DRACULA.RO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomePortalSearchLatest imagesRegisterLog in
Latest topics
» IMPORTANT
Fosti membri / EX MEMBERS Icon_minitimeTue Feb 05, 2019 1:21 pm by Admin

» Urări
Fosti membri / EX MEMBERS Icon_minitimeSun Apr 08, 2018 5:49 am by Admin

» Funny stuff
Fosti membri / EX MEMBERS Icon_minitimeSun Apr 08, 2018 5:48 am by Admin

» Grievan tales...
Fosti membri / EX MEMBERS Icon_minitimeThu Mar 08, 2018 9:40 am by Admin

» Marian GamePlay
Fosti membri / EX MEMBERS Icon_minitimeSun Nov 19, 2017 7:01 am by Admin

» [Xile]'s _adventures_
Fosti membri / EX MEMBERS Icon_minitimeSun Sep 10, 2017 5:23 am by Grievan

» Ce muzica ascultam? / FAVORITE MUSIC
Fosti membri / EX MEMBERS Icon_minitimeFri Sep 08, 2017 8:54 am by Admin

» AndreiKazuya videos :P
Fosti membri / EX MEMBERS Icon_minitimeSun Aug 06, 2017 11:35 am by AndreiKazuya

» CLAN POWER
Fosti membri / EX MEMBERS Icon_minitimeThu Aug 03, 2017 8:00 am by Grievan

May 2024
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar

 

 Fosti membri / EX MEMBERS

Go down 
+5
xile
oradea
Grievan
***************
Admin
9 posters
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 1485
Puncte : 1585
Data de inscriere : 2013-01-07
Varsta : 43
Localizare : Somewhere over the rainbow

Fosti membri / EX MEMBERS Empty
PostSubject: Re: Fosti membri / EX MEMBERS   Fosti membri / EX MEMBERS Icon_minitimeSun Feb 23, 2014 7:52 am

Domnul Bogdan mi-a cedat forumul in aceias stare in care era zilele trecute.

Ii multumesc!

Forumul apartine clanului si va fi administrat de liderul clanului.

La schimbarea liderului, noul lider va primi si forumul in administrare!
Forumul mai este moderat si de anumiti locotenenti ai clanului si bineinteles de
Bogdan care a facut forumul.


topsilence
Back to top Go down
Vizitator
Guest




Fosti membri / EX MEMBERS Empty
PostSubject: Re: Fosti membri / EX MEMBERS   Fosti membri / EX MEMBERS Icon_minitimeSun Feb 23, 2014 1:14 pm

am facut asta pentru fosti colegi
si nu am sa moderez nimic.
consider ca atata timp cat am iesit din clan nu am ce sa fac pe forum si nici sa il moderez
Back to top Go down
***************
profesionist
profesionist
***************


Mesaje : 173
Puncte : 183
Data de inscriere : 2013-01-09

Fosti membri / EX MEMBERS Empty
PostSubject: Re: Fosti membri / EX MEMBERS   Fosti membri / EX MEMBERS Icon_minitimeMon Feb 24, 2014 11:51 am

No coment.
Back to top Go down
Grievan
game master
game master
Grievan


Mesaje : 1332
Puncte : 1356
Data de inscriere : 2013-07-12
Localizare : Discovery Channel

Fosti membri / EX MEMBERS Empty
PostSubject: Re: Fosti membri / EX MEMBERS   Fosti membri / EX MEMBERS Icon_minitimeMon Feb 24, 2014 11:58 am

Era doar o proba la iconul de like, introdus in lista de smiles'uri.. avem  Fosti membri / EX MEMBERS 4093437368  si avem  Fosti membri / EX MEMBERS 3678152293  pt cei care nu'si gasesc cuvintele la un comentariu.
Peace
Back to top Go down
oradea
major
major



Mesaje : 65
Puncte : 66
Data de inscriere : 2013-09-30

Fosti membri / EX MEMBERS Empty
PostSubject: love it ")   Fosti membri / EX MEMBERS Icon_minitimeFri Feb 28, 2014 6:22 am

imi place ideea cu butoanele Like si Dislike...
Back to top Go down
xile
game master
game master
xile


Mesaje : 721
Puncte : 724
Data de inscriere : 2013-08-05
Varsta : 37
Localizare : italy

Fosti membri / EX MEMBERS Empty
PostSubject: scuze poate gresesc..   Fosti membri / EX MEMBERS Icon_minitimeSun Mar 23, 2014 1:20 pm

am dat pe un anume mohamed si nu mai stiu cum afara din clan ca l-am prins cu hak....uitandupa pe acolo am observat ca ((((oradea)))) a parasit clanul este adevarat sau ma insel eu....
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 1485
Puncte : 1585
Data de inscriere : 2013-01-07
Varsta : 43
Localizare : Somewhere over the rainbow

Fosti membri / EX MEMBERS Empty
PostSubject: Re: Fosti membri / EX MEMBERS   Fosti membri / EX MEMBERS Icon_minitimeMon Mar 24, 2014 12:19 am

Bine ai făcut ca l-ai dat afara pe hak.
Da Oradea aplecat, e un trend acum la noi in clan.
Back to top Go down
xile
game master
game master
xile


Mesaje : 721
Puncte : 724
Data de inscriere : 2013-08-05
Varsta : 37
Localizare : italy

Fosti membri / EX MEMBERS Empty
PostSubject: Re: Fosti membri / EX MEMBERS   Fosti membri / EX MEMBERS Icon_minitimeMon Mar 24, 2014 4:38 am

ce se intampla..oameni buni?ghost a plecat oradea a plecat,cine mai urmeaza?defapt la cata satisfatie ne ofera crossu in ultima vreme cred si eu...
Back to top Go down
Vizitator
Guest




Fosti membri / EX MEMBERS Empty
PostSubject: Re: Fosti membri / EX MEMBERS   Fosti membri / EX MEMBERS Icon_minitimeMon Mar 24, 2014 9:38 am

pai si daca nu ne satisfice jocu e motiv sa plecam din clan? zic si eu.... (nu bat nici un apropo asta sa fie clar)
Back to top Go down
Vizitator
Guest




Fosti membri / EX MEMBERS Empty
PostSubject: Re: Fosti membri / EX MEMBERS   Fosti membri / EX MEMBERS Icon_minitimeMon Mar 24, 2014 9:40 am

satisface:P mi sa schimbat cuv nush cum si nu miam dat seama 0.o
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 1485
Puncte : 1585
Data de inscriere : 2013-01-07
Varsta : 43
Localizare : Somewhere over the rainbow

Fosti membri / EX MEMBERS Empty
PostSubject: Re: Fosti membri / EX MEMBERS   Fosti membri / EX MEMBERS Icon_minitimeMon Mar 24, 2014 12:54 pm

Baieti, il uitati pe Mogul, care a plecat fiinca zicea ca nu are cu cine sa joace...

Ghost a plecat fiinca a fost foarte suparat pe mine, bine el a plecat a 3-a sau a 4 tura din clan, datile trecute avand probleme cu alti jucatori,
dar acum cum imi venise mie randul cu siguranta nu se mai intoarce.
oradea a plecat ca a tras el niste concluzii atunci cand s-a suparat Ghost (nu stiu ce concluzii, nici nu vreau sa stiu fiinca oricum nu au logica)...
Iar domnul Mongu precum am scris mai sus, zicea ca nu mai are cu cine sa joace...

Adevarul este ca aici nu suntem la puscarie, fiecare este liber sa plece cand vrea, indiferent de motive.... Very Happy 
Back to top Go down
stoystoy
profesionist
profesionist
stoystoy


Mesaje : 175
Puncte : 204
Data de inscriere : 2013-01-11
Localizare : GPS

Fosti membri / EX MEMBERS Empty
PostSubject: Re: Fosti membri / EX MEMBERS   Fosti membri / EX MEMBERS Icon_minitimeTue Mar 25, 2014 12:48 am

am facut pauza ca la cate kik-uri primeam intram degeaba adica dupa 10 min jucate poc apare kik si este enervant
asa ca ma mai testez la jocul crysis 2  Razz sa vad ce mai stiu
Back to top Go down
***************
profesionist
profesionist
***************


Mesaje : 173
Puncte : 183
Data de inscriere : 2013-01-09

Fosti membri / EX MEMBERS Empty
PostSubject: Re: Fosti membri / EX MEMBERS   Fosti membri / EX MEMBERS Icon_minitimeTue Mar 25, 2014 11:26 am

Eu o sa plec din clan cand nu o sa mai fie nimeni.vreau sa sting lumina cu RUBY
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 1485
Puncte : 1585
Data de inscriere : 2013-01-07
Varsta : 43
Localizare : Somewhere over the rainbow

Fosti membri / EX MEMBERS Empty
PostSubject: Re: Fosti membri / EX MEMBERS   Fosti membri / EX MEMBERS Icon_minitimeTue Mar 25, 2014 11:40 pm

Fosti membri / EX MEMBERS 4093437368 
Back to top Go down
xile
game master
game master
xile


Mesaje : 721
Puncte : 724
Data de inscriere : 2013-08-05
Varsta : 37
Localizare : italy

Fosti membri / EX MEMBERS Empty
PostSubject: Re: Fosti membri / EX MEMBERS   Fosti membri / EX MEMBERS Icon_minitimeWed Mar 26, 2014 3:07 am

naspa...naspa naspa naspa....nu e bun.....
Back to top Go down
MissKitty
profesionist
profesionist
MissKitty


Mesaje : 133
Puncte : 136
Data de inscriere : 2013-02-03
Varsta : 37

Fosti membri / EX MEMBERS Empty
PostSubject: Re: Fosti membri / EX MEMBERS   Fosti membri / EX MEMBERS Icon_minitimeThu Mar 27, 2014 12:37 am

mai sunt multi jucatori in clan. Aku ca au plecat 3-4? nu e mare scofala Razz
Cine tine la Clan nu pleaca din orice motiv. Sanatosi sa fie si noi la fel  cheers 
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 1485
Puncte : 1585
Data de inscriere : 2013-01-07
Varsta : 43
Localizare : Somewhere over the rainbow

Fosti membri / EX MEMBERS Empty
PostSubject: Re: Fosti membri / EX MEMBERS   Fosti membri / EX MEMBERS Icon_minitimeThu Mar 27, 2014 1:35 am

Fosti membri / EX MEMBERS 4093437368 
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 1485
Puncte : 1585
Data de inscriere : 2013-01-07
Varsta : 43
Localizare : Somewhere over the rainbow

Fosti membri / EX MEMBERS Empty
PostSubject: Re: Fosti membri / EX MEMBERS   Fosti membri / EX MEMBERS Icon_minitimeSun Aug 24, 2014 9:52 pm

Săptămîna trecuta incepatoru a dat afara 4 jucători fiinca au încercat sa joace clan war.

god_of_omer_
aoshey
BiBo2251999
al2stora

Primii 3 deja sunt în alte clanuri, dar al2stora care era la noi în clan de 9 luni a aplicat deja de 2 ori, o data i-a dat Mongu accept după care a 2 zi l-a da afara din clan iar ieri a dat din nou apply. Azi dimineața i-am dat respins. Daca mai aplica încă o data o sa ii dam accept în clan!

Mongu l-a dat afara ieri pe Winnetou, inca nu stiu despre ce este vorba, dar Winnetou mi-a trimis un mesaj in care spunea ca nu trebuia sa fie dat afara. Dupa ce o sa vorbesc cu Mongu o sa luam o hotarare.

De acum incolo cand un locotenent o sa dea pe cineva afara din clan o sa scrie aici care este motivul pentru care jucatorul a fost dat afara! Nu trebuie multa poveste, este suficient o explicatie genul "are hak" sau "a intrat la clan war fara invitatie de la locotenent" astfel o sa moniorizam jucatorii care au mai fost pe la noi si motivul pentru care au plecat.
Back to top Go down
Vizitator
Guest




Fosti membri / EX MEMBERS Empty
PostSubject: Re: Fosti membri / EX MEMBERS   Fosti membri / EX MEMBERS Icon_minitimeMon Aug 25, 2014 12:39 am

Din cate mi.a spus Mongu la dat afara pe Winnetou pentru ca a inceput sa il injure pe ts
Back to top Go down
Vizitator
Guest




Fosti membri / EX MEMBERS Empty
PostSubject: Re: Fosti membri / EX MEMBERS   Fosti membri / EX MEMBERS Icon_minitimeMon Aug 25, 2014 12:57 am

Si al2stora ala a iesit de pe serveru de clan deabea cand ai intrat tu in joc. Si am intelesc ca toti meritam o a2a sansa mrg dar sa incepi sa vorbesti in araba pe un chat de clan international...nu am probleme vorbeste du.te drq de arab in limba ta cu ai tai dar vorbeste cand e un subiect de genu 'ce mai faci? de unde esti?' NU ca sa intrii la clan war! Si mai aveau si tupeu. Leam spus sa iasa de pe serveru de clan si cica 'nu' dumnezeii mami lor de arabi. Si dupa ce au spus ,nu, cum eu sunt o fire calma.. am erupt Smile) si deabea dupa ce leai luat allahu la tavaleala si le.am spus ca ii dau afara deabea dupa sau mai gandit si nu mai erau pe 'ready'.
Back to top Go down
Grievan
game master
game master
Grievan


Mesaje : 1332
Puncte : 1356
Data de inscriere : 2013-07-12
Localizare : Discovery Channel

Fosti membri / EX MEMBERS Empty
PostSubject: Re: Fosti membri / EX MEMBERS   Fosti membri / EX MEMBERS Icon_minitimeMon Aug 25, 2014 2:23 am

Chimia nu e usoara..Imi aduc aminte de pe la scoala. Substantele trebuiesc atent combinate pentru a evita un
                                                                                                                                                    [img]Fosti membri / EX MEMBERS Aw7spf[/img]
O a doua sansa ma gandesc ca merita oricine. De la a 3-a incepem sa vorbim de spaga... Wink
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 1485
Puncte : 1585
Data de inscriere : 2013-01-07
Varsta : 43
Localizare : Somewhere over the rainbow

Fosti membri / EX MEMBERS Empty
PostSubject: Re: Fosti membri / EX MEMBERS   Fosti membri / EX MEMBERS Icon_minitimeTue Aug 26, 2014 6:51 am

Pe al2stora l-am acceptat înapoi în clan, iar de dimineața am vorbit cu Winnetou si zicea ca vrea sa se întoarcă în clan asa ca fără prea multe discuții i-am dat accept!
Omul vrea sa fie la noi în clan, și eu vreau sa fie la noi în clan....sper ca problemele pe care le are cu Mongu sa nu afecteze starea clanului și buna dispoziție a celorlalți jucători!
Amîndoi sunt adulți și nu vreau sa își rezolve problemele în cadrul clanului.
Se vor înțelege sau se vor ignora, în orice caz nu o sa accept sa apară probleme în clan bazate pe neînțelegerile dintre jucători!
Domnilor lăsam orgoliul deoparte și mergem înainte!

Spor la joc!
Back to top Go down
xile
game master
game master
xile


Mesaje : 721
Puncte : 724
Data de inscriere : 2013-08-05
Varsta : 37
Localizare : italy

Fosti membri / EX MEMBERS Empty
PostSubject: Re: Fosti membri / EX MEMBERS   Fosti membri / EX MEMBERS Icon_minitimeTue Aug 26, 2014 1:34 pm

MDA SI EU AM INTELES CA LA INJURAT PE MONGU...
pe pagina clanului scrie clar sau daca nu citeste inainte sa intre dau un copy/paste...paote aici se va citi..
2014-08-25          Clan roules
Read and understand these rules: 
-NO HACKING!!! 
-Respect all to be respected. 
-Follow LT's or leader instructions. 
-No cw without LT's or leader. 


Respect the rules and enjoy your time in DRACULA!

ma pai respecta frate ca sa fii respectat

astfel dobandesti respectul a tuturor jucatorilor..
cel putin pe ts sau pe joc cat timp am stat eu cu toti jucatorii 
nu am auzit sa se injure unu pe altul..
ba din contra...
cand eu ii ziceam pe un roo m lui alinlaura buna seara domnul alin ca tin cont ca omu e mai mare ca mn..si nu numai asta...ii port respect.alt roman de pe room
a inceput sa rada cand a auzit ca i-am zis domnu....ca sa vezi ce tampit....ala a dat dovada ca nu stie ce e ala repect prietenilor....
asa si cu domnu Winnetou..il inteleg poate e mai mare poate e mai mic nu stiu...dar poarta frate respect ce draq...tineti cont ca eu ii ziceam domn si lui horatiu fiul lui wwdangabriel..care areeee cat 10 sau 11 ani..
il respect....ca copilul stie sa respecte...
Domnilor tineti cont 10 ani...
apai noi intre noi astea mai mari ...ce fel de exemplu am da lui ala micu aaa?! daca incepem sa ne injuram pe clan..
DOMNILOR DACA GRESESC EU SAU JICNESC ATUNCI IMI CER SCUZE
DAR CEL CARE NU SE SIMTE DOMN SA VORBEASCA CUM SE CADE
APAI ATUNCI.... (.I.) ALTCEVA NU STIU CE SA MAI ZIC..
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 1485
Puncte : 1585
Data de inscriere : 2013-01-07
Varsta : 43
Localizare : Somewhere over the rainbow

Fosti membri / EX MEMBERS Empty
PostSubject: Re: Fosti membri / EX MEMBERS   Fosti membri / EX MEMBERS Icon_minitimeTue Aug 26, 2014 10:29 pm

Da xile, ai foarte mare dreptate și sunt 100% de acord cu tine!
In ceea ce îl privește pe domnul Winnetou, el știe ca la următoarea abatere o sa părăsească clanul.
Intradevar am reușit sa păstram un anumit nivel de decenta în clan și sper în continuare sa reușim.
Strict legat de subiectul actual cred ca decizia lui Mongu a fost luata la nervi, ei doi sunt prieteni iar Mongu l-a adus pe Winnetou in clan!
Back to top Go down
Vizitator
Guest




Fosti membri / EX MEMBERS Empty
PostSubject: Re: Fosti membri / EX MEMBERS   Fosti membri / EX MEMBERS Icon_minitimeSat Sep 06, 2014 10:39 am

Pedo m`a alertat in legatura cu un jucator proaspat revenit la noi deci sa vedem.. Dupa marea chestie cu cei 4 pe care i`am dat afara din clan dupa multe multe multe si multe aplicari MARELE VENERABILUL INCORIGIBILUL MINUNATU PREA DESTEPTUL SEFU NOSTRU BOSS DE BOSS al2stora ce dracu face?!!! vrea sa faca 1vs1 pe serverele de clan. Oh dar vai ce rau imi pare ca nu l`am lasat sa joace atunci cw cu restu idiotilor ca sa pierdem puncte pt ca dupa cum se vede... avem prea multe nu?! Nu e asa?!! 
 eu zic sa il pastram in continuare pe acest mare Domn care NU (citez `I DIDN`T KNOW SORRY`) stia ca NU ARE VOIE SA FACA CLAN WAR FARA LOCOTENENTI inainte de prima abatere. Acum este la a2a abatere o fi uitat sau?

[img]Fosti membri / EX MEMBERS 2d9y0dx[/img]
Back to top Go down
Winnetou
profesionist
profesionist
Winnetou


Mesaje : 341
Puncte : 345
Data de inscriere : 2014-08-19
Varsta : 44
Localizare : satu mare; negresti-oas

Fosti membri / EX MEMBERS Empty
PostSubject: Re: Fosti membri / EX MEMBERS   Fosti membri / EX MEMBERS Icon_minitimeSat Sep 06, 2014 9:49 pm

apropo m-am intalnit ieri cu un jucator bun de ghost si roman, nu avea clan si i-am propus sa vina la noi.dupa top mi-a zis ca v-a injurat pe mai multi si sa intreb aici pe forum daca il primiti. numele e 20fingers
Back to top Go down
Grievan
game master
game master
Grievan


Mesaje : 1332
Puncte : 1356
Data de inscriere : 2013-07-12
Localizare : Discovery Channel

Fosti membri / EX MEMBERS Empty
PostSubject: Re: Fosti membri / EX MEMBERS   Fosti membri / EX MEMBERS Icon_minitimeSun Sep 07, 2014 12:39 am

Smile))) Daca ar fi sa o luam asa, dulcegarii s-au impartit cu foarte multi jucatori. Azi ti-o bagi maine ti-o scoti dar daca esti baiat de comitet lasi nervii la usa.. Sigur ca poate sa aplice
daca vrea... Parerea mea, Top decide.
Back to top Go down
Grievan
game master
game master
Grievan


Mesaje : 1332
Puncte : 1356
Data de inscriere : 2013-07-12
Localizare : Discovery Channel

Fosti membri / EX MEMBERS Empty
PostSubject: Re: Fosti membri / EX MEMBERS   Fosti membri / EX MEMBERS Icon_minitimeSun Sep 07, 2014 12:51 am

Cat despre al2stora..ala bala portocala! Singur nu are cum sa joace cw, daca nu merge nimeni cu el pe cw servers treaba e buna. Probabil e copil cu varsta cuprinsa intre micutza si mica.
Sau nu-l duce capul mai mult. O sa incerc si eu sa stau de vb cu el pentru ca nu am avut ocazia asta, si o sa tragem o concluzie gandibila.. Am avut si eu acum 1 an sau 2 o sclipire
si am dat afara 3 jucatori, am stat bn si m-am gandit si am zis ca poate era mai bn sa vb cu ei intai..C'est la vie, shit hapends. Nu a facut o crima, sigur ca daca nu ai cu cine vorbi
pana la urma o sa plece din clan. Vedem, gandim la rece si dam verdictul cel bun.. Very Happy

Cius
Back to top Go down
Vizitator
Guest




Fosti membri / EX MEMBERS Empty
PostSubject: Re: Fosti membri / EX MEMBERS   Fosti membri / EX MEMBERS Icon_minitimeSun Sep 07, 2014 1:49 am

Cand s.a dus prina oara pe serveru de clan iti spun suta in mie ca stia ca nu are voie dar el a continuat sa vorbeasca cu arabii curului pe chat ca sa faca ei idioti cw. Bibio scorurilr pe care le avea cand jucam cu el 1.25 3.10 god of omer la fel aoshey era bunicel si al2 asta joaca numai cu alinlaura si daca nu e alin on vad ca isi face de cap. Le.am spus clar si raspicat cand au intrebat atunci daca pot sa faca cw un NU DEOARECE SUNT MULTI HACKERI si le trebuie lt si cu nesimtirea lor au inceput sa vorbeasca in rahatu lor de limba si pana la urma au intrat in serveru de clan toti 4 erau pe ready si inca o echipa era deja acolo se pregateau sa dea start. A intrat imediat pe serveru de clan le.am spus sa iasa odata afara si ce imi raspunde saracu? 'No' aha. Am inteles. Si la 2 zile apare din nou in clan cu scuza ca nu stia ca nu are voie sa faca clan war. Ba esti nebun? Dar ma rog vorbele fara print screen sau fara probe sunt vorbe goale. Pot sa spun numai minciuni sau numai adevaru. Mrg nu mai conteaza. Si fara suparare dar vreau sa fiu scos de la locotenentii clanului.
Back to top Go down
Grievan
game master
game master
Grievan


Mesaje : 1332
Puncte : 1356
Data de inscriere : 2013-07-12
Localizare : Discovery Channel

Fosti membri / EX MEMBERS Empty
PostSubject: Re: Fosti membri / EX MEMBERS   Fosti membri / EX MEMBERS Icon_minitimeSun Sep 07, 2014 2:12 am

Vrei sa fii scos de la lt pt ca.....?
Back to top Go down
Vizitator
Guest




Fosti membri / EX MEMBERS Empty
PostSubject: Re: Fosti membri / EX MEMBERS   Fosti membri / EX MEMBERS Icon_minitimeSun Sep 07, 2014 2:56 am

Pentru ca vreau sa fiu scos
Back to top Go down
Grievan
game master
game master
Grievan


Mesaje : 1332
Puncte : 1356
Data de inscriere : 2013-07-12
Localizare : Discovery Channel

Fosti membri / EX MEMBERS Empty
PostSubject: Re: Fosti membri / EX MEMBERS   Fosti membri / EX MEMBERS Icon_minitimeSun Sep 07, 2014 3:21 am

Smile))) Bn. Prea rpd tragi concluzii, la urma urmei Top e seful, nu trebuie sa te superi pe anumite decizii luate de el. Noi ceilalti eventual dam sfaturi, idei dar daca sefu nu vrea sa le urmeze
e dreptul lui..Greu devii lt, usor devii membru.
Back to top Go down
Vizitator
Guest




Fosti membri / EX MEMBERS Empty
PostSubject: Re: Fosti membri / EX MEMBERS   Fosti membri / EX MEMBERS Icon_minitimeSun Sep 07, 2014 3:24 am

Nu am spus ca m`am suparat pe deciziile lui lol.. si nici nu e vorba de asta. Treaba e ca vreau sa joc linistit si +ca incepe scoala si anu asta am simulari de bac si alte prostii
Back to top Go down
xile
game master
game master
xile


Mesaje : 721
Puncte : 724
Data de inscriere : 2013-08-05
Varsta : 37
Localizare : italy

Fosti membri / EX MEMBERS Empty
PostSubject: Re: Fosti membri / EX MEMBERS   Fosti membri / EX MEMBERS Icon_minitimeSun Sep 07, 2014 4:03 am

eu zic sa ramai LT in continuare...cat despre 20fingers 
paiii am avut si eu o altercatie cu el cred k e postat pe undeva la galeria plangaciosilor daca nu ma insel.
ce sa zic am vazut ca joaca bine doar ca nu accepta pe cineva mai bun ca el...
daca e sa aplice ssi sa vorbeasca la fel ca pana acum
apai eu voi fi primul care-l da afara si ii raspund cu replica care el ma invatat:D
chiar imi place armonia clanului si respectul care e cladit in el..
nu as vrea sa se strice..... afro
Back to top Go down
xile
game master
game master
xile


Mesaje : 721
Puncte : 724
Data de inscriere : 2013-08-05
Varsta : 37
Localizare : italy

Fosti membri / EX MEMBERS Empty
PostSubject: Re: Fosti membri / EX MEMBERS   Fosti membri / EX MEMBERS Icon_minitimeSun Sep 07, 2014 4:10 am

[img]Fosti membri / EX MEMBERS 25ajg60[/img]
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 1485
Puncte : 1585
Data de inscriere : 2013-01-07
Varsta : 43
Localizare : Somewhere over the rainbow

Fosti membri / EX MEMBERS Empty
PostSubject: Re: Fosti membri / EX MEMBERS   Fosti membri / EX MEMBERS Icon_minitimeSun Sep 07, 2014 4:17 am

incepatoru, te-am scos de la locotenenți. Părerea mea este ca locul tău este intre locotenenții clanului, de aia erai acolo! Cînd o sa vrei sa revii la locotenenți sa ma anunți.
Despre al2stora este ultima data cînd povestesc: l-ai dat afara cu încă 3 jucători, nu am sărit cu gura pe tine, nu ți-am reproșat ca i-ai dat afara, nu ți-am spus nimic sa te insult sau sa te trag la răspundere pentru ce ai făcut (am încredere în tine și nu am avut nimic sa iți reproșez).

El a fost singurul care a încercat sa se întoarcă în clan cu tot felul de mesaje traduse pe translate, a aplicat de 2 ori cerîndu-și scuze. In mare a fost foarte insistent în dorința de a fi primit înapoi în clan. Normal ca necomitand un "delict" asa de mare l-am primit înapoi cînd am găsit al 3-lea apply în 2 zile. După ce îl primisem înapoi a venit și alinlaura sa ma roage sa îl primesc finica ei doi intradevar joaca mult împreuna și el era atașat într-o anumita forma de al2stora. Deci nu am nici un regret ca l-am primit înapoi în clan!

Daca a încercat sa joace singur clan war, nici nu am ce sa zic decît sa ma înfunde rasul și sa sper ca o sa mai încerce tot singur de fiecare data! Îmi amintesc ca de multe ori fiind in room de cw cu încă 2 sau mai multi din clan și așteptînd adversari, mai intra cate unu care dădea start și zicea sa începem (în ideea în care noi eram 3 sau mai multi și el era singur) asta ori o faci din prostie ori nu iți dai seama pe ce server ești Smile

Nu vreau sa creem acum o polemica în jurul faptului ca al2stora este înapoi în clan, avem în clan jucători care au făcut lucruri mai grave dar tot au fost primiți cu bratele deschise, aici nu este loc de ținut ura pe anumiți jucători sau de defavorizat într-un fel sau altul pe cineva. Daca vrei iți dau și un exemplu: Winnetou cu o perioada în urma a jucat cu mine în room o tura de gost mode și a avut impresia ca folosesc hak și a început sa îmi umple frigiderul Smile)  (știu ca nu se supară ca il dau exemplu, mai am și alte exemple în clan)...fiinca a vorbit cu mine asa cum a vorbit nu ma determinat sa ii port pica sau sa îl urăsc. Încerc sa nu ma las afectat sau influențat negativ de acțiunile altor jucători asupra mea, lucru care vi-l cer și vouă!
Suntem împreuna în acest joc iar scopul nostru pe lîngă distracție și relaxare, legat prietenii și petrecut timp de calitate în fata calculatorului, mai este și ridicarea clanului în rank! Daca dam afara pe fiecare la cea mai mica abatere și avem resentimente fata de jucătorii care ne-au greșit nu ajungem nicăieri și nu facem nimic în favoarea clanului, mai mult de atîta nu ne simțim noi bine în timp ce jucam, ne umplem de nervi și de sentimente negative! 

Am fost acuzat în trecut de alți jucători care au fost la noi în clan ca ma fac prieten și cu dracu pentru a obține niște puncte în clan și ca accept pe oricine în clanul acesta. Nu ma fac prieten cu dracu dar ca și lider am datoria sa accept jucători în clan și sa aduc jucători în clan, aceiași obligație o aveți și voi ca și locotenenți.
Nu găsesc nimic greșit în asta. Daca sunt jucători care trebuie dați afara pentru ca au făcut greșeli repetate foarte grave care strica buna dispoziție sau carma membrilor clanului atunci luam masurile necesare. Nu acceptam pe nimeni în clan cu o atitudine greșita repetata, dar micile greșeli sau neînțelegeri mai trebuie sa le trecem cu vederea pentru bunul demers al clanului!

al2stora dacă poate sa facă niște puncte pentru clan fără sa cauzeze probleme majore, este bine venit în clan ca și oricare alt jucător (ÎN LUNA AUGUST A FĂCUT 134 DE PUNCTE ÎN CADRUL CLANULUI).

Cat despre 20fingers ma cam bușește un ras fiinca el a fost unul din motivele pentru care au plecat cîteva persoane dela noi din clan(unul din motivele)
Daca Grievan a scris ca îl primește, eu nu am absolut nimic împotriva. (la Galeria plîngăcioșilor, pagina 3, al treilea post)  mai sunt și alte exemple ca el Smile)
Daca vine în clan trebuie doar sa își controleze vocabularul!

incepatorul vad acum ca începi simulări de bac și te pregătești de o treapta importanta din viata. Iți doresc mult succes și sper sa prioritezi școala înaintea jocului!
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 1485
Puncte : 1585
Data de inscriere : 2013-01-07
Varsta : 43
Localizare : Somewhere over the rainbow

Fosti membri / EX MEMBERS Empty
PostSubject: Re: Fosti membri / EX MEMBERS   Fosti membri / EX MEMBERS Icon_minitimeSun Sep 07, 2014 4:23 am

Îmi da o lacrima din cauza sincerității lui wala*mero Smile)
Bine ai făcut xile ca i-ai dat accept, pana la urma o sa plece la alt clan dar intre timp o sa mai facă ceva puncte pe la clan! Smile ....ca tot vorbeam de treaba asta!

Daca mai iese și săptămîna viitoare și după aia iară vine înapoi și iară pleca după o luna, atunci putem lua masuri corespunzătoare atitudinii lui!
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 1485
Puncte : 1585
Data de inscriere : 2013-01-07
Varsta : 43
Localizare : Somewhere over the rainbow

Fosti membri / EX MEMBERS Empty
PostSubject: Re: Fosti membri / EX MEMBERS   Fosti membri / EX MEMBERS Icon_minitimeTue Sep 09, 2014 1:28 am

Fosti membri / EX MEMBERS <a href=Fosti membri / EX MEMBERS 20fing10" />
Back to top Go down
Grievan
game master
game master
Grievan


Mesaje : 1332
Puncte : 1356
Data de inscriere : 2013-07-12
Localizare : Discovery Channel

Fosti membri / EX MEMBERS Empty
PostSubject: Re: Fosti membri / EX MEMBERS   Fosti membri / EX MEMBERS Icon_minitimeTue Sep 09, 2014 6:33 am

La ex membri nu are loc, la viitori daca vrea sa se anunte sa facem topic..
Back to top Go down
xile
game master
game master
xile


Mesaje : 721
Puncte : 724
Data de inscriere : 2013-08-05
Varsta : 37
Localizare : italy

Fosti membri / EX MEMBERS Empty
PostSubject: Re: Fosti membri / EX MEMBERS   Fosti membri / EX MEMBERS Icon_minitimeWed Sep 10, 2014 6:08 am

Cum ma tot el era suparat???????? big laugh big laugh big laugh big laugh big laugh big laugh big laugh big laugh big laugh big laugh big laugh big laugh big laugh big laugh big laugh big laugh big laugh big laugh big laugh big laugh big laugh
Back to top Go down
Vizitator
Guest




Fosti membri / EX MEMBERS Empty
PostSubject: Re: Fosti membri / EX MEMBERS   Fosti membri / EX MEMBERS Icon_minitimeWed Sep 10, 2014 9:15 am

Mda... Deci sa inteleg ca el acum ar vrea sa vina aici. Eu sincer nu am probleme cu el. Am jucat de cateva ori cu el si de 2 3 ori chiar mi`a/i`am batut un apropo despre clan. Nu stiu ce sa zic acum. E decizia voastra.
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 1485
Puncte : 1585
Data de inscriere : 2013-01-07
Varsta : 43
Localizare : Somewhere over the rainbow

Fosti membri / EX MEMBERS Empty
PostSubject: Gummi   Fosti membri / EX MEMBERS Icon_minitimeSat Sep 13, 2014 9:13 am

Salutare!
Am zis ca o sa va explic care este treaba cu Gummi.
Acum câteva zile l-am chemat la noi in clan fiinca am văzut ca era iesit de la Hide&Seek. A acceptat destul de repede fără sa fie nevoie de insistente, chiar a zis ca se bucura sa vina la noi fiinca ne stie clan bun cu oameni faini.
Alaltăieri a început să insiste cu clan war-ul. A zis ca el vrea sa joace clan war si ca ne invata si pe noi sa jucam ca el are niste strategii pe care o sa ni-le arate si ca o sa începem sa facem grămezi de puncte la clan war, zicând ca el garantează asta.
Eu nici una nici alta ii dau unda verde si ii si spun sa facă room de clan war sa începem ca oamenii gospodari sa facem puncte multe sa ne ajungă si peste iarna.
Când dau join room cu el ghici cu cine vroia sa jucam clan war?...da, cu fostul lui clan Haide&Seek. Ii scriu ca disperatul pe chatul clanului, ii trimit pm si ii zic ca nu vreau sa joc cu astia ca pierdem. El îmi zice ca nu, cu astia sa jucam ca el le stie strategia si ca 100% castigam, garantându-mi ca obsa fie o joaca de copii cu Hide&Seek.
Orbit de lăcomie îl trag si pe joe dupa noi si hai sa le dam omor la Hide&Seek. Începe jocu si surpriza...asta nu făcea nimic, zici ca era nobul nobilor, mai rar asa joc prost cum presta artistul care mi-a promis victoria si grămezi de puncte. Pierdem urat si multumim politicos de bătaia luata si disparem in ceata.
Gummi îmi zice ca el a jucat prost fiinca avea castile puse invers...
Eu nu ii reproșez nimic dar indemnat de un sentiment "ascuns" ii spun ca de acum încolo nu mai jucam clan war cu Hide&Seek. Surpriza nu mi-a fost mare când am văzut ca el vrea sa joace doar cu H&S! Adica omul deja striga la mine ca vrea sa joace cu H&S si intrase iară cu ei in roon sa mai joace, asigurandu-ma ca o sa castigam.
A venit rândul meu sa scriu cu litere mari si sa ii spun ca poate juca clan war dar nu cu Hide&Seek, cu cine vrea el dar nu cu astia. A mai insistat de câteva ori si când a văzut ca nu are cu cine a iesit din clan.
Eu nici una nici alta mă duc la cei trei crai din Hide&Seek si le spun ca am impresia ca ei l-au trimis pe Gummi la noi sa ne vândă meciurile de clan war....vreau sa precizez ca ma inteleg foarte bine cu ei si totdeauna povestim si glumim.....ei de data asta nici unul nu a răspuns, eram eu de la noi din clan si 3 de la ei intr-un room de clan war...cand am intrat toti au sărit la povesti, cand le-am spus ce cred nici unul nu a sărit sa se apere sau zică ca gresesc.

Cam asta este povestea lui Gummi in clanul nostru....acum este la Essence sa vedem cat sta acolo.
Back to top Go down
Grievan
game master
game master
Grievan


Mesaje : 1332
Puncte : 1356
Data de inscriere : 2013-07-12
Localizare : Discovery Channel

Fosti membri / EX MEMBERS Empty
PostSubject: Re: Fosti membri / EX MEMBERS   Fosti membri / EX MEMBERS Icon_minitimeSat Sep 13, 2014 10:57 am

Si eu cred ca e posibil sa existe jucatori trimisi pt a spiona sau, exemplul de mai sus, de a degrada clanul. Nu stiu, daca e asa inseamna ca onoarea pe care o afiseaza baietii e de fatzada.
Rusine sa le fie daca e adevarat si nitzel de m...tza la pachet.
Back to top Go down
joejoyz
major
major
joejoyz


Mesaje : 77
Puncte : 82
Data de inscriere : 2013-06-27
Varsta : 29
Localizare : Timisoara

Fosti membri / EX MEMBERS Empty
PostSubject: Re: Fosti membri / EX MEMBERS   Fosti membri / EX MEMBERS Icon_minitimeSat Sep 13, 2014 12:01 pm

nu esti de condamnat pentru dorinta de puncte. suntem pe un loc foarte bun si devine din ce in ce mai greu sa urcam doar cu punctele de joc. trebuie sa incepem sa producem si la clan war, dar asta nu inseamna sa ne aruncam in orice meci. hackerii nu vor fi neaparat o problema daca cel putin 1 jucator din cei ce joaca are rabdare ( se sacrifica ) sa ramana pana la pauza. din experienta mea de la clan war pot spune sigur ca daca o echipa iese la pauza nu pierde niciun punct. la pauza insemnand inainte de a incepe partea a 2-a, adica dupa ce se vede scori si se intra inapoi in room trebuie iesit imediat.
Back to top Go down
Vizitator
Guest




Fosti membri / EX MEMBERS Empty
PostSubject: Re: Fosti membri / EX MEMBERS   Fosti membri / EX MEMBERS Icon_minitimeSat Sep 13, 2014 3:29 pm

Nu le ajunge ca sunt pe locu 2 le mai trebuie si spioni. Vrajeala aia cu miam pus castile invers e fumata de mult. Cred ca voia sa zica nu pot sa folosesc castile pt ca sunt pe ts cu ei si le spun pe unde campati ca sa va omoare si sa pierdeti punctele. Aa e clan respectabil? Trimiti jucatori de la tine din clan sub acoperire ca sa faceti voi puncte? Ha! Alta flegma de clan. Mi se face sila
Back to top Go down
Grievan
game master
game master
Grievan


Mesaje : 1332
Puncte : 1356
Data de inscriere : 2013-07-12
Localizare : Discovery Channel

Fosti membri / EX MEMBERS Empty
PostSubject: Re: Fosti membri / EX MEMBERS   Fosti membri / EX MEMBERS Icon_minitimeSun Sep 14, 2014 1:11 am

Nu e chiar asa de grav, sa zicem ca ne-am fript odata si asta e. Cand o sa jucam cw o sa fim majoritatea astia care ne stim si nu "noutati" muiste.
Dar nu cred ca snt pe locul 2 incepatorule..  Very Happy
Back to top Go down
Vizitator
Guest




Fosti membri / EX MEMBERS Empty
PostSubject: Re: Fosti membri / EX MEMBERS   Fosti membri / EX MEMBERS Icon_minitimeSun Sep 14, 2014 2:50 am

M`am exprimat eu gresit. Ma refeream la locul 2 intre clanurile de gm. H&S S&D DRACULA Essence etc parca in genu asta eram clasati ca si clanuri de gm. A da si nu gambit ti`a dat kick atunci. Am vorbit cu ei aseara ca m`au inconjurat in room si l`am intrebat. Nu el ti`a dat kick a fost purecodez.
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 1485
Puncte : 1585
Data de inscriere : 2013-01-07
Varsta : 43
Localizare : Somewhere over the rainbow

Fosti membri / EX MEMBERS Empty
PostSubject: Re: Fosti membri / EX MEMBERS   Fosti membri / EX MEMBERS Icon_minitimeSun Sep 14, 2014 2:59 am

Nici eu nu cred ca este foarte grav, cel puțin de acum o sa știm sa fim cu ochii deschiși.
Pe de alta parte ei nu au recunoscu(dar nici nu au negat) ca se ocupa cu asa ceva. Josnic dacă au făcut asta, dar din păcate noi nu putem demonstra ca au făcut asa ceva...sa vedem cat rămîne Gummi la Essence...asta e de urmărit și apoi mai tragem ceva concluzie.
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 1485
Puncte : 1585
Data de inscriere : 2013-01-07
Varsta : 43
Localizare : Somewhere over the rainbow

Fosti membri / EX MEMBERS Empty
PostSubject: Re: Fosti membri / EX MEMBERS   Fosti membri / EX MEMBERS Icon_minitimeSun Sep 14, 2014 3:52 am

...cat despre ce zice joe...da sunt deacord....ar trebuii sa dam drumul la clan war, voi ce părere aveți?
Back to top Go down
Grievan
game master
game master
Grievan


Mesaje : 1332
Puncte : 1356
Data de inscriere : 2013-07-12
Localizare : Discovery Channel

Fosti membri / EX MEMBERS Empty
PostSubject: Re: Fosti membri / EX MEMBERS   Fosti membri / EX MEMBERS Icon_minitimeSun Sep 14, 2014 6:47 am

flamand Intai ne alimentam..
Back to top Go down
Sponsored content





Fosti membri / EX MEMBERS Empty
PostSubject: Re: Fosti membri / EX MEMBERS   Fosti membri / EX MEMBERS Icon_minitime

Back to top Go down
 
Fosti membri / EX MEMBERS
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Fosti membri / EX MEMBERS

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
DRACULA.RO :: Despre noi :: Despre noi-
Jump to: