DRACULA.RO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomePortalSearchLatest imagesRegisterLog in
Latest topics
» IMPORTANT
plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 8 Icon_minitimeTue Feb 05, 2019 1:21 pm by Admin

» Urări
plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 8 Icon_minitimeSun Apr 08, 2018 5:49 am by Admin

» Funny stuff
plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 8 Icon_minitimeSun Apr 08, 2018 5:48 am by Admin

» Grievan tales...
plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 8 Icon_minitimeThu Mar 08, 2018 9:40 am by Admin

» Marian GamePlay
plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 8 Icon_minitimeSun Nov 19, 2017 7:01 am by Admin

» [Xile]'s _adventures_
plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 8 Icon_minitimeSun Sep 10, 2017 5:23 am by Grievan

» Ce muzica ascultam? / FAVORITE MUSIC
plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 8 Icon_minitimeFri Sep 08, 2017 8:54 am by Admin

» AndreiKazuya videos :P
plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 8 Icon_minitimeSun Aug 06, 2017 11:35 am by AndreiKazuya

» CLAN POWER
plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 8 Icon_minitimeThu Aug 03, 2017 8:00 am by Grievan

April 2024
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar

 

 Galeria plangaciosilor!!

Go down 
+11
Droow
oradea
MissKitty
xile
Grievan
***************
*STORM*
Parintele666
plumm
stoystoy
Admin
15 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
AuthorMessage
Admin
Admin



Mesaje : 1485
Data de inscriere : 2013-01-07

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 8 Icon_minitimeSun Nov 29, 2015 2:44 am

Tocmai ce mi-a crescut tensiunea cu 700%

O sau il stiti pe Danah? Eram cu ea sau el in room si un idiot ii da kik, ma apuc sa scriu f12 fiinca am mai jucat cu el de multe ori si stiu ca nu foloseste hak, era si ACE in
room. Nu reuseste sa il dea afara dar mie imi scriu cei din joc sa nu mai spamez cu f12. Tura urmatoare ii da iara kik si eu iara ii dau cu f12, dar de data asta reusesc sa o
dea afara. Ii dau si eu kik la cel care a kikat-o si bineinteles ca nu reusesc sa il dau afara, asa ca le scriu ca sunt noobi si ies de buna voie afara din room ca sa nu primiesc acelas
tratament ca Danah. Ajuns in lobby incep sa primesc mesaje de la Danah ca de ce l-am dat afara  si tot felul de prosti acuzatoare, incerc sa ii explic si nu reusesc ca imi spune ca un jucator din room i-a scris ca eu am dat-o afara. Si continua cu prostii intruna cum ca am dat-o afara si ca asta este harasment si ca imi da report...deci facerea de bine f....e de mama!!!  Duminica placuta in continuare!
Back to top Go down
Vizitator
Guest




plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 8 Icon_minitimeSun Nov 29, 2015 5:28 am

Din ce am citit a fost o neintelegere.
Se mai intampla.
Back to top Go down
Vizitator
Guest




plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 8 Icon_minitimeSun Nov 29, 2015 7:40 am

Danah este un retardat. Nu va mai bagati cu el in seama. Va sfatuiesc sa faceti ca mine si sa il bagati la block. Puteti sa ii faceti si mama raportului ca nu o sa isi ia asta in viata lui interzis, este un jucator foarte activ in ceea ce priveste cumpararea zp-urilor, are toate armele posibile ba chiar cvatrupluri la arme.. lasati.l in pace si bagati.l la bloc ca sa nu va creeze probleme.
Back to top Go down
Grievan
game master
game master
Grievan


Mesaje : 1332
Puncte : 1356
Data de inscriere : 2013-07-12
Localizare : Discovery Channel

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 8 Icon_minitimeSun Nov 29, 2015 11:47 am

Daca te-ai tensionat ca te-a acuzat danah ai facut-o degeaba. Noobul ala care i-a scris pe privat ca tu ai dat kik-ul nu e decat un impotent fara viata, am patit si eu aceeasi faza ca si tine dar sincer am pus la fund faptul ca nu m-a crezut respectivul. Tu sa ai constiinta curata si faptul ca danutza nu te-a crezut nu denota decat ca e o proasta sau prost daca are putzel pentru facut pipi. Ca te acuza de harassment, ceea ce inseamna hartuire, e alta goanga fara logica pentru ca nu cred ca l-ai hartuit in vreun fel. Cireasa de pe tort e reportul, cea mai mare idiotenie pe care a putut s-o zica in acel scenariu..Smile)) Nu o sa iti iei niciodata ban pentru ce i-ai scris tu, din cate am inteles. Stai chill si sterge-l de pe lista cu cadouri ce Craciun.
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 1485
Puncte : 1585
Data de inscriere : 2013-01-07
Varsta : 43
Localizare : Somewhere over the rainbow

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 8 Icon_minitimeSun Nov 29, 2015 12:05 pm

loloi
Back to top Go down
Vizitator
Guest




plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 8 Icon_minitimeSun Nov 29, 2015 4:38 pm

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 8 15n95sj
Back to top Go down
Vizitator
Guest




plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 8 Icon_minitimeMon Nov 30, 2015 12:04 am

Acum ca o sa bage cf 2.0 o sa fie tot mai multe din astea pentru ca ei sunt axati sa nu aiba(imposibil pt ei) erori deeeeeeeeeci......morala? Cautati un hack pentru zp si puneti.l aici ca nu ne prinde nici dracu Smile)
Back to top Go down
Winnetou
profesionist
profesionist
Winnetou


Mesaje : 341
Puncte : 345
Data de inscriere : 2014-08-19
Varsta : 44
Localizare : satu mare; negresti-oas

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 8 Icon_minitimeMon Nov 30, 2015 9:23 am

sa nu te miri daca te trezesti cu ban pe o zi, si eu am patit-o cu danah, mi-a facut report pt ceva prostie
si m-am trezit cu bann pe 24 de ore
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 1485
Puncte : 1585
Data de inscriere : 2013-01-07
Varsta : 43
Localizare : Somewhere over the rainbow

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 8 Icon_minitimeMon Nov 30, 2015 10:09 am

Eu nu i-am spus nimic care sa ma incrimineze. Asa ca m-ar mira foarte tare sa imi iau ban Smile)
Back to top Go down
Winnetou
profesionist
profesionist
Winnetou


Mesaje : 341
Puncte : 345
Data de inscriere : 2014-08-19
Varsta : 44
Localizare : satu mare; negresti-oas

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 8 Icon_minitimeMon Nov 30, 2015 2:03 pm

an vrut sa zic doar "nu te pune cu prostul, (danah) , ca are mintea odihnita"
Back to top Go down
xile
game master
game master
xile


Mesaje : 721
Puncte : 724
Data de inscriere : 2013-08-05
Varsta : 37
Localizare : italy

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 8 Icon_minitimeFri Dec 04, 2015 6:57 am

ma copila are 14 ani (danah) si e fata..
nu va strofocati sa va enervati...
Back to top Go down
Vizitator
Guest




plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 8 Empty
PostSubject: W.T.F   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 8 Icon_minitimeFri Dec 04, 2015 9:53 pm

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 8 2m3sc8w
Back to top Go down
Grievan
game master
game master
Grievan


Mesaje : 1332
Puncte : 1356
Data de inscriere : 2013-07-12
Localizare : Discovery Channel

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 8 Icon_minitimeSat Dec 05, 2015 1:57 am

Xile de unde stii ca are 14 ani? Smile)) Daca are inseamna ca am zis bine cu cadourile de craciun. No candies this year. 
Marse, le-a imbatranit si lor sistemele, ce crezi? Din 2009 pana acum mai dau si ele rateuri, o perfuzie rezolva totul. Very Happy
Back to top Go down
Vizitator
Guest




plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 8 Icon_minitimeSat Dec 05, 2015 2:53 am

I.am zis lu xile aseara ca la incurcat pe danah cu altcineva. Danah are vreo 30 de ani si e un el si e un sugator inrait Smile
Back to top Go down
tanaru
game master
game master
tanaru


Mesaje : 536
Puncte : 540
Data de inscriere : 2014-09-29
Varsta : 34
Localizare : Ingolstadt Germania

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 8 Icon_minitimeThu Jan 14, 2016 12:06 pm

Astazi il avem pe domnul Coco, rank Maresal, care dupa ce avea scor de 32/28 a inceput sa imi ceara kik-ul din joc, plus promisiuni de report, in engleza, ca pe la finalul meciului sa isi aduca aminte ca vorbeste si romana; iar eu ma distram cautandu-l prin mapa sa-l ciopartesc in ciuda Smile))
[img]plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 8 Dgzy8[/img]
Back to top Go down
Grievan
game master
game master
Grievan


Mesaje : 1332
Puncte : 1356
Data de inscriere : 2013-07-12
Localizare : Discovery Channel

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 8 Icon_minitimeFri Jan 15, 2016 8:17 am

Din cate vad, jucai td. Sa zica retardul pwlii mai exact ce hac folosesti nu sa dea numai din clantza ca o cenzurat in calduri. Eu nu stiu ce hac poti folosi la td.


Last edited by Grievan on Fri Jan 15, 2016 1:26 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 1485
Puncte : 1585
Data de inscriere : 2013-01-07
Varsta : 43
Localizare : Somewhere over the rainbow

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 8 Icon_minitimeFri Jan 15, 2016 9:10 am

lol!
Back to top Go down
tanaru
game master
game master
tanaru


Mesaje : 536
Puncte : 540
Data de inscriere : 2014-09-29
Varsta : 34
Localizare : Ingolstadt Germania

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 8 Icon_minitimeFri Jan 15, 2016 10:57 am

Mai exact era TDM knife si ma acuza de long knife si speed
Back to top Go down
Vizitator
Guest




plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 8 Icon_minitimeFri Feb 12, 2016 4:26 am

Deeeeeci. Am intrat la gm..sii..am vazut un noob care mergea cu ctrl pe mapa am zis sa`i fac cunostinta cu bata Twisted Evil..i`am facut si..deodata hop...un mic tiganus..dupa ce imi zice ca vrea sa o cunoasca pe mama..i`am zis sa nu mai vb asa ca poate il vede tasu si iar il leaga de calorifer si ii da numai paine si apa si uite noobu Very Happy pai sa nu ii futi dumnezeii si cristosii?!
[img]plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 8 T7nb54[/img]
[img]plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 8 5wfddw[/img]
[img]plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 8 Nzes1f[/img]
Siiii booonuuus! Dupa ce s`a terminat meciu si i`am zis sa se duca sa fure porumb cu caruta iote ce face noobu
[img]plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 8 Fz3m1s[/img]
Back to top Go down
Grievan
game master
game master
Grievan


Mesaje : 1332
Puncte : 1356
Data de inscriere : 2013-07-12
Localizare : Discovery Channel

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 8 Icon_minitimeFri Feb 12, 2016 11:29 am

Trebuie sa traiasca si CNA-ul. Atat poate sarmanul sa gandeasca, ce are in cap aia scoate pe gura.
Back to top Go down
Winnetou
profesionist
profesionist
Winnetou


Mesaje : 341
Puncte : 345
Data de inscriere : 2014-08-19
Varsta : 44
Localizare : satu mare; negresti-oas

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 8 Icon_minitimeFri Feb 12, 2016 11:46 pm

pe prostu ala de muerty e obicei farmam pe wave, si ma injura cat putea
acu vad ca s-a saturat sa farmeze lumea pe el la wave
a trecut la ghost mode
Back to top Go down
Sponsored content





plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 8 Icon_minitime

Back to top Go down
 
Galeria plangaciosilor!!
Back to top 
Page 8 of 8Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
DRACULA.RO :: Despre noi :: Despre noi-
Jump to: