DRACULA.RO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomePortalSearchLatest imagesRegisterLog in
Latest topics
» IMPORTANT
Norocu' incepatorului - Page 6 Icon_minitimeTue Feb 05, 2019 1:21 pm by Admin

» Urări
Norocu' incepatorului - Page 6 Icon_minitimeSun Apr 08, 2018 5:49 am by Admin

» Funny stuff
Norocu' incepatorului - Page 6 Icon_minitimeSun Apr 08, 2018 5:48 am by Admin

» Grievan tales...
Norocu' incepatorului - Page 6 Icon_minitimeThu Mar 08, 2018 9:40 am by Admin

» Marian GamePlay
Norocu' incepatorului - Page 6 Icon_minitimeSun Nov 19, 2017 7:01 am by Admin

» [Xile]'s _adventures_
Norocu' incepatorului - Page 6 Icon_minitimeSun Sep 10, 2017 5:23 am by Grievan

» Ce muzica ascultam? / FAVORITE MUSIC
Norocu' incepatorului - Page 6 Icon_minitimeFri Sep 08, 2017 8:54 am by Admin

» AndreiKazuya videos :P
Norocu' incepatorului - Page 6 Icon_minitimeSun Aug 06, 2017 11:35 am by AndreiKazuya

» CLAN POWER
Norocu' incepatorului - Page 6 Icon_minitimeThu Aug 03, 2017 8:00 am by Grievan

May 2024
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar

 

 Norocu' incepatorului

Go down 
5 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
AuthorMessage
Grievan
game master
game master



Mesaje : 1332
Data de inscriere : 2013-07-12

Norocu' incepatorului - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Norocu' incepatorului   Norocu' incepatorului - Page 6 Icon_minitimeWed Sep 07, 2016 5:59 am

speechless. Bravo
Back to top Go down
xile
game master
game master
xile


Mesaje : 721
Puncte : 724
Data de inscriere : 2013-08-05
Varsta : 37
Localizare : italy

Norocu' incepatorului - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Norocu' incepatorului   Norocu' incepatorului - Page 6 Icon_minitimeWed Sep 07, 2016 6:16 am

Norocu' incepatorului - Page 6 4093437368 Norocu' incepatorului - Page 6 4093437368 Norocu' incepatorului - Page 6 4093437368 elephant
Back to top Go down
Vizitator
Guest




Norocu' incepatorului - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Norocu' incepatorului   Norocu' incepatorului - Page 6 Icon_minitimeThu Sep 08, 2016 2:42 am

Cu fratili xile la hmx acum Very Happy
[img]Norocu' incepatorului - Page 6 2uivxuh[/img]
[img]Norocu' incepatorului - Page 6 15mba08[/img]
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 1485
Puncte : 1585
Data de inscriere : 2013-01-07
Varsta : 43
Localizare : Somewhere over the rainbow

Norocu' incepatorului - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Norocu' incepatorului   Norocu' incepatorului - Page 6 Icon_minitimeThu Sep 08, 2016 5:31 am

Hack, hack total! affraid
Back to top Go down
Vizitator
Guest




Norocu' incepatorului - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Norocu' incepatorului   Norocu' incepatorului - Page 6 Icon_minitimeTue Sep 13, 2016 2:10 am

Eram foarte concentrat sa fac miscarile cum trebuie si deodata apare bulache asta Suspect 
[img]Norocu' incepatorului - Page 6 295tnrq[/img]
Back to top Go down
tanaru
game master
game master
tanaru


Mesaje : 536
Puncte : 540
Data de inscriere : 2014-09-29
Varsta : 34
Localizare : Ingolstadt Germania

Norocu' incepatorului - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Norocu' incepatorului   Norocu' incepatorului - Page 6 Icon_minitimeTue Sep 13, 2016 3:28 am

Am patit si eu de doua sau de trei ori asta, de fiecare data tipul a plecat dupa urmatoarea runda (eror?)
Orikum nu cred ca o sa mai apar eu prin modul asta  Evil or Very Mad
Back to top Go down
Vizitator
Guest




Norocu' incepatorului - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Norocu' incepatorului   Norocu' incepatorului - Page 6 Icon_minitimeSat Sep 17, 2016 12:04 am

10 cutii la ares
[img]Norocu' incepatorului - Page 6 V3of0n[/img]
[img]Norocu' incepatorului - Page 6 33eprug[/img]
[img]Norocu' incepatorului - Page 6 Mhw1g1[/img]
Back to top Go down
Vizitator
Guest




Norocu' incepatorului - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Norocu' incepatorului   Norocu' incepatorului - Page 6 Icon_minitimeSat Sep 17, 2016 3:26 am

Mai incearca ... 
Vorba lui Grievan ...
Back to top Go down
Vizitator
Guest




Norocu' incepatorului - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Norocu' incepatorului   Norocu' incepatorului - Page 6 Icon_minitimeSat Sep 17, 2016 3:29 am

Grievan mi a spus treaba asta si dupa 2 zile am castigat ...  Very Happy
Back to top Go down
xile
game master
game master
xile


Mesaje : 721
Puncte : 724
Data de inscriere : 2013-08-05
Varsta : 37
Localizare : italy

Norocu' incepatorului - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Norocu' incepatorului   Norocu' incepatorului - Page 6 Icon_minitimeSat Sep 17, 2016 4:14 pm

auuu nici sa nu mai aud 100k bagati in cutiile alea..
si nimic.. :|plm greu tare mai castig la cutii Crying or Very sad Crying or Very sad
Back to top Go down
Vizitator
Guest




Norocu' incepatorului - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Norocu' incepatorului   Norocu' incepatorului - Page 6 Icon_minitimeSun Oct 23, 2016 12:58 am

Exista si parti bune in legatura cu kick-ul asta dar....abia astept sa reapara  ca m`au disperat hackerii:evil:
[img]Norocu' incepatorului - Page 6 Vdeqo5[/img]
[img]Norocu' incepatorului - Page 6 25qf56w[/img]
Siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii (cam tarziu sa arat dar totusi:D )
[img]Norocu' incepatorului - Page 6 Ilite1[/img]
Back to top Go down
Vizitator
Guest




Norocu' incepatorului - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Norocu' incepatorului   Norocu' incepatorului - Page 6 Icon_minitimeSun Oct 23, 2016 2:15 am

Inca eram acolo..prins de acei monsrii, niciodata nu am reusit sa le vad fetele unora dintre ei.
Prins de acel pat de fier. Mainile imi erau legate de barile patului cu sarma ghimpata, unul dintre
acei ghimpi simteam cum se adanceste voios in osul mainii, durerea nu mai era la fel ca la inceput
acum era doar ca o musca ce nu te lasa noaptea sa dormi, ororile la care eram supus ma inspaimatau,
in prima zi cand am fost adus  ~nu imi amintesc  cum am fost prins, stiu ca mergeam spre casa si era noapte am simtit o caldura in varful capului si m`am trezit intr`un loc mic stramt si nu puteam face mare lucru~ m`au dezbracat si mi`au acoperit ranile cu o mazga galbena destul de cleioasa, intr`un final mi`am dat seama ca era clor amestecat cu o substanta probablil care `facea bine ranilor`, ardea.. ardea al dracului de tare.
Am fost aruncat intr`o incapere  goala pentru inceput, dupa ceva timp unul din ei a venit m`a luat si ma dus pe patul din camera groazei, am incercat sa ripostez dar ghearele lui erau mai puternice decat un cutit, cand am incercat sa`l lovesc ma izbit de peretele holului, un perete vechi plin de mucegai cu un miros foarte intepator, mi`a bagat ghiarele in piciorul drept sfasiindu`mi carnea de pe el. Mai bine nu faceam acea miscare, am fost tarat de brate de acea creatura pana in camera, acolo mai erau inca doi, ma tineau strans iar un altul ma lega cu acea sarma de maini si de picioare, miscarile mele disperate nu au ajutat la nimic, au ajutat doar acei ghimpi sa`si stabileasca un loc mai bun si mai fix in incheieturile mele si in glezne.  Timpul in care m`au lasat acolo a fost groaznic, piciorul incetase sangerarea…cred ca`mi dadusera din nou cu acea mazga, cu toate acestea  un sobolan care perinda prin acea incapere, mort de foame probabil s`a gandit sa isi incerce norocul cu mine, a reusit sa urce pe `pat` si ii mirosea a carne proaspata, m`am zmucit dar degeaba era prea infometat, i`am simtit dintii cum intra in muchi si rupe o bucata mica dar care a durut de parca mi`ar fii smuls tot piciorul. Am urlat.
A intrat in camera, avea o fata turtita, capul era diform iar mainile ii atarnau pana la genunchi, avea o seringa mare in mana plina cu un lichid alb, mi l`a injectat in vene. A plecat si am ramas iar singur in camera, tot corpul incepuse sa`mi tremure acel lichid mi se scurgea prin gaurile provocare de sarma ghimpata. Incet tremuraturile si durerile insuportabile au inceput sa dispara, nu mai simteam nimic, doar capul si ochii mai puteam sa mi misc, m`am uitat atent la lichidul ce imi curgea pe langa sarma si am presupus ca m`au injectat cu puroi, paralizasem, peste putin timp un alt monstru a intrat in camera si ma gandeam ce`mi va face, spre surprinderea mea  avea un pahar cu apa si un bol cu zeama de…peste putrezit, acea supa cu miros de peste stricat amestecat cu pamant si transpiratie. Oare de ce a facut asta? Ii era mila sau doar vroia sa supravietuiesc pentru a ma putea supune la mai multe experimente. Noaptea venise, se auzeau pasi pe hol si deodata se deschide usa, creaturile venisera din nou, de data aceasta doar pentru amuzamentul lor, mi`au injectat din nou cu un ser care ma facut sa ma pot misca din nou, credeam ca o sa`mi dea drumu. Au ridicat patul, sarma imi tragea pielea si carnea de pe maini dar am reusit cumva sa`mi pun picioarele sa ma pot sprijini ca nu cumva sa mi se sfasie carnea de pe maini. M`au insemnat cu un cutit incins pe gat, unul dintre ei scormonea intr`o geanta plina cu oase si bijuterii  -probabil nu sunt singurul care a mai trecut pe aici-. Rasetele lor venite parca din iad ma inspaimantau si mai tare, am urlat la ei spunandu`le sa ma lase in pace sa plec, unul din ei ma lovit cu un lemn ca sat ac dar sunetul pe care l`am scos cred ca l`a enervat si mai tare si nu s`a oprit pana nu am mai scos niciun cuvant. M-am trezit si era inca noapte, trebuia sa ies cumva de acolo, am incercat sa scap din acea stransoare dar fara vreun noroc. Am incercat sa scap din stransoarea de la picioare, am reusit dar acea sarma mi`a lasat urme adanci in momentul cand am tras picioarele si am reusit sa scot sarma, aproape ca am simtit cum doi ghimpi imi zgarie osul. Am pus picioarele in asa fel incat as fi reusit sa ma pun in fund, dar un junghi din cauza umarului si mainilor care nu prea mai primeau asa mult sange de mai bine de o jumatate de zi, am pus picioarele jos si am alunecat, mainile imi erau legate de barile patului iar ghimpii intrau tot mai adanc, un moment perfect sa apara si o crampa musculara pe care am simtit`o pana`n maduva oaselor. 10 minute de agonie in acea pozitie, intr`un final am ajuns la loc in pat, eram disperat si nu stiam ce puteam face ca sa scap, am inceput sa trag de maini, carne mi se sfasia de pe maini si din buza de jos curgeau suvoaie de sange din cauza dintilor care aproape o retezasera. Nu vroiam sa tip, poate apareau din nou acele creature. Am scos mainile…sau ce mai ramasesera din ele din acea strasoare, pielea imi atarna pe acea sarma iar mana mea arata ca o bucata de carne de la macelarie. Trebuia sa ies de acolo dar déjà pierdusem un litru de sange, daca nu ma grabeam chiar daca am scapat din stransoare tot muream din cauza pierderii uriase de sange. Am iesit din camera, unul din monstrii era intins pe jos langa camera in care eram  inchis si dormea, avea un cutit prins de pantaloni, cand am apucat cutitul am crezut ca o sa mor, mainile mele erau carne vie, lacrimile din ochi spuneau singure durerea prin care treceam, l`am omorat, i`am bagat cutitul de zeci de ori in gat si inima.
Eram pe hol, se vedea usa care imi va aduce libertatea, precaut ma uitam in stanga in dreapta, fata, spate ca sa nu mai apara vreo creatura, am deschis usa si am iesit, picioarele spre surprinderea mea nu erau asa de slabite pe cat credeam..am reusit sa fug putin. Am ajuns pe un drum pe care nu parea sa treaca masini foarte des -probabil una pe saptamana-. Am mers pe drumul acela care parea ca nu are niciun sfarsit, dupa vreo 15 minute de mers am vazut o lumina destul de puternica de la ceva ce parea a fi o carciuma sau cine stie… am mers in continuare pana am ajuns in fata acelei carciume, care se dovedea a fii defapt un local, am vazut oameni, oameni fericiti stand la masa lor facand glume si razand. Cineva ma vazut si  a tipat repede dupa ajutor, m`au bagat in local si au incercat sa imi vorbeasca, eu nu reuseam sa disting cuvintele si nici culorile, am lesinat de epuizare.
M`am trezit la spital in perfuzii cu o piele noua si cusuta pe maini fara unghii iar buza de jos era si ea cusuta, insa piciorul disparuse.

Dupa ani de terapie am revenit la normal..dar si in ziua de azi simt ca ceva ma urmareste, stiu ca sunt acolo, stiu ca intr`o zi vor veni din nous a termine ce au inceput.


Happy Halloweeeeeeen Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Back to top Go down
Vizitator
Guest




Norocu' incepatorului - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Norocu' incepatorului   Norocu' incepatorului - Page 6 Icon_minitimeSun Oct 23, 2016 2:18 am

Vreau sa.mi cer scuze daca nu e
asa de coerent dar am fost intrerupt de prea
multe ori si imi pierdeam ideile
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 1485
Puncte : 1585
Data de inscriere : 2013-01-07
Varsta : 43
Localizare : Somewhere over the rainbow

Norocu' incepatorului - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Norocu' incepatorului   Norocu' incepatorului - Page 6 Icon_minitimeMon Oct 24, 2016 4:03 am

Norocu' incepatorului - Page 6 4093437368 Foarte acaparatoare, m-a tinut in suspanes de la inceput pana la sfarsit. Mi-a si sunat telefonul o data dar nu am raspuns.
Poti sa o traduci si sa o pui pe pagina la Z8? Nu au nici un concurs acum de hallowen ? Felicitari, chiar mi-a placut!!!
Back to top Go down
Grievan
game master
game master
Grievan


Mesaje : 1332
Puncte : 1356
Data de inscriere : 2013-07-12
Localizare : Discovery Channel

Norocu' incepatorului - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Norocu' incepatorului   Norocu' incepatorului - Page 6 Icon_minitimeMon Oct 24, 2016 7:10 am

Lamureste-ma, am o dilema! La masurarea litrului de sange pe care l-ai pierdut, ai folosit un recipient din plastic sau din sticla?  Suspect
Back to top Go down
xile
game master
game master
xile


Mesaje : 721
Puncte : 724
Data de inscriere : 2013-08-05
Varsta : 37
Localizare : italy

Norocu' incepatorului - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Norocu' incepatorului   Norocu' incepatorului - Page 6 Icon_minitimeMon Oct 24, 2016 8:20 am

tuuuuuuuu nebunule..
ce nu faci carti ma?!
[img]Norocu' incepatorului - Page 6 2na1nwm[/img]
Back to top Go down
Vizitator
Guest




Norocu' incepatorului - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Norocu' incepatorului   Norocu' incepatorului - Page 6 Icon_minitimeMon Oct 24, 2016 8:59 am

Mulzumeam vrumoz domnilor. 

Ma bucur ca ti`a placut top bounce bounce bounce cat despre eveniment sau chestii cu povesti d`astea n`am auzit sa fie.. poate la anu Very Happy

Eu nu am masurat nimic Grievan, ei mi`au trimis nota de plata de
la curatatorie(100 lei Evil or Very Mad )si mi`au zis ca au avut de strans 1L de sange.
Xile, mai bine ar scrie cartile despre mine  ty
Back to top Go down
Vizitator
Guest




Norocu' incepatorului - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Norocu' incepatorului   Norocu' incepatorului - Page 6 Icon_minitimeFri Jan 27, 2017 9:16 am

N-am mai dat de ceva vreme pe forum.. Very Happy dar totusi... m`am intors cu lvl up^^. Si da,asa se vede acum, nu am uitat eu sa fac print Suspect
[img]Norocu' incepatorului - Page 6 Nvpopt[/img]
Back to top Go down
Grievan
game master
game master
Grievan


Mesaje : 1332
Puncte : 1356
Data de inscriere : 2013-07-12
Localizare : Discovery Channel

Norocu' incepatorului - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Norocu' incepatorului   Norocu' incepatorului - Page 6 Icon_minitimeSat Jan 28, 2017 5:55 am

Norocu' incepatorului - Page 6 4093437368
Sa dai mai des pe aici poate te mai trezesti cu o stea... Very Happy
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 1485
Puncte : 1585
Data de inscriere : 2013-01-07
Varsta : 43
Localizare : Somewhere over the rainbow

Norocu' incepatorului - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Norocu' incepatorului   Norocu' incepatorului - Page 6 Icon_minitimeMon Jan 30, 2017 4:22 am

Bun maestre! Mai des pe aici ca te punem absent nemotivat Smile)
Back to top Go down
Vizitator
Guest




Norocu' incepatorului - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Norocu' incepatorului   Norocu' incepatorului - Page 6 Icon_minitimeWed Feb 15, 2017 8:10 am

Norocu' incepatorului - Page 6 Untitl10
BATAIE PE ACE CU HELLMY.. Very Happy A CASTIGAT NOOBU IN ULTIMILE 2 RUNDE -.-
Back to top Go down
Vizitator
Guest




Norocu' incepatorului - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Norocu' incepatorului   Norocu' incepatorului - Page 6 Icon_minitimeThu Feb 16, 2017 7:35 am

Good job !!!
Ce mod ati jucat ? Dupa cum se vede in poza,ghost-laborator ?
Va astept la SHADOW !!!
Back to top Go down
Grievan
game master
game master
Grievan


Mesaje : 1332
Puncte : 1356
Data de inscriere : 2013-07-12
Localizare : Discovery Channel

Norocu' incepatorului - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Norocu' incepatorului   Norocu' incepatorului - Page 6 Icon_minitimeThu Feb 16, 2017 10:01 am

Bravo. La FPS-ul ala ma mir cum de-ai facut si scorul ala..
Back to top Go down
Vizitator
Guest




Norocu' incepatorului - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Norocu' incepatorului   Norocu' incepatorului - Page 6 Icon_minitimeThu Feb 16, 2017 10:26 am

Da Marian laboratory am jucat. Grievan ca sa te uimesc putin.. fps-ul a crescut pentru ca stateam pe loc Smile) restul meciului a stat sub 25
Back to top Go down
Vizitator
Guest




Norocu' incepatorului - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Norocu' incepatorului   Norocu' incepatorului - Page 6 Icon_minitimeSun Apr 09, 2017 2:13 am

Norocu' incepatorului - Page 6 310
ACUM...2 ZILE LA HM Very Happy daca am fii asa si pe ts...oho nu am mai face scurta la mana de la scris..poate de la altceva Suspect
Back to top Go down
Sponsored content





Norocu' incepatorului - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Norocu' incepatorului   Norocu' incepatorului - Page 6 Icon_minitime

Back to top Go down
 
Norocu' incepatorului
Back to top 
Page 6 of 6Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
DRACULA.RO :: Despre noi :: Despre noi-
Jump to: