DRACULA.RO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomePortalSearchLatest imagesRegisterLog in
Latest topics
» IMPORTANT
plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 4 Icon_minitimeTue Feb 05, 2019 1:21 pm by Admin

» Urări
plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 4 Icon_minitimeSun Apr 08, 2018 5:49 am by Admin

» Funny stuff
plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 4 Icon_minitimeSun Apr 08, 2018 5:48 am by Admin

» Grievan tales...
plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 4 Icon_minitimeThu Mar 08, 2018 9:40 am by Admin

» Marian GamePlay
plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 4 Icon_minitimeSun Nov 19, 2017 7:01 am by Admin

» [Xile]'s _adventures_
plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 4 Icon_minitimeSun Sep 10, 2017 5:23 am by Grievan

» Ce muzica ascultam? / FAVORITE MUSIC
plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 4 Icon_minitimeFri Sep 08, 2017 8:54 am by Admin

» AndreiKazuya videos :P
plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 4 Icon_minitimeSun Aug 06, 2017 11:35 am by AndreiKazuya

» CLAN POWER
plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 4 Icon_minitimeThu Aug 03, 2017 8:00 am by Grievan

May 2024
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar

 

 Galeria plangaciosilor!!

Go down 
+11
Droow
oradea
MissKitty
xile
Grievan
***************
*STORM*
Parintele666
plumm
stoystoy
Admin
15 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AuthorMessage
Grievan
game master
game master



Mesaje : 1332
Data de inscriere : 2013-07-12

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 4 Icon_minitimeWed Jun 11, 2014 10:19 am

Da mai da-l in plm de cacat cu oki. Asta e copil fara copilarie, nu-ti mai pune mintea cu toti ratatii, omoara tot ce prinzi si sa beleask o jumate de pwla intreaga el cu familia lui si bineinteles toti cocalarii care au ceva imaginar de impartit cu jucatorii de clasa.
Back to top Go down
xile
game master
game master
xile


Mesaje : 721
Puncte : 724
Data de inscriere : 2013-08-05
Varsta : 37
Localizare : italy

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 4 Icon_minitimeWed Jun 11, 2014 12:03 pm

lol sincer nu ma-s fi asteptat din partea lui sa fie asa de nerespectos..pfff...pe mine ma injurat 1 de la romania care sunt pe locul 8...apoi m-am dus pe clan sa vad cn e lider..si opa ce sa vad ala si-a creat acc in 2009 la fel ca mine si omu e deja mareshal..Smile))) a bagat saracu la farm de sa rupt...cat despre asta top,ce sa zic mai bn ii rasplatesti cu moneda pe care ei o arunca....din partea mea pt el multa _i_
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 1485
Puncte : 1585
Data de inscriere : 2013-01-07
Varsta : 43
Localizare : Somewhere over the rainbow

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 4 Icon_minitimeThu Jun 12, 2014 1:01 am

Sa nu ma intelegeti gresit!
Eu postez aici doar ca sa stim cine sunt cei care plang....nu sunt eu cel care plange!
E bine de stiut cine are caracter indoielnic.
Iar cand ma mai intalnesc cu el am ocazia sa ii spun ca l-am facut vedeta pe forumul nostru Smile)
Back to top Go down
xile
game master
game master
xile


Mesaje : 721
Puncte : 724
Data de inscriere : 2013-08-05
Varsta : 37
Localizare : italy

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 4 Icon_minitimeTue Jun 17, 2014 6:54 am

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 4 24x077b
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 1485
Puncte : 1585
Data de inscriere : 2013-01-07
Varsta : 43
Localizare : Somewhere over the rainbow

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 4 Icon_minitimeTue Jun 17, 2014 9:03 am

Smile sanatosi sa fim, ca de mancare avem.
Back to top Go down
Grievan
game master
game master
Grievan


Mesaje : 1332
Puncte : 1356
Data de inscriere : 2013-07-12
Localizare : Discovery Channel

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 4 Icon_minitimeTue Jun 17, 2014 10:51 am

Cine mai e si voma asta de raton? Alt copil de 12 ani cu viermisor in pantalonasi? 
Copile fugi rpd in pat ca iti pregateste ma-ta facaletzul sa-ti indrepte cocoasa ca ai lipsit de la ore. moartea
Back to top Go down
Grievan
game master
game master
Grievan


Mesaje : 1332
Puncte : 1356
Data de inscriere : 2013-07-12
Localizare : Discovery Channel

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 4 Icon_minitimeSun Jun 29, 2014 6:20 am

Ia uitati ce zice un jucator ce foloseste macro cand nu-i merge treaba... big laugh 
Haaaarrr...cata rautate are in el.
[img]plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 4 Mrvlug[/img]
Back to top Go down
xile
game master
game master
xile


Mesaje : 721
Puncte : 724
Data de inscriere : 2013-08-05
Varsta : 37
Localizare : italy

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 4 Icon_minitimeSun Jun 29, 2014 10:41 am

loloi  loloi  loloi  loloi
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 1485
Puncte : 1585
Data de inscriere : 2013-01-07
Varsta : 43
Localizare : Somewhere over the rainbow

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 4 Icon_minitimeSun Jun 29, 2014 8:42 pm

Bun, nu îl iertati....cu poza asta am sa ii scot ochisorii!
Back to top Go down
Vizitator
Guest




plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 4 Icon_minitimeMon Jun 30, 2014 11:41 am

Nu mi sau pus 10 puncte facute ieri. Eroare sau ...?
Back to top Go down
Grievan
game master
game master
Grievan


Mesaje : 1332
Puncte : 1356
Data de inscriere : 2013-07-12
Localizare : Discovery Channel

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 4 Icon_minitimeMon Jun 30, 2014 12:02 pm

Pai numai o eroare poate fi pentru ca altfel nu au cum sa iti dispara punctele si cred ca la un concurs mai vechi am patit si eu asa dar nu am mai zis nimic.
Pana la urma punctajul dupa care se fac calcule e cel de pe Z8 games.
Back to top Go down
Vizitator
Guest




plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 4 Icon_minitimeMon Jun 30, 2014 1:59 pm

Nu e vorba de concurs,ultimul clan in care am fost e ROMANIA care mai tineti minte clanul.De 2 ori ne au fost sterse cate 10 mii de puncte ...
Back to top Go down
Vizitator
Guest




plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 4 Icon_minitimeTue Jul 01, 2014 1:52 am

stiu foarte bine clanu Romania:)))) mad bro  mad bro  mad bro  mad bro  mad bro  mad bro  mad bro  mad bro  mad bro  mad bro  mad bro  mad bro  mad bro  mad bro
Back to top Go down
xile
game master
game master
xile


Mesaje : 721
Puncte : 724
Data de inscriere : 2013-08-05
Varsta : 37
Localizare : italy

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 4 Icon_minitimeFri Jul 04, 2014 4:29 am

[img]plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 4 10ddpqq[/img]
[img]plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 4 2eewk0y[/img]
Back to top Go down
Vizitator
Guest




plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 4 Icon_minitimeFri Jul 04, 2014 8:52 am

gayenstein asta ma acuzat si pe mine de macro :/ cine se crede nu stiu:))
Back to top Go down
Vizitator
Guest




plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 4 Icon_minitimeFri Jul 04, 2014 9:04 am

[img]plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 4 1z228fa[/img]TOT VORBEAM DE FARM:))
Back to top Go down
xile
game master
game master
xile


Mesaje : 721
Puncte : 724
Data de inscriere : 2013-08-05
Varsta : 37
Localizare : italy

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 4 Icon_minitimeFri Jul 04, 2014 9:07 am

lol cand darq a facut ala asa rank ma??????????????????
ma bag la farm gata.... pirat  tongue
Back to top Go down
Grievan
game master
game master
Grievan


Mesaje : 1332
Puncte : 1356
Data de inscriere : 2013-07-12
Localizare : Discovery Channel

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 4 Icon_minitimeFri Jul 04, 2014 10:02 am

darthila sa ma musti de chec...acu e perioada cand e copt bine. 
Ala tre sa fie arab si de ciuda ca toata lumea spameaza cu "gay arab", se ia si el de alte nationalitati, ce sa-i faci? asa sunt sugatorii de suzete.
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 1485
Puncte : 1585
Data de inscriere : 2013-01-07
Varsta : 43
Localizare : Somewhere over the rainbow

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 4 Icon_minitimeFri Jul 04, 2014 10:11 am

Încă un bolovan la orizont.
Back to top Go down
Vizitator
Guest




plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 4 Icon_minitimeMon Jul 07, 2014 7:34 am

[img]plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 4 255jpe0[/img] DACA IL AVEAM IN FATA MEA CAND A SPUS ASTA IL CALCAM PE CAP MORTII LOR DE COPILASI
Back to top Go down
Grievan
game master
game master
Grievan


Mesaje : 1332
Puncte : 1356
Data de inscriere : 2013-07-12
Localizare : Discovery Channel

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 4 Icon_minitimeMon Jul 07, 2014 10:55 am

Rebut..In primul rand nu avea de unde sa stie daca ai dat f11 sau f12. Prost care nici nu gandeste si care nici nu vrea sa isi puna umbra aia de creier care il reprezinta in miscare. 
Inzestrat de la mama natura cu ce a ramas dupa inszestrarea animalelor de stepa. Un sfat e sa nu te cobori la nivelul ala, nu de alta dar trebuie sa iti schimbi garderoba.
Peace Sleep
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 1485
Puncte : 1585
Data de inscriere : 2013-01-07
Varsta : 43
Localizare : Somewhere over the rainbow

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 4 Icon_minitimeMon Jul 07, 2014 10:41 pm

Hahaha, astia nu se mai gata?
Mama prostilor nu o sa rămână niciodată in șomaj!
Back to top Go down
xile
game master
game master
xile


Mesaje : 721
Puncte : 724
Data de inscriere : 2013-08-05
Varsta : 37
Localizare : italy

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 4 Icon_minitimeTue Jul 08, 2014 2:21 am

apasauashi F11 F11 F11 F11 F11 pe spatele masii.. mad bro
Back to top Go down
Vizitator
Guest




plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 4 Icon_minitimeWed Jul 09, 2014 2:51 am

Nici macar nu stiam ca e roman+nici nu am fost atent cand sa dat kicku si m`am trezit cu /w de la muistu asta -.- e foarte dragut sa stai sa injuri lumea pe net sa te dai cocos `EU SUNT CEL MAI TARE CEL MAI MARE` cel mai sugator de **** dar daca ii cunosti in viata reala se pisa pe ei fata in fata nu stiu cum sa faca sa fuga mai repede. Dar sa nu uitam ca o gramada de idioti sunt `jmekeri` intre 4 pereti. Ca si atunci cu aia 2 din clanu ROMANIA Xile.
Back to top Go down
Vizitator
Guest




plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 4 Icon_minitimeWed Jul 09, 2014 3:03 am

[img]plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 4 2m4cf8g[/img]
Back to top Go down
Grievan
game master
game master
Grievan


Mesaje : 1332
Puncte : 1356
Data de inscriere : 2013-07-12
Localizare : Discovery Channel

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 4 Icon_minitimeWed Jul 09, 2014 6:46 am

Posibil sa fi fost o lauda, adica stii sa joci cs care e frate cu cf.  Very Happy
Back to top Go down
xile
game master
game master
xile


Mesaje : 721
Puncte : 724
Data de inscriere : 2013-08-05
Varsta : 37
Localizare : italy

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 4 Icon_minitimeWed Jul 09, 2014 12:18 pm

romania..da da da imi amintesc de cei 2 veri acum am 3 prieteni la romania:D:)))))))cu care ma iubesc asa bine cu ei...Very Happy spread love
Back to top Go down
Vizitator
Guest




plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 4 Icon_minitimeThu Jul 10, 2014 1:09 am

Am jucat acum vreo 2 zile cu alt gay din clanu romania GM cand am intrat avea 3-0 cand am terminat avea 4-15 sa fie clar ca nu l.am vanat Smile) si incepuse sa ma intrebe ba cum ... mea de nu te vad bla bla pai in pla mea veniti toti jucatorii de sd la gm sa faceti pe dracu in 4 si dupa acuza jucatorii de gm ca au hack. Pai sa nu ii /!€÷€×_*;#\'&÷.!&÷÷€×€×$!;#;=$!€×£×&×;×:+.*€€@&@,÷)₹§§><·₩´°₹μμ> si cu familia lor. I.am spus de nu stiu cate ori puneti in pzda matii casti ca sa ma auzi el nuuuu ca ce pla mea fac cu castile -.- ti le bagi in rect si le scoti pe gura asta faci.
Back to top Go down
xile
game master
game master
xile


Mesaje : 721
Puncte : 724
Data de inscriere : 2013-08-05
Varsta : 37
Localizare : italy

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 4 Icon_minitimeSat Jul 26, 2014 6:35 am

[img]plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 4 Zn78n[/img]
Back to top Go down
Grievan
game master
game master
Grievan


Mesaje : 1332
Puncte : 1356
Data de inscriere : 2013-07-12
Localizare : Discovery Channel

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 4 Icon_minitimeSat Jul 26, 2014 6:51 am

Ce inseamna cura de orez fiert...a imbatranit inainte de termen.  cyclops
Hai sa punem mana de la mana sa ii cumparam o perfuzie cu suc de orez... Suspect
Back to top Go down
Vizitator
Guest




plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 4 Icon_minitimeSat Jul 26, 2014 7:16 am

Tocmai ce vroiam sa postez poza cu el dar mi.a luat.o xile in fata Smile) ce ii mai place la orezar farmu Very Happy
Back to top Go down
Vizitator
Guest




plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 4 Icon_minitimeSat Jul 26, 2014 7:18 am

Aveai lag xile te.am prins in fapt muahaha  Wink
Back to top Go down
Grievan
game master
game master
Grievan


Mesaje : 1332
Puncte : 1356
Data de inscriere : 2013-07-12
Localizare : Discovery Channel

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 4 Icon_minitimeTue Jul 29, 2014 9:47 am

Iacata-ma si pe mn acilisha. Niste deocheati s-au gandit sa se ia de je ca vai de mine folosesc wall, de fapt constiinta care era un baiat cumsecade
m-a acuzat de wall, au fost foarte multe replici, analfabete din partea lor, ca erau 3 vs me.. Laughing  Laughing  Am printat asa una mica de control...
[img]plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 4 16b0oyb[/img]
[img]plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 4 Jt9mpj[/img]
Back to top Go down
Grievan
game master
game master
Grievan


Mesaje : 1332
Puncte : 1356
Data de inscriere : 2013-07-12
Localizare : Discovery Channel

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 4 Icon_minitimeTue Jul 29, 2014 9:49 am

kokoflenderul afisa mesajul dupa ce mi-a dat kick si nu am fost scos... big laugh 
Toti e smecheri de smecheri mafioti in scaun acasa cu lumina stinsa.
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 1485
Puncte : 1585
Data de inscriere : 2013-01-07
Varsta : 43
Localizare : Somewhere over the rainbow

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 4 Icon_minitimeWed Jul 30, 2014 12:51 am

Nu stiu ce are constinta cu noi de o vreme....parca acum vreo 3 ani ma aveam bine cu el.
Si mie mi-a umplut podul de carne. Daca vrea sa ii punem merinde pentru deplasari se rezolva!
 afro
Back to top Go down
Grievan
game master
game master
Grievan


Mesaje : 1332
Puncte : 1356
Data de inscriere : 2013-07-12
Localizare : Discovery Channel

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 4 Icon_minitimeWed Jul 30, 2014 5:29 am

Plm, avea vreo 11-1 la un moment dat si cand acel 1 a inceput sa urce, i s-a urcat si lui la cap cretinismul. Pai ce drek, mai si scade k/d-ul. Dar asta nu e motiv
sa incepi sa acuzi. Pai suntem curve sau jucatori onorabili?  Cool
Back to top Go down
Vizitator
Guest




plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 4 Icon_minitimeWed Jul 30, 2014 8:56 am

curve sau jucatori onorabili hmmm.....dupa ce am fost dat afara din RO pentru ca plm...sunt o gramada de motive si o gramada de carne aruncata in firgideru lor eu raman la ideea mea jucatori din RO (si o sa citez un mare clasic in viata) `este niste curve domne`
Back to top Go down
MissKitty
profesionist
profesionist
MissKitty


Mesaje : 133
Puncte : 136
Data de inscriere : 2013-02-03
Varsta : 37

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 4 Icon_minitimeThu Jul 31, 2014 5:40 am

Nu pot intra in CF Sad  xtrap nu ma lasa. Cica sa sterg hack bug etc si sa deschid din nou dar nu am nici un fel de hack Sad cine ma poate ajuta?
Back to top Go down
MissKitty
profesionist
profesionist
MissKitty


Mesaje : 133
Puncte : 136
Data de inscriere : 2013-02-03
Varsta : 37

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 4 Icon_minitimeThu Jul 31, 2014 5:45 am

Apropo constiinta ii e ciuda pe noi din motivul urmator: eu xile si cu inca un clanmate de al nost am facut ClanWar 
cu ei si am castigat usor! mureau de ciuda pe room. ba zicea ca de nu ar fii xile am fii pierdut ba ca doar sprayul e de mine Very Happy 
 dupa ce am castigat CW, am intrat in GM room si ops kik de la ei am luat.
Back to top Go down
Grievan
game master
game master
Grievan


Mesaje : 1332
Puncte : 1356
Data de inscriere : 2013-07-12
Localizare : Discovery Channel

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 4 Icon_minitimeThu Jul 31, 2014 7:15 am

Kitty cu mesajul nu te pot ajuta deloc pentru ca e prima oara cand aud de asa cv...totusi curios ca zic de hack pt ca e o ofensa grava 
daca tu nu folosesti si ei iti trimit mesaje de genul ala. Eu zic sa faci un print screen cu eroarea de la xtrap si sa le lasi un mesaj pe forum
la Z8 impreuna cu printul, sa te ajute ei. 
 Cu cacatzii din RO m-am lamurit, e rau tare sa fii bolnav de invidie.. big laugh
Back to top Go down
MissKitty
profesionist
profesionist
MissKitty


Mesaje : 133
Puncte : 136
Data de inscriere : 2013-02-03
Varsta : 37

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 4 Icon_minitimeThu Jul 31, 2014 7:30 am

totusie e o solutie Smile mersi mult!
Back to top Go down
Grievan
game master
game master
Grievan


Mesaje : 1332
Puncte : 1356
Data de inscriere : 2013-07-12
Localizare : Discovery Channel

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 4 Icon_minitimeThu Jul 31, 2014 8:39 am

Oricand.. Very Happy
Back to top Go down
Grievan
game master
game master
Grievan


Mesaje : 1332
Puncte : 1356
Data de inscriere : 2013-07-12
Localizare : Discovery Channel

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 4 Icon_minitimeThu Jul 31, 2014 8:47 am

Mi-am adus aminte ca si Top a avut o eroare de genul.
Daca e vb despre aceeasi, ai si explicatia. Surprised 
[img]plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 4 2qn4iom[/img]
Back to top Go down
MissKitty
profesionist
profesionist
MissKitty


Mesaje : 133
Puncte : 136
Data de inscriere : 2013-02-03
Varsta : 37

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 4 Icon_minitimeThu Jul 31, 2014 9:46 am

pfffff... si eu acum nu mai stiu emailul OMG si pt support imi trebuie e-mail omg OMG OMG OMG Sad((((
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 1485
Puncte : 1585
Data de inscriere : 2013-01-07
Varsta : 43
Localizare : Somewhere over the rainbow

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 4 Icon_minitimeThu Jul 31, 2014 10:48 pm

.....mda Bad, ai citit cum sta treaba....sper sa iti rezolvi cat mai repede!
Back to top Go down
Grievan
game master
game master
Grievan


Mesaje : 1332
Puncte : 1356
Data de inscriere : 2013-07-12
Localizare : Discovery Channel

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 4 Icon_minitimeSat Aug 02, 2014 8:23 am

Eroul de astazi este pakupakaka sau cum i-o fi zicand.... Very Happy 
[img]plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 4 2vlvgp4[/img]
Back to top Go down
Grievan
game master
game master
Grievan


Mesaje : 1332
Puncte : 1356
Data de inscriere : 2013-07-12
Localizare : Discovery Channel

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 4 Icon_minitimeSat Aug 02, 2014 8:28 am

Plus ca impreuna cu bluesunred mai QQ-iau ei cv despre je dar cum din nastere am o durere in fund de ce zic altii, am facut economie de spam.
Si ca sa nu credeti ca am castigat, postez print-ul cu scorul final.  Very Happy  Mult conteaza coechipierii intr-un meci, care cam lipseau de la gr.
 Pakukaka nu a mai prins sfarsitul jocului, plecase dupa o lovitura mortala la ceafa..
[img]plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 4 2ngz90i[/img]
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 1485
Puncte : 1585
Data de inscriere : 2013-01-07
Varsta : 43
Localizare : Somewhere over the rainbow

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 4 Icon_minitimeSat Aug 02, 2014 10:46 am

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 4 4093437368
Back to top Go down
Vizitator
Guest




plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 4 Icon_minitimeSat Aug 02, 2014 12:00 pm

Buuuuuuun. Si de azi pizdele din wd acvila floresti romania si alti idioti care se cred mari jucatori sa se fereasca de mine ca le bag pla pe gat si le dau si kick din room ca prea si.au luat arfe futui in gura. Auzi ma....fii bun fii plm ia mai dai in kkt ca eu nu ii mai suport. cum ii prind cum le dau kick si carne in firigider
Back to top Go down
Vizitator
Guest




plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 4 Icon_minitimeSat Aug 02, 2014 12:04 pm

App. Pana sa iti dea azi kick aia din wannadie ma intelegeam bine cu ei. Dupa ce tiai luat kick si tu si pedo a urmat un schimb de replici dragute bagamias .... in viata lor Very Happy
Back to top Go down
Grievan
game master
game master
Grievan


Mesaje : 1332
Puncte : 1356
Data de inscriere : 2013-07-12
Localizare : Discovery Channel

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 4 Icon_minitimeSat Aug 02, 2014 1:01 pm

Aici e durerea romanului, tot e bine si frumos cat esti mai jos decat ei, cum esti o secunda mai rasarit cum se strica prietenii si se baga pwli..Ce sa le faci frate?
Doar nu o sa joc eu prost ca un muist de georgica sa se simta bn si sa nu spameze. Ma pis pe ei, pe nobii care imi pun la indoiala ribonul de honorable. 
Peace Cool
Back to top Go down
Sponsored content





plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 4 Icon_minitime

Back to top Go down
 
Galeria plangaciosilor!!
Back to top 
Page 4 of 8Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
DRACULA.RO :: Despre noi :: Despre noi-
Jump to: