ceva, si s-au pus baietii pe mine, ca ce am, care e problema mea etc. Acum gandind la rece, se stie foarte clar ca pentru a putea juca la gr bine iti trebuie liniste, ori indivizii si-au batut joc de meci. Le-am zis ca se comporta ca niste prosti pentru asa zisi jucatori de gm. 
  Posibil sa fi premeditat tot noroiul ala, mai ales ca boul din noise nici nu avea chef sa joace, cu un scor de genul 4-8. Cuvantul curva li se potriveste ca o manusa. Cel putin din partea lui iarasto nu ma asteptam la un asemenea comportament de joasa calitate.
  In schimb am avut parte de un meci cu 3 baieti din Cryptic in echipa care s-au purtat exemplar.
Cius Very Happy
Back to top Go down
xile
game master
game master
xile


Mesaje : 721
Puncte : 724
Data de inscriere : 2013-08-05
Varsta : 37
Localizare : italy

Fosti membri / EX MEMBERS Empty
PostSubject: Re: Fosti membri / EX MEMBERS   Fosti membri / EX MEMBERS Icon_minitimeMon Oct 19, 2015 1:39 pm

grievan sterge sunetele cu mesaje din joc
cel putin eu asa am facut..
nu mai aud nici cand zice fire in the hooolllleeee..
lol!
Back to top Go down
Vizitator
Guest




Fosti membri / EX MEMBERS Empty
PostSubject: Re: Fosti membri / EX MEMBERS   Fosti membri / EX MEMBERS Icon_minitimeTue Oct 20, 2015 5:46 am

Cum sterg chestiile alea? Cat despre cei din noise...sa nu va mirati niciunu daca vi se plange cineva ca i.am dat kick. Copii din noise in ultimu timp si.au luat anturaje de proasta calitate si ne cam dau kick cand ii vad. Inafara de Jonte(49er sau care draci ii e numele) nu am vazut.unu sa nu ne dea kick in ultimu timp
Back to top Go down
Grievan
game master
game master
Grievan


Mesaje : 1332
Puncte : 1356
Data de inscriere : 2013-07-12
Localizare : Discovery Channel

Fosti membri / EX MEMBERS Empty
PostSubject: Re: Fosti membri / EX MEMBERS   Fosti membri / EX MEMBERS Icon_minitimeTue Oct 20, 2015 6:18 am

Inteleg ce zici Xile dar ce am vrut sa scot in evidenta e atitudinea, pot zice invidioasa a copiilor. Cand ii aduci scorul de la 19-4 la 19-14 acel noob nu te trece in lista de prieteni ci incearca sa iti arate el ca nu e chiar asa de prost cum il crezi. Dar esueaza de fiecare data.
Back to top Go down
xile
game master
game master
xile


Mesaje : 721
Puncte : 724
Data de inscriere : 2013-08-05
Varsta : 37
Localizare : italy

Fosti membri / EX MEMBERS Empty
PostSubject: Re: Fosti membri / EX MEMBERS   Fosti membri / EX MEMBERS Icon_minitimeTue Oct 20, 2015 8:12 am

inteleg..
dar sterge totusi mesajele alea sa vezi ca joci mai relaxat..Very Happy
Back to top Go down
xile
game master
game master
xile


Mesaje : 721
Puncte : 724
Data de inscriere : 2013-08-05
Varsta : 37
Localizare : italy

Fosti membri / EX MEMBERS Empty
PostSubject: Re: Fosti membri / EX MEMBERS   Fosti membri / EX MEMBERS Icon_minitimeTue Oct 20, 2015 8:14 am

aici se vede doar la femeie tre sa cauti si la barbat sa stergi..
sa nu ai mesaje de radio si grenazi flash smoke in ambele parti femeie-barbat


[img]Fosti membri / EX MEMBERS Ruustv[/img]
Back to top Go down
Vizitator
Guest




Fosti membri / EX MEMBERS Empty
PostSubject: Re: Fosti membri / EX MEMBERS   Fosti membri / EX MEMBERS Icon_minitimeTue Oct 20, 2015 12:17 pm

Multumesc domnu spread love
Back to top Go down
Sponsored content





Fosti membri / EX MEMBERS Empty
PostSubject: Re: Fosti membri / EX MEMBERS   Fosti membri / EX MEMBERS Icon_minitime

Back to top Go down
 
Fosti membri / EX MEMBERS
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
DRACULA.RO :: Despre noi :: Despre noi-
Jump to: