DRACULA.RO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomePortalSearchLatest imagesRegisterLog in
Latest topics
» IMPORTANT
Norocu' incepatorului - Page 2 Icon_minitimeTue Feb 05, 2019 1:21 pm by Admin

» Urări
Norocu' incepatorului - Page 2 Icon_minitimeSun Apr 08, 2018 5:49 am by Admin

» Funny stuff
Norocu' incepatorului - Page 2 Icon_minitimeSun Apr 08, 2018 5:48 am by Admin

» Grievan tales...
Norocu' incepatorului - Page 2 Icon_minitimeThu Mar 08, 2018 9:40 am by Admin

» Marian GamePlay
Norocu' incepatorului - Page 2 Icon_minitimeSun Nov 19, 2017 7:01 am by Admin

» [Xile]'s _adventures_
Norocu' incepatorului - Page 2 Icon_minitimeSun Sep 10, 2017 5:23 am by Grievan

» Ce muzica ascultam? / FAVORITE MUSIC
Norocu' incepatorului - Page 2 Icon_minitimeFri Sep 08, 2017 8:54 am by Admin

» AndreiKazuya videos :P
Norocu' incepatorului - Page 2 Icon_minitimeSun Aug 06, 2017 11:35 am by AndreiKazuya

» CLAN POWER
Norocu' incepatorului - Page 2 Icon_minitimeThu Aug 03, 2017 8:00 am by Grievan

May 2024
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar

 

 Norocu' incepatorului

Go down 
5 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AuthorMessage
Admin
Admin



Mesaje : 1485
Data de inscriere : 2013-01-07

Norocu' incepatorului - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Norocu' incepatorului   Norocu' incepatorului - Page 2 Icon_minitimeWed Oct 29, 2014 10:50 pm

Bravo Grievan, ti-ai pus stampila! Tare sloganul, ar trebui folosit...
Back to top Go down
Vizitator
Guest




Norocu' incepatorului - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Norocu' incepatorului   Norocu' incepatorului - Page 2 Icon_minitimeThu Oct 30, 2014 9:02 am

S.a intamplat in cea seara...era o seara normala de vineri si luam cina cu parintii mei si deodata am atipit la masa. Atunci i.am vazut pentru ulima data..ultima data cand le vazusem zambetele. Ma trezisem pe jos acoperit de sangele lor langa mine stand mamannnera moarta..fata ei...era alba ca spuma laptelui si sortul ei alb se facuse rosu...fata ei arata inspaimantatoare...arata de parca vazuse moartea intruchipata cu proprii sai ochi. Tata era si el l pamant cu fata in jos pe covorul alb al bibliotecii sale. Avea aceeasi privire ca a mamei si aceeasi figura pe fata. P maini avea inscriptionat un mesaj 'Oroarea'....asa se numea criminalul. De atunci totul s.a schimbat.
 Acum...dupa 2 ani voi afla cine este criminalul.
Esti sigur ca vrei sa faci asta?
Cu pretul vietii.
In cazul asta bun venit la DRACULA.RO
Multumesc. Ma bucur sa te cunosc.
Ai 18 ani nu?
Da.
Bun...atunci povesteste.mi ce sa intamplat.
Nu stiu sigur...eram la masa iar tata citea ziarul in timp ce mama gatea. Amandoi pareau ingandurati dar de fiecaredata cand ma uitam la ei imi zambeau si incercau sa ma faca sa ma simt mai bine. Pareau ciudati...se parea ca se temeau de ceva..ceva ciudat...apoi tata sa dus la el in bibilioteca......
Biblioteca?! Dar nu aveti asa ceva in casa
Nu?! Cum e posibil?! Stiu sigur ca tata zacea mort in biblioteca. Doar m.am trezis si i.am vazut morti...tata in biblioteca si mama in bucatarie.
Apoi te.a lovit cineva sau ai lesinat?
Am lesinat..in fata bibliotecii.
Dar cand te.am gasit nici tu nici tatal tau nu erat in biblioteca erati amandoi in bucatarie langa mama ta. Si nu era nici o biblioteca.
Cum e posibil?!! Tin minte ca era o biblioteca in casa dar tata nu ma lasa niciodata sa intru acolo cu el.
E suficient pe azi.
Imi mai amintesc ceva.
Ce?
Pe mana mamei mele era scris ceva...'oroarea' sau ceva de genu.. trebuie sa il gasesc!
Linisteste.te facem asta alta data.
Arma crimei a fost gasita? Sau stiti ceva de criminal?
Tt ce stim e ca ranile au fost cauzate de o foarfeca care nu a fost inca gasita. E ceva ciudat... odihneste.te.
Bine. Noapte buna.
Mi.am aprins o tigare...oroarea nu mai aparuse de 2 ani dar ceva imi macina sufletul. De ce nu m.a omorat si pe mine si i.a omorat doar pe ai mei? De ce eram plin de sange? Oare eram eu oroarea? Dar nu avea cum...si totusi...ziua aia e putin in ceata..si... Vorbesc prosti! Asa ceva nu ar fii posibil!
Dadusem examenul pentru facultatea de detectivi intr.o cladire darapanata in care podeaua scartaia peretii erau plini de crapaturi si de mucegai iar inauntru salii era un miros de spital imbaxitor. Dupa ce am iesit de la examen ofiterul ma astepta intr.o masina neagra. A iesit din cartierul unde se afla acea cladire ciudata si in drum am observat ca defapt asa era tot cartierul.. cu blocuri sterse de culoare geamuri vechi si unele chiar sparte.
Off... unde mergem?
La tine acasa.
Adica la...
Exact.
Cum?...
Ajunsesem acolo. Nimic nu era schimbat...casa dulce casa. Singurul loc in care nu as mai putea intra vreodata. Am intins usor cheia spre clanta si descuiasem. Am pus usor mana pe clanta si am impins usor usa. Dupa ce am deschis usa se auzi un usor scartait si usa se inchisese. Mam speriat si cand mam uitat pe geam nu mai era nici ofiterul nici masina neagra in fata casei. Totul devenea foarte inspaimantator. Am urcat la etaj unde era camera mea . Am deschis usor usa si inauntru nu era nimic schimbat.. am iesit pe hol si mam dus la capatul holului unde era biblioteca tatalui meu. Era o usa din lemn masiv de culoare neagra. Clanta era ruginita si in colturi erau panze de paianjen. A deschis usa si am intrat inauntru. Ceva parca ma tras catre biblioteca unde tata isi tinea toate cartile. Intamplarea face ca sa ma oprit in fata unei carti de magie si vrajitorii. Am luat cartea si deodata biblioteca a inceput sa se miste cu un sunet asurzitor de parca erau mii de oamneni chinuiti si arsi de vi. Dupa ce sa oprit in spatele bibliotecii era o usa farte veche care ducea undeva. Am decis sa intru si sa ma duc sa vad ce e acolo. Dupa ce am deschis usa am vazut o. scara pe care am coborat in intuneric. Acea usa ducea catre subsol..o parte a subsoluli pe care nu o mai vazusem. Acolo era o lumanare mare care ardea.. un birou plin de panze de paianjen si un scaun vechi de bucatarie. In colt era o carte mare si am decis sa vad ce scrie in ea. Cand am pus mana pe carte am simtit un fior iar lumanarea se stinsese. Inspaimantat am inchis ochii si speram sa nu se intample nimic. Simteam o respiratie in spatele meu dar....deodata a disparut. Lumanarea ardea din nou dar cu o lumina mult mai slaba. M.am dus spre lumanare dar ceva deodata ma oprit.. simteam din nou acel fior pe spate si dintr.o data m.am intors. Era o creatura inspaimantatoare cu o fata alba palida si cu un insemn pe obraz.... mam dat in spate dar ma prins am intrebat cine e si ce vrea de la mine. Mi.a raspuns ca sunt eu! Ia.m spus ca nu are cum! Creatura mi.a raspuns ca sste toata ura din mine care o purta tururor ce incercau sa imi faca rau. Am incept sa tip dupa ajutor dar nimeni nu ma auzea... creatura a inceput sa rada cu un ras malefic camera sa intunecat si am simtit ca nu mai am aer ca ma sufoc..si in acel moment stiam ce avea sa urmeze.... Asa ca... va urez un Halloween inspaimantator Twisted Evil
Back to top Go down
Vizitator
Guest




Norocu' incepatorului - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Norocu' incepatorului   Norocu' incepatorului - Page 2 Icon_minitimeThu Oct 30, 2014 9:04 am

Scuza.ti.mi greselile dar am scris de pe tableta si deja ma ard ochii si iese fum din creier la cat am gandit Very Happy
Back to top Go down
Winnetou
profesionist
profesionist
Winnetou


Mesaje : 341
Puncte : 345
Data de inscriere : 2014-08-19
Varsta : 44
Localizare : satu mare; negresti-oas

Norocu' incepatorului - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Norocu' incepatorului   Norocu' incepatorului - Page 2 Icon_minitimeThu Oct 30, 2014 9:21 am

Frumos dar sper ca e pentru noi, cei din clan.Deoarece pt concursul de la z8 nu e buna, din cauza ca singura legatura cu crossfire-ul este numele clanului, si nu cred ca e suficient,in al doilea rand ar trebui sa fie in limba engleza.
Back to top Go down
Vizitator
Guest




Norocu' incepatorului - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Norocu' incepatorului   Norocu' incepatorului - Page 2 Icon_minitimeThu Oct 30, 2014 9:23 am

Doar pentru cei din clanu nu pentru z8 Smile
Back to top Go down
Winnetou
profesionist
profesionist
Winnetou


Mesaje : 341
Puncte : 345
Data de inscriere : 2014-08-19
Varsta : 44
Localizare : satu mare; negresti-oas

Norocu' incepatorului - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Norocu' incepatorului   Norocu' incepatorului - Page 2 Icon_minitimeThu Oct 30, 2014 9:25 am

Ai talent, bravo
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 1485
Puncte : 1585
Data de inscriere : 2013-01-07
Varsta : 43
Localizare : Somewhere over the rainbow

Norocu' incepatorului - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Norocu' incepatorului   Norocu' incepatorului - Page 2 Icon_minitimeThu Oct 30, 2014 10:38 am

Da, foarte tare...asteptam continuarea Smile)
Back to top Go down
Vizitator
Guest




Norocu' incepatorului - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Norocu' incepatorului   Norocu' incepatorului - Page 2 Icon_minitimeThu Oct 30, 2014 10:50 am

Continuarea costa intre 3-3.5 milioane zp (asta da film horror nu? Smile)   )
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 1485
Puncte : 1585
Data de inscriere : 2013-01-07
Varsta : 43
Localizare : Somewhere over the rainbow

Norocu' incepatorului - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Norocu' incepatorului   Norocu' incepatorului - Page 2 Icon_minitimeThu Oct 30, 2014 12:19 pm

In locul tau as traduce povestea in engleza si as participa la concurs....inca mai ai vreme...cat despre zp....no comment!
Back to top Go down
Grievan
game master
game master
Grievan


Mesaje : 1332
Puncte : 1356
Data de inscriere : 2013-07-12
Localizare : Discovery Channel

Norocu' incepatorului - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Norocu' incepatorului   Norocu' incepatorului - Page 2 Icon_minitimeThu Oct 30, 2014 12:23 pm

Bine tinere..Felicitari. Sper ca nu e inspirat dintr-un film ceva ca te bat. Smile)
Back to top Go down
Vizitator
Guest




Norocu' incepatorului - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Norocu' incepatorului   Norocu' incepatorului - Page 2 Icon_minitimeThu Oct 30, 2014 12:42 pm

Filmu a fost in capu meu dupa ce am confundat sticla de apa cu aia de tuica Smile)
Back to top Go down
xile
game master
game master
xile


Mesaje : 721
Puncte : 724
Data de inscriere : 2013-08-05
Varsta : 37
Localizare : italy

Norocu' incepatorului - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Norocu' incepatorului   Norocu' incepatorului - Page 2 Icon_minitimeSat Nov 08, 2014 1:39 am

da de unde atata imaginatie domle...
eu iti interzic sa mai mergi la scoala,
iti baga aia numa prostii in cap..
Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Back to top Go down
Vizitator
Guest




Norocu' incepatorului - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Norocu' incepatorului   Norocu' incepatorului - Page 2 Icon_minitimeMon Dec 01, 2014 3:19 am

[img]Norocu' incepatorului - Page 2 10441zo[/img]
Pentru mine e un scor foarte mare deoarece meciu a fost jucat in haken si mereu iau eroare in mapa aia dar de data asta nu am mai luat uhuu:D:D
Back to top Go down
xile
game master
game master
xile


Mesaje : 721
Puncte : 724
Data de inscriere : 2013-08-05
Varsta : 37
Localizare : italy

Norocu' incepatorului - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Norocu' incepatorului   Norocu' incepatorului - Page 2 Icon_minitimeMon Dec 01, 2014 7:05 am

ma am dat aici la tine...si iar am citit sus ce ai scris...
ma nu esti sanatos...lasa scoala iti zic...


frumos scoru.. Twisted Evil
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 1485
Puncte : 1585
Data de inscriere : 2013-01-07
Varsta : 43
Localizare : Somewhere over the rainbow

Norocu' incepatorului - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Norocu' incepatorului   Norocu' incepatorului - Page 2 Icon_minitimeMon Dec 01, 2014 7:15 am

cheers Norocu' incepatorului - Page 2 4093437368
Back to top Go down
Vizitator
Guest




Norocu' incepatorului - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Norocu' incepatorului   Norocu' incepatorului - Page 2 Icon_minitimeMon Dec 01, 2014 8:33 am

Stiu ca nu sunt sanatos Smile)
Back to top Go down
Grievan
game master
game master
Grievan


Mesaje : 1332
Puncte : 1356
Data de inscriere : 2013-07-12
Localizare : Discovery Channel

Norocu' incepatorului - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Norocu' incepatorului   Norocu' incepatorului - Page 2 Icon_minitimeTue Dec 02, 2014 4:32 am

Bun scor, sa-l porti cu placere. Asa ai descoperit si secretul din haken, tre sa ai peste 20 de kill-uri sa nu iei eroare. 
Happy winter baieti..  rendeer
Back to top Go down
Vizitator
Guest




Norocu' incepatorului - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Norocu' incepatorului   Norocu' incepatorului - Page 2 Icon_minitimeTue Dec 02, 2014 9:33 am

[img]Norocu' incepatorului - Page 2 2vll5hd[/img]
in cealalta echipa se vede si concurenta si ce scor avea mister kaplan Smile)
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 1485
Puncte : 1585
Data de inscriere : 2013-01-07
Varsta : 43
Localizare : Somewhere over the rainbow

Norocu' incepatorului - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Norocu' incepatorului   Norocu' incepatorului - Page 2 Icon_minitimeTue Dec 02, 2014 10:49 am

Ma inchin!
Back to top Go down
xile
game master
game master
xile


Mesaje : 721
Puncte : 724
Data de inscriere : 2013-08-05
Varsta : 37
Localizare : italy

Norocu' incepatorului - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Norocu' incepatorului   Norocu' incepatorului - Page 2 Icon_minitimeTue Dec 02, 2014 11:32 am

lol!
Back to top Go down
Grievan
game master
game master
Grievan


Mesaje : 1332
Puncte : 1356
Data de inscriere : 2013-07-12
Localizare : Discovery Channel

Norocu' incepatorului - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Norocu' incepatorului   Norocu' incepatorului - Page 2 Icon_minitimeTue Dec 02, 2014 11:46 am

Kaplan e copil, s-a suparat cand mi-a cerut ironul si nu l-am bagat in seama..
Back to top Go down
Vizitator
Guest




Norocu' incepatorului - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Norocu' incepatorului   Norocu' incepatorului - Page 2 Icon_minitimeTue Dec 16, 2014 10:11 am

[img]Norocu' incepatorului - Page 2 Nqw70g[/img]
despre asta vorbeam aseara nene xile Very Happy la asta am stat o luna Smile
Back to top Go down
xile
game master
game master
xile


Mesaje : 721
Puncte : 724
Data de inscriere : 2013-08-05
Varsta : 37
Localizare : italy

Norocu' incepatorului - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Norocu' incepatorului   Norocu' incepatorului - Page 2 Icon_minitimeTue Dec 16, 2014 11:14 am

:affraid:e super tare
fara cuvinte
talent de talent
6 cai frumosi affraid 
affraid
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 1485
Puncte : 1585
Data de inscriere : 2013-01-07
Varsta : 43
Localizare : Somewhere over the rainbow

Norocu' incepatorului - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Norocu' incepatorului   Norocu' incepatorului - Page 2 Icon_minitimeTue Dec 16, 2014 2:39 pm

Tare domnul incepatoru! Esti talentat! Felicitări!
Back to top Go down
xile
game master
game master
xile


Mesaje : 721
Puncte : 724
Data de inscriere : 2013-08-05
Varsta : 37
Localizare : italy

Norocu' incepatorului - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Norocu' incepatorului   Norocu' incepatorului - Page 2 Icon_minitimeWed Dec 31, 2014 6:55 am

[img]Norocu' incepatorului - Page 2 25qvpxx[/img]
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 1485
Puncte : 1585
Data de inscriere : 2013-01-07
Varsta : 43
Localizare : Somewhere over the rainbow

Norocu' incepatorului - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Norocu' incepatorului   Norocu' incepatorului - Page 2 Icon_minitimeWed Dec 31, 2014 7:14 am

Norocu' incepatorului - Page 2 4093437368
Back to top Go down
Vizitator
Guest




Norocu' incepatorului - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Norocu' incepatorului   Norocu' incepatorului - Page 2 Icon_minitimeWed Dec 31, 2014 11:37 am

Pfff ce bun sunt Smile)) frumos scoru domnu xile!!
Back to top Go down
Vizitator
Guest




Norocu' incepatorului - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Norocu' incepatorului   Norocu' incepatorului - Page 2 Icon_minitimeTue Jan 06, 2015 8:55 am

[img]Norocu' incepatorului - Page 2 Sbh8o7[/img][img]Norocu' incepatorului - Page 2 E8seox[/img]
CEVA SCORURI DIN ULTIMA VREME UITATE PRIN FOLDER Very Happy
Back to top Go down
xile
game master
game master
xile


Mesaje : 721
Puncte : 724
Data de inscriere : 2013-08-05
Varsta : 37
Localizare : italy

Norocu' incepatorului - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Norocu' incepatorului   Norocu' incepatorului - Page 2 Icon_minitimeTue Jan 06, 2015 11:14 am

e bun ca stii sa ciuruesti si hackerii acuma domnu..
Back to top Go down
Vizitator
Guest




Norocu' incepatorului - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Norocu' incepatorului   Norocu' incepatorului - Page 2 Icon_minitimeTue Jan 13, 2015 12:20 pm

[img]Norocu' incepatorului - Page 2 V2sqyf[/img]
Back to top Go down
Grievan
game master
game master
Grievan


Mesaje : 1332
Puncte : 1356
Data de inscriere : 2013-07-12
Localizare : Discovery Channel

Norocu' incepatorului - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Norocu' incepatorului   Norocu' incepatorului - Page 2 Icon_minitimeWed Jan 14, 2015 12:53 am

Daca stai in cantonament si nu umbli la fufe, faci scoruri de astea..Bv Like a Star @ heaven
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 1485
Puncte : 1585
Data de inscriere : 2013-01-07
Varsta : 43
Localizare : Somewhere over the rainbow

Norocu' incepatorului - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Norocu' incepatorului   Norocu' incepatorului - Page 2 Icon_minitimeWed Jan 14, 2015 2:51 am

cheers
Back to top Go down
Vizitator
Guest




Norocu' incepatorului - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Norocu' incepatorului   Norocu' incepatorului - Page 2 Icon_minitimeWed Jan 14, 2015 4:15 am

A intrat in meci am facut 20 de kill si am luat eroare am intrat iar in meci am facut 30 kill si iar am luat eroare am intrat a3a oara am facut kill astea si uite rezultatu..Very Happy ma oftic pt ca puteam sa am peste 120 de kill... dar merge si asa Laughing
Back to top Go down
Vizitator
Guest




Norocu' incepatorului - Page 2 Empty
PostSubject: cateva de ieri :D   Norocu' incepatorului - Page 2 Icon_minitimeSat Jan 31, 2015 4:30 am

[img]Norocu' incepatorului - Page 2 331n8d0[/img]
[img]Norocu' incepatorului - Page 2 2w3cdwx[/img]
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 1485
Puncte : 1585
Data de inscriere : 2013-01-07
Varsta : 43
Localizare : Somewhere over the rainbow

Norocu' incepatorului - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Norocu' incepatorului   Norocu' incepatorului - Page 2 Icon_minitimeSat Jan 31, 2015 5:13 am

Ne place! La mai mare!
Back to top Go down
Grievan
game master
game master
Grievan


Mesaje : 1332
Puncte : 1356
Data de inscriere : 2013-07-12
Localizare : Discovery Channel

Norocu' incepatorului - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Norocu' incepatorului   Norocu' incepatorului - Page 2 Icon_minitimeSat Jan 31, 2015 9:03 am

Baga mare.. ty
Back to top Go down
Vizitator
Guest




Norocu' incepatorului - Page 2 Empty
PostSubject: Am intrat cam tarziu si nu am apucat sa iau ace :D   Norocu' incepatorului - Page 2 Icon_minitimeMon Feb 02, 2015 2:19 am

[img]Norocu' incepatorului - Page 2 16lzrpl[/img]
Back to top Go down
Vizitator
Guest




Norocu' incepatorului - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Norocu' incepatorului   Norocu' incepatorului - Page 2 Icon_minitimeMon Feb 02, 2015 2:22 am

[img]Norocu' incepatorului - Page 2 Dfapnd[/img]
Puterea thompsonului in ultimele 7 runde ty
Back to top Go down
Grievan
game master
game master
Grievan


Mesaje : 1332
Puncte : 1356
Data de inscriere : 2013-07-12
Localizare : Discovery Channel

Norocu' incepatorului - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Norocu' incepatorului   Norocu' incepatorului - Page 2 Icon_minitimeMon Feb 02, 2015 4:58 am

Ce inseamna antrenamentele.... Very Happy

Norocu' incepatorului - Page 2 35laph0
Back to top Go down
xile
game master
game master
xile


Mesaje : 721
Puncte : 724
Data de inscriere : 2013-08-05
Varsta : 37
Localizare : italy

Norocu' incepatorului - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Norocu' incepatorului   Norocu' incepatorului - Page 2 Icon_minitimeMon Feb 02, 2015 6:20 am

affraid bravo domnu si la mai mare
Back to top Go down
Vizitator
Guest




Norocu' incepatorului - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Norocu' incepatorului   Norocu' incepatorului - Page 2 Icon_minitimeMon Feb 02, 2015 12:59 pm

Sobolanu ala e cam suspect Suspect stie ceva ce noi nu stim Suspect
Back to top Go down
Grievan
game master
game master
Grievan


Mesaje : 1332
Puncte : 1356
Data de inscriere : 2013-07-12
Localizare : Discovery Channel

Norocu' incepatorului - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Norocu' incepatorului   Norocu' incepatorului - Page 2 Icon_minitimeTue Feb 03, 2015 9:49 am

Vorbesti de Guzy?  E mamiferul de la sala de sport. Are abonament de 8 luni.
Back to top Go down
Vizitator
Guest




Norocu' incepatorului - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Norocu' incepatorului   Norocu' incepatorului - Page 2 Icon_minitimeWed Feb 04, 2015 12:11 am

Are cazier cumva? Are acte pe provenienta puricilor? Suspect
Back to top Go down
Vizitator
Guest




Norocu' incepatorului - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Norocu' incepatorului   Norocu' incepatorului - Page 2 Icon_minitimeFri Feb 06, 2015 7:20 am

[img]Norocu' incepatorului - Page 2 2yv409f[/img]
Back to top Go down
Grievan
game master
game master
Grievan


Mesaje : 1332
Puncte : 1356
Data de inscriere : 2013-07-12
Localizare : Discovery Channel

Norocu' incepatorului - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Norocu' incepatorului   Norocu' incepatorului - Page 2 Icon_minitimeFri Feb 06, 2015 9:26 am

ty
N1..Trade acc?
Back to top Go down
Vizitator
Guest




Norocu' incepatorului - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Norocu' incepatorului   Norocu' incepatorului - Page 2 Icon_minitimeFri Feb 06, 2015 10:11 am

for free zb? Suspect
Back to top Go down
Vizitator
Guest




Norocu' incepatorului - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Norocu' incepatorului   Norocu' incepatorului - Page 2 Icon_minitimeSun Feb 08, 2015 12:31 pm

Baieti mi.a parut bine sa joc cu voi chiar imi doresc sa tinem legatura eu unul nu mai stau in clan cu bagatorii de seama si ma duc sa o SUG singur. Ne mai intalnim prin roomuri la gm si multumesc ca m ati primit cu bune cu rele. Daca doriti zp.u pe care l.am luat de la voi inapoi va rog sa ma anuntati. Multa bafta si spor la joc!
Back to top Go down
xile
game master
game master
xile


Mesaje : 721
Puncte : 724
Data de inscriere : 2013-08-05
Varsta : 37
Localizare : italy

Norocu' incepatorului - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Norocu' incepatorului   Norocu' incepatorului - Page 2 Icon_minitimeSun Feb 08, 2015 1:46 pm

?
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 1485
Puncte : 1585
Data de inscriere : 2013-01-07
Varsta : 43
Localizare : Somewhere over the rainbow

Norocu' incepatorului - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Norocu' incepatorului   Norocu' incepatorului - Page 2 Icon_minitimeMon Feb 09, 2015 12:42 am

Da ce s-a intamplat
??
Back to top Go down
Vizitator
Guest




Norocu' incepatorului - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Norocu' incepatorului   Norocu' incepatorului - Page 2 Icon_minitimeMon Feb 09, 2015 2:27 am

Aseara am intrat la hm pentru ca ma chemat shtou si in room era si domnu alinlaura. Eu si shtou avem vocabularu nostru propriu si personal si nu stiu ce il bate pe domnu grija. Dupa cateva glume intre mine si shtou glume ceva mai 'grele' a intrebat alin cu cine vorbewc asa si shtou a raspuns ca cica cu el(domnu alin) vorbesc asa. I.am spus lui alin ca nu cu el vorbesc si ca vb cu shtou. La 1 minut vine raspuns de la domnu alin si imi zica sa sa o sug afara dun clan. Si am iesit ca sa nu va mai incurc. Asa ca va urez bafta si ne mai vedem in roomuri la gm. (Nu stiu cat de corect am scria pentru ca nu sunt pe telefonu meu. Scuzati cuvintele incurcate)
Back to top Go down
xile
game master
game master
xile


Mesaje : 721
Puncte : 724
Data de inscriere : 2013-08-05
Varsta : 37
Localizare : italy

Norocu' incepatorului - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Norocu' incepatorului   Norocu' incepatorului - Page 2 Icon_minitimeMon Feb 09, 2015 3:17 am

incepatorule...
sigur sigur dar foarte sigur iti zic 
cred ca alin a inteles altceva..
Smile))
si eu joc cu alin si raspunde mai greu..
probabil nu a citit tot ce ai zis si el a crezut ca se trateaza de el...
incepatorule sigur iti zic ca nu cred ca a fost ceva direct sau personal cu tine..
eu cred ca ceva sa inteles gresit acolo..
sunt sigur de asta...
alinlaura niciodata nu a creeat astfel de probleme,de asta zic si ca trebuie sa fi fost o neintelegere.
omu e cu capu pe umeri te asigur, cu toate ca oful si-l mai varsa pe niste frunza verde..
si poate era si intr-un moment din asta..
el este la fel, de treaba de ok de calculat...ca grievan,top,ca si tine de altfel...
daca nu il consideram un baiat ok incepatorule,nu ii mai faceam cadou vipu-l de acum un an sau doi ca nu mai stiu bn..
aleg bine si cu atentie jucatorii..
nu ar fi trebuit sa pleci din clan iti spun sincer..
ar trebui sa revii si daca intradevar te deranjeaza sa-i dai block.
pentru un singur jucator cu care te certi renunti la foarte multi prieteni,ceea ce nu mi se pare corect//
pace si te astept la un gm..
Back to top Go down
Sponsored content





Norocu' incepatorului - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Norocu' incepatorului   Norocu' incepatorului - Page 2 Icon_minitime

Back to top Go down
 
Norocu' incepatorului
Back to top 
Page 2 of 6Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
DRACULA.RO :: Despre noi :: Despre noi-
Jump to: