DRACULA.RO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomePortalSearchLatest imagesRegisterLog in
Latest topics
» IMPORTANT
plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 3 Icon_minitimeTue Feb 05, 2019 1:21 pm by Admin

» Urări
plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 3 Icon_minitimeSun Apr 08, 2018 5:49 am by Admin

» Funny stuff
plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 3 Icon_minitimeSun Apr 08, 2018 5:48 am by Admin

» Grievan tales...
plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 3 Icon_minitimeThu Mar 08, 2018 9:40 am by Admin

» Marian GamePlay
plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 3 Icon_minitimeSun Nov 19, 2017 7:01 am by Admin

» [Xile]'s _adventures_
plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 3 Icon_minitimeSun Sep 10, 2017 5:23 am by Grievan

» Ce muzica ascultam? / FAVORITE MUSIC
plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 3 Icon_minitimeFri Sep 08, 2017 8:54 am by Admin

» AndreiKazuya videos :P
plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 3 Icon_minitimeSun Aug 06, 2017 11:35 am by AndreiKazuya

» CLAN POWER
plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 3 Icon_minitimeThu Aug 03, 2017 8:00 am by Grievan

May 2024
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar

 

 Galeria plangaciosilor!!

Go down 
+11
Droow
oradea
MissKitty
xile
Grievan
***************
*STORM*
Parintele666
plumm
stoystoy
Admin
15 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AuthorMessage
Grievan
game master
game master



Mesaje : 1332
Data de inscriere : 2013-07-12

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 3 Icon_minitimeTue Jan 07, 2014 11:30 am

bulangii..
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 1485
Puncte : 1585
Data de inscriere : 2013-01-07
Varsta : 43
Localizare : Somewhere over the rainbow

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 3 Icon_minitimeTue Jan 07, 2014 1:41 pm

Alt copil conceput la betie.
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 1485
Puncte : 1585
Data de inscriere : 2013-01-07
Varsta : 43
Localizare : Somewhere over the rainbow

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 3 Icon_minitimeMon Jan 27, 2014 12:05 pm

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 3 <a href=plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 3 20fing10" />
Back to top Go down
Vizitator
Guest




plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 3 Icon_minitimeMon Jan 27, 2014 12:12 pm

20finGers e foarte cunoscut prin limbajul lui de om intelectual
membri nostii il cunosc bine.

Daca vede acest mesaj ii transmit sa se lase de CrossFire
si sa se arunce in dunare
Back to top Go down
Grievan
game master
game master
Grievan


Mesaje : 1332
Puncte : 1356
Data de inscriere : 2013-07-12
Localizare : Discovery Channel

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 3 Icon_minitimeMon Jan 27, 2014 12:34 pm

Eu ma gandeam ca s'a sinucis asta la cat de prost e. Daca vrea conversatie eu zic sa'i oferim lui degetel si conversatie,de preferinta sa cuprinda cat mai multa carne si sos flambat. Asta e un ratacit prin cf fara slujba,fara femeie si fara viata. Ori, poate e gay si vrea bagat in seama.
Back to top Go down
Vizitator
Guest




plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 3 Icon_minitimeThu Jan 30, 2014 7:00 am

ce frumos!
plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 3 2r54

Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 1485
Puncte : 1585
Data de inscriere : 2013-01-07
Varsta : 43
Localizare : Somewhere over the rainbow

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 3 Icon_minitimeThu Jan 30, 2014 7:54 am

...asta inca nu am avut-o.
Back to top Go down
oradea
major
major



Mesaje : 65
Puncte : 66
Data de inscriere : 2013-09-30

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 3 Icon_minitimeThu Jan 30, 2014 1:01 pm




hm...Sivo tot timpul zicea ca joaca si altcineva pe contul lui..sorasa si un prieten..eu ai cred pe cei de la H&S
Back to top Go down
stoystoy
profesionist
profesionist
stoystoy


Mesaje : 175
Puncte : 204
Data de inscriere : 2013-01-11
Localizare : GPS

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 3 Icon_minitimeThu Jan 30, 2014 1:31 pm

reacher asta am jucat cu el astazi si avea hack,cand am vazut acest video mi se parea cunoscut numele asta dar azi pana in ora 15 nu avea clan acum este in Hide&Seek
Back to top Go down
stoystoy
profesionist
profesionist
stoystoy


Mesaje : 175
Puncte : 204
Data de inscriere : 2013-01-11
Localizare : GPS

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 3 Icon_minitimeThu Jan 30, 2014 1:36 pm

eu nu mereu am zis ca cineva are hack decat daca eram sigur asa ca nu stiu ce incredere mai aveti voi in clanuri-le care le mentionati ca sunt foarte bune,au un mic ajutor dar doarte bun
Back to top Go down
oradea
major
major



Mesaje : 65
Puncte : 66
Data de inscriere : 2013-09-30

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 3 Icon_minitimeThu Jan 30, 2014 2:06 pm

nu e vorba de Reacher ci de Sivo...foloseste macro bhop, si a facuto in cw, ca sa nu mai spun de no dmg la grenada daca e bug e bug la toti nu numai la el asa ca personal il cred pe Bloodclart
Back to top Go down
oradea
major
major



Mesaje : 65
Puncte : 66
Data de inscriere : 2013-09-30

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 3 Icon_minitimeThu Jan 30, 2014 2:10 pm

orikum ideea e ca nu tre sai ridicam in slavi vezi doamne ce buni sunt , sa folosesti H@ck e tentant indiferent de grad sau clan, macro bhop nu e h@ck dupa cate stiu dar si in timpul jocului iti dai seama ca ceva nu e in regula ca doar nu joci de 3 zile.
Back to top Go down
Grievan
game master
game master
Grievan


Mesaje : 1332
Puncte : 1356
Data de inscriere : 2013-07-12
Localizare : Discovery Channel

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 3 Icon_minitimeFri Jan 31, 2014 2:42 am

Sa'mi fut 3 palme cu piciorul. Laughing  Laughing  Foarte binevenit clipul asta Oradea, am prins o mai mare incredere in munca mea si sa'ti zic de ce. E foarte simplu, sincer ma chinui de vreo 2 ani sa'mi iasa cat de cat un bhop bun, cred ca am ajuns pe la 75% din ce mi'am propus dar cand vad ce se intampla cu aia de au curaj sa se numeasca gameri adevarati de gm si de fapt folosesc macro...lasa'ma sa cred ca ce am intuit despre sivo e adevarat. Si totusi, cu toate ca m'am pus de cateva ori in gura cu el am avut o oarecare retinere in a'l judeca.
Daca va uitati cat curaj murdar are sivo sa scrie la descrierea clanului: "we are here to end your bliss" si puneti in paralel acest clip nu rezulta decat ca e un arab de 2 lei, o curva zis altfel, mai ales dupa patetica explicatie cu intratul altor persoane pe contul sau. Bloodclart a facut o treaba de laudat si merita respect de player adevarat. Bai frate, ce zicea blood despre sivo ca cerea cw, pai si mie mi'a cerut de nenumarate ori cw. Smile))) La drek de curva, imi cerea sinucidere premeditata.
Back to top Go down
Vizitator
Guest




plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 3 Icon_minitimeFri Jan 31, 2014 8:45 am

ce sa zic, de sivo stiam de mult ca foloseste macro.
cei din S&D folosesc cu toti macro, si bineinteles ca mai sunt si prin clanurile bune cate vreo doi care folosesc
sub pretextul ca nu e hak, cica sunt gameri
Bloodclart a facut foarte bine ca a facut acest video hands up for him
Back to top Go down
Vizitator
Guest




plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 3 Icon_minitimeFri Jan 31, 2014 1:40 pm

sa ii iau morti in p#!@ de joc
si sa ii dau m#!3 lui SAIDIN cu jocu lui cu tot

Dupa ce ma lasa fraieri de la ClickNet fara internet o saptamana, incepe SAIDIN-ul p#!"
cu jocu lui,
crapauar tot corssfire-ul sa crepe!
plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 3 N6he

Back to top Go down
oradea
major
major



Mesaje : 65
Puncte : 66
Data de inscriere : 2013-09-30

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 3 Icon_minitimeSat Feb 01, 2014 3:29 am

keep calm and love CF  Basketball
Back to top Go down
Parintele666
musafir
musafir
Parintele666


Mesaje : 47
Puncte : 51
Data de inscriere : 2013-01-09
Localizare : Langa Biserica

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 3 Icon_minitimeSat Feb 01, 2014 3:43 am

Nu mai retin cu cine am fost in camera, cand a supus la vot ecu un jucator bun,dar cert este ca noi am considerat ca nu are hak si atunci ecu ne a jignit pe toti, cine a fost atunci isi aminteste ii rog sa puna un comentariu ca sa nu zica Paul ca vorbesc aiurea.Sigur ca dupa ce ne a jignit l am dat afara din camera.
Akum mai nou uitativa si voi si spuneti-va parerea,eu nu mai zic nimik[img]plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 3 Em1h [/img]
Back to top Go down
Parintele666
musafir
musafir
Parintele666


Mesaje : 47
Puncte : 51
Data de inscriere : 2013-01-09
Localizare : Langa Biserica

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 3 Icon_minitimeSat Feb 01, 2014 3:43 am

[img]plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 3 Zexo [/img]
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 1485
Puncte : 1585
Data de inscriere : 2013-01-07
Varsta : 43
Localizare : Somewhere over the rainbow

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 3 Icon_minitimeSat Feb 01, 2014 3:49 am

Asta este daca suntem prosti sa traim asa cum suntem...noroc ca este el mai destept Smile)....ca de^ este de la capitala domnul ecu Smile)
Back to top Go down
Vizitator
Guest




plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 3 Empty
PostSubject: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 3 Icon_minitimeSat Feb 01, 2014 4:14 am

Nu inteleg care este problema lui. Am mai avut un mic incident cu el..dar asta de mult si vad ca e ranchiunos. Acel incident s`a intamplat inainte sa ma las de joc si acum cateva zile cand am jucat cu `domnul` ecu imi cam vorbea in 2 peri asa... Pana la urma e treaba lui..sa injure cat vrea..vorbele lui nu valoreaza mai mult de 10 bani
Back to top Go down
Grievan
game master
game master
Grievan


Mesaje : 1332
Puncte : 1356
Data de inscriere : 2013-07-12
Localizare : Discovery Channel

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 3 Icon_minitimeSat Feb 01, 2014 4:50 am

Cat? 10 bani? Dar esti binedispus incepatoru de oferi asa de mult. E bine ca isi dau copiii arama pe fatza, stii cu cine ai de lucru de la momentul respectiv inainte. Nu conteaza ca esti din capitala, din Cocosvenia sau Sugilanda, important e sa stii sa fii baiat giorno dar de multe ori nervii iau locul moralitatii. Sa nu uiti parinte sa'l treci in catastiful negru la slujba.  bom
Back to top Go down
oradea
major
major



Mesaje : 65
Puncte : 66
Data de inscriere : 2013-09-30

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 3 Icon_minitimeSat Feb 01, 2014 5:32 am

eu am fost in camera la Bl..stiu ca ne-a injurat pe toti..si cred ca a luat cel mai rapid kick din CF Smile))
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 1485
Puncte : 1585
Data de inscriere : 2013-01-07
Varsta : 43
Localizare : Somewhere over the rainbow

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 3 Icon_minitimeSat Feb 01, 2014 7:18 am

Am vorbit cu ecu despre ce sa intamplat, bineinteles el are varianta lui.
In prima faza ne-a amenintat dar pe urma sa linistit si acum "ramanem prieteni"!
Nu are rost sa ne facem un clan intreg dusman, treceti cu vederea ce sa intamplat.
Si ei sunt jucatori de GM ca si noi, o sa ne batem uni de alti zilnic, ce ar fi sa ne kikam tot timpul?


Parintele! Acum 5 minute eram in joc si pe contul tau era logat micutul tau! A intrat intr-o camera cu ecu si ne-a chemat si pe restul zicand ca e acolo cu ecu!
Nu trebuie sa se intample de astea, nu trebuie sa cautam motiv de cearta.
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 1485
Puncte : 1585
Data de inscriere : 2013-01-07
Varsta : 43
Localizare : Somewhere over the rainbow

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 3 Icon_minitimeSat Feb 01, 2014 7:22 am

...sa nu fiu inteles gresit cu ce am scris mai sus.
Eu cred ca Parintele are dreptate! Vreau doar sa spun ca nu avem nevoie de dusmani!
Back to top Go down
Parintele666
musafir
musafir
Parintele666


Mesaje : 47
Puncte : 51
Data de inscriere : 2013-01-09
Localizare : Langa Biserica

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 3 Icon_minitimeSat Feb 01, 2014 7:48 am

Am vrut sa vedeti cu cine aveti de aface eu nu mai dau nici 1 ban pe vb lui.Din partea mea cand va fi pus la vot va avea f11(ca s mai prost)
Back to top Go down
Vizitator
Guest




plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 3 Icon_minitimeSat Feb 01, 2014 7:57 am

ehh. tot timpul o sa existe discuti, injuraturi si jigniri, la oricare dintre noi.
e foarte dureros pentru ca suntem romani, noi asa stim ca e bine sa jignim si sa injuram, alceva .....?
nimeni nu e perfect,
nu poti sa faci nimic in privinta asta, multe sunt scrise la nervi,
problema e ca exact asa cum a spus Top, o sa ne vedem si ne vedem incontinuare, sa nu zic ca zi de zi dar tot la 2 3 zile ne vedem, si de ce sa existe acea tensiune?
mai bine aplanezi cearta sau te inpaci dupa aia.
nici mie personal nu o sa imi convina sa intru in camera si sa iau kik, doar pentru ca sau certat 2 sau 3 oamnei din clan de la noi cu cei din clan de la ei.
think about this.
Back to top Go down
xile
game master
game master
xile


Mesaje : 721
Puncte : 724
Data de inscriere : 2013-08-05
Varsta : 37
Localizare : italy

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 3 Icon_minitimeSat Feb 01, 2014 5:24 pm

cine a zis si a scris tare bine a zis:dacia un popor razboinic dar cand raman fara razboaie se bat intre ei.daca ar fi uniti ar cuceri lumea.( cam asta ne e gena si ADN.sa ne insultam intre noi cand tot noi putem fi uniti)
Back to top Go down
Vizitator
Guest




plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 3 Icon_minitimeWed Feb 05, 2014 4:16 am

[img]plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 3 U9p5[/img]

Din pacate nu ma apucat sa dau print si cand au scris `fuuck romanian gypsy` am apucat dar f`urile lor si opinia mea `sh1t`...
Back to top Go down
Grievan
game master
game master
Grievan


Mesaje : 1332
Puncte : 1356
Data de inscriere : 2013-07-12
Localizare : Discovery Channel

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 3 Icon_minitimeWed Feb 05, 2014 7:40 am

Bravo, incepi sa apartii clubului. Asta cu gipsy de obicei o zic dupa ce au facut gaura in perete cu capul, nu mai au saracii ce sa faca de ciuda si ne arata simpatia. Cu toate ca ar dori ei sa guste dintr'un muschi tiganesc de la mama lui de acasa.  rabbit 
Back to top Go down
stoystoy
profesionist
profesionist
stoystoy


Mesaje : 175
Puncte : 204
Data de inscriere : 2013-01-11
Localizare : GPS

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 3 Icon_minitimeSun Feb 09, 2014 4:38 am

incepatoru,parerea mea este sa ocolesti un room daca toti jucatorii din room au rank mic ca invidia si prostia e mare acolo si kik ati ei mereu
Back to top Go down
stoystoy
profesionist
profesionist
stoystoy


Mesaje : 175
Puncte : 204
Data de inscriere : 2013-01-11
Localizare : GPS

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 3 Icon_minitimeTue Feb 11, 2014 11:42 pm

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 3 <a href=plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 3 Pkle  " />
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 1485
Puncte : 1585
Data de inscriere : 2013-01-07
Varsta : 43
Localizare : Somewhere over the rainbow

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 3 Icon_minitimeWed Feb 12, 2014 5:42 am

Stoy, Glattie zice in sens negativ sau iti ia apărarea?
Back to top Go down
Vizitator
Guest




plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 3 Icon_minitimeWed Feb 12, 2014 7:35 am

Glatti96. eu cred ca ia luat apararea
pt ca am jucat destul de mult cu acest jucator si nu am avut treaba.
cand venea vorba de kik eu aveam parte de f12 de la el
de asta zic ca a luat apararea
Back to top Go down
stoystoy
profesionist
profesionist
stoystoy


Mesaje : 175
Puncte : 204
Data de inscriere : 2013-01-11
Localizare : GPS

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 3 Icon_minitimeThu Feb 13, 2014 2:37 am

sincer nu stiu sigur ca se discuta ceva acolo si am zis sa nu bag in seama dar cand am vazut numele la clan am facut poza,cel ce zice kik are rank 2 stars Smile in consecinta de la generali plangaciosi am mai ridicat nivelul  lol! mai au multi pana sa afle de mine,eu doar sper sa nu ma lase vederea de tot pana atunci scratch 
Back to top Go down
Vizitator
Guest




plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 3 Icon_minitimeFri Feb 21, 2014 6:43 am

[img]plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 3 Kogm[/img]
Back to top Go down
Vizitator
Guest




plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 3 Icon_minitimeFri Feb 21, 2014 6:46 am

[img]plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 3 Bfd[/img]
Back to top Go down
Grievan
game master
game master
Grievan


Mesaje : 1332
Puncte : 1356
Data de inscriere : 2013-07-12
Localizare : Discovery Channel

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 3 Icon_minitimeFri Feb 21, 2014 8:45 am

Cu bosketul asta am jucat de multe ori dar nu a scos o vorba, vad ca s'a bolanzat, O sa ii dam kick si muie cand il inghesuim,ca altceva nu ai ce.
Back to top Go down
xile
game master
game master
xile


Mesaje : 721
Puncte : 724
Data de inscriere : 2013-08-05
Varsta : 37
Localizare : italy

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 3 Empty
PostSubject: vreau sa zic ca o poza nu am putut sa o salvez sa vedeti acolo injuraturi frate cum nu mai vezi pe forum...dar nici eu nu m-am lasat am bagat si am scos pana a tacut frate;;;;;;din alea din moldova sa mor daca a mai scos un cuvant...   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 3 Icon_minitimeWed Feb 26, 2014 2:58 pm

[img]plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 3 28s0 [/img]
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 1485
Puncte : 1585
Data de inscriere : 2013-01-07
Varsta : 43
Localizare : Somewhere over the rainbow

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 3 Icon_minitimeWed Feb 26, 2014 10:07 pm

Cred ca asta e masochist, de la noi din clan sunt
multi care i-au dat de mâncare....paradoxal, nu
se satura....continuam sa îl hrănim.
Back to top Go down
Grievan
game master
game master
Grievan


Mesaje : 1332
Puncte : 1356
Data de inscriere : 2013-07-12
Localizare : Discovery Channel

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 3 Icon_minitimeThu Feb 27, 2014 2:28 am

Smile))))) Flamandu' drek, eu raman la ideea ca e gay si ii place sa suga, acum ramane intrebarea: O sa faca fatza la atatea surse?  cyclops 
Back to top Go down
stoystoy
profesionist
profesionist
stoystoy


Mesaje : 175
Puncte : 204
Data de inscriere : 2013-01-11
Localizare : GPS

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 3 Icon_minitimeSun Mar 02, 2014 5:14 am

lol! 
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 1485
Puncte : 1585
Data de inscriere : 2013-01-07
Varsta : 43
Localizare : Somewhere over the rainbow

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 3 Icon_minitimeTue Jun 03, 2014 10:17 am

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 3 <a href=plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 3 Number10" />


Mi-a spus-o inainte sa plece. L-am omorat de 2 ori si s-a suparat domnul!
Back to top Go down
xile
game master
game master
xile


Mesaje : 721
Puncte : 724
Data de inscriere : 2013-08-05
Varsta : 37
Localizare : italy

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 3 Icon_minitimeTue Jun 03, 2014 11:18 am

top dak ai sti cati din astea am intalnit,nu ai idee.....asta le este natura cand vede ca nu face fata aplica ceea ce au invatat de la parinti...aschia nu sare departe de copac....
Back to top Go down
The author of this message was banned from the forum - See the message
xile
game master
game master
xile


Mesaje : 721
Puncte : 724
Data de inscriere : 2013-08-05
Varsta : 37
Localizare : italy

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 3 Icon_minitimeTue Jun 03, 2014 1:05 pm

lol!  lol!
Back to top Go down
Grievan
game master
game master
Grievan


Mesaje : 1332
Puncte : 1356
Data de inscriere : 2013-07-12
Localizare : Discovery Channel

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 3 Icon_minitimeWed Jun 04, 2014 5:12 am

Daca ar avea wall, nu cumva ar trebui sa se vada si pe printscreen? Cum ti-am spus si ieri, daca te stii curat stai chill pentru ca de jucat stii sa joci.
Ca sa spargi orice mit adus in discutie despre tine, poti inregistra o partida chiar doua de gm, sa postezi pe forum si sa le demonstrezi celorlalti jucatori ca stii sa joci si ca nu folosesti wall.
Back to top Go down
Grievan
game master
game master
Grievan


Mesaje : 1332
Puncte : 1356
Data de inscriere : 2013-07-12
Localizare : Discovery Channel

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 3 Icon_minitimeWed Jun 04, 2014 5:24 am

Top, dupa cum a zis si Xile, sunt ceva copii care se supara repede. Ieri a fost event la shadow si normal ca cei care nu joaca de obicei acest mod, se trezesc balbaind o putza. La mintea lor
si un kil de cuie ar trebui sa fii un jucator prost ca ei ca sa nu zica nimic. Si concluzia..Doar nu o sa jucam prost numai ca sa taca copiii din gura.  Laughing
Back to top Go down
Grievan
game master
game master
Grievan


Mesaje : 1332
Puncte : 1356
Data de inscriere : 2013-07-12
Localizare : Discovery Channel

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 3 Icon_minitimeThu Jun 05, 2014 11:59 am

Care l-ati fugarit pe drow?  Laughing  Sau nu vrea sa isi demonstreze nevinovatia.
Din punctul meu de vedere copilul asta are probleme la mansarda, face cate un sejur in fiecare clan. Eu personal in clan nu-i mai dau accept pentru ca aici nu e biblioteca.
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 1485
Puncte : 1585
Data de inscriere : 2013-01-07
Varsta : 43
Localizare : Somewhere over the rainbow

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 3 Icon_minitimeThu Jun 05, 2014 12:58 pm

Eu m-am abtinut când am văzut ca a intrat in clan. Stiam ca nu o să facă multi pureci pe la noi.
L-am banat de pe forum iar in clan nu mai are ce căuta.
Va rog sa îmi amintiri daca cumva uit ce am scris acum!
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 1485
Puncte : 1585
Data de inscriere : 2013-01-07
Varsta : 43
Localizare : Somewhere over the rainbow

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 3 Empty
PostSubject: Alt defavorizat de soarta!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 3 Icon_minitimeWed Jun 11, 2014 9:57 am

[img]plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 3 Trutic10[/img]

Cu paduchele asta parca ma intelegeam bine, nu stiu ce la apucat asa deodata...adica nu deodata ci dupa cateva ture in care l-am omorat...destul de usor sincer sa fiu!
Printre altele mi-a mai urat si de mama si de romani....sanatosi sa fim.
Back to top Go down
Grievan
game master
game master
Grievan


Mesaje : 1332
Puncte : 1356
Data de inscriere : 2013-07-12
Localizare : Discovery Channel

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 3 Icon_minitimeWed Jun 11, 2014 10:19 am

Da mai da-l in plm de cacat cu oki. Asta e copil fara copilarie, nu-ti mai pune mintea cu toti ratatii, omoara tot ce prinzi si sa beleask o jumate de pwla intreaga el cu familia lui si bineinteles toti cocalarii care au ceva imaginar de impartit cu jucatorii de clasa.
Back to top Go down
Sponsored content





plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 3 Icon_minitime

Back to top Go down
 
Galeria plangaciosilor!!
Back to top 
Page 3 of 8Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
DRACULA.RO :: Despre noi :: Despre noi-
Jump to: