DRACULA.RO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomePortalSearchLatest imagesRegisterLog in
Latest topics
» IMPORTANT
plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 5 Icon_minitimeTue Feb 05, 2019 1:21 pm by Admin

» Urări
plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 5 Icon_minitimeSun Apr 08, 2018 5:49 am by Admin

» Funny stuff
plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 5 Icon_minitimeSun Apr 08, 2018 5:48 am by Admin

» Grievan tales...
plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 5 Icon_minitimeThu Mar 08, 2018 9:40 am by Admin

» Marian GamePlay
plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 5 Icon_minitimeSun Nov 19, 2017 7:01 am by Admin

» [Xile]'s _adventures_
plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 5 Icon_minitimeSun Sep 10, 2017 5:23 am by Grievan

» Ce muzica ascultam? / FAVORITE MUSIC
plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 5 Icon_minitimeFri Sep 08, 2017 8:54 am by Admin

» AndreiKazuya videos :P
plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 5 Icon_minitimeSun Aug 06, 2017 11:35 am by AndreiKazuya

» CLAN POWER
plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 5 Icon_minitimeThu Aug 03, 2017 8:00 am by Grievan

May 2024
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar

 

 Galeria plangaciosilor!!

Go down 
+11
Droow
oradea
MissKitty
xile
Grievan
***************
*STORM*
Parintele666
plumm
stoystoy
Admin
15 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AuthorMessage
Grievan
game master
game master



Mesaje : 1332
Data de inscriere : 2013-07-12

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 5 Icon_minitimeSat Aug 02, 2014 1:01 pm

Aici e durerea romanului, tot e bine si frumos cat esti mai jos decat ei, cum esti o secunda mai rasarit cum se strica prietenii si se baga pwli..Ce sa le faci frate?
Doar nu o sa joc eu prost ca un muist de georgica sa se simta bn si sa nu spameze. Ma pis pe ei, pe nobii care imi pun la indoiala ribonul de honorable. 
Peace Cool
Back to top Go down
Vizitator
Guest




plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 5 Icon_minitimeSat Aug 02, 2014 4:17 pm

Mai dai in .... mea de oligofreni. Auzi si tu eram intro zi la td si am vazut ca a intrat un roman din acvila si plm...am zis ca saluta si el ca tot omu. Ete pla a salutat pana in cur... si cea mai tare faza apare un scris acolo pe chat si cica 'tu nu stii sa saluti ma muistule?' Ba esti nebun?! Intri in room dupa mine faci killuri ca te iubesc si tot eu trb sa te salut cand intrii?? Ten mortii matii cine esti tu pla spataru? Azi jucam cu unknow (app unknow este isoul adica stalitsa adica stit povestea de aici) si am dat de toata muia acvila la snd. Stalitsa a facut 2 sau 3 killuri pe farmeri si sia luat kick pentru ca avea '1shot' pai in mortirea matii normal ca e 1 shot cand tragi cu awm prostu plii mele. Dupa ce i.au dat kick din nou miam bagat... in clanu si familia lor respectuos si am iesit. Acum 2 zile intrase ro squad la gm. Si au inceput sa dea kick la jucatorii de gm ca vezi doamne au lag si wall. Ducetiva ma in pla mea la snd unde va e locu. Leam dat si eu kick astora din ro squad pt ca mai facut idiot cand am spus f12. Dupa am primit wisper de la prostime 'intreabal pe xile de cand joc gm mancamiai ...' si eu iam raspuns frumos 'ma doare in ... de cand joci tu gm ba la cat spray faci cu m4 nu se vede' mrg asta nu e tot Smile. Mai pe scurt sa ma suga de .... acvila ro squad romania ro si mai nou wannadie. Peaaaaceee Wink
Back to top Go down
Vizitator
Guest




plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 5 Icon_minitimeSat Aug 02, 2014 4:19 pm

Nush cum plm a aparut 'te iubesc' acolo era defapt 'faci killuri ca te iubesc'Smile)
Back to top Go down
Vizitator
Guest




plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 5 Icon_minitimeSat Aug 02, 2014 4:23 pm

Lol. Avem un cuvant bannat aici?Smile) deci: faci killuri ca organu genital femeiesc. Poate asa merge o.O
Back to top Go down
Grievan
game master
game master
Grievan


Mesaje : 1332
Puncte : 1356
Data de inscriere : 2013-07-12
Localizare : Discovery Channel

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 5 Icon_minitimeSun Aug 03, 2014 12:50 am

big laugh  Da, e banat de admin. Inteleg perfect ce zici acolo, eu o sa incerc sa nu-i mai bag in seama, cat ma tzine calmul, cand se umple sacul, il descarc pe nobi.
Die motherfuckers!!
Back to top Go down
Vizitator
Guest




plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 5 Icon_minitimeSun Aug 03, 2014 1:04 am

Cand se umple sacul adica in ultimele 3 secunde la td ffa si ai ace sau chiar dupa ce a scris mission succes si deodata iti apare. U have been kicked by vote futui in gat Very Happy
Back to top Go down
MissKitty
profesionist
profesionist
MissKitty


Mesaje : 133
Puncte : 136
Data de inscriere : 2013-02-03
Varsta : 37

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 5 Icon_minitimeSun Aug 03, 2014 12:45 pm

Azi la GM, MetinSyn din clanul seek and destroy a incercat sa imi dea kick deoarece, Ioanyco si inca 2 de la noi, au scos afara pe nu stiu cine de la ei din clan. era si pesimist si Lily acolo si mi-au zis ca fara nici un motiv au primit kick de la clanul nost. Am zis ca sigur a fost o greseala si o sa il intreb de ce a dat kick. in acelasi timp intreb pe ioanyco de ce a dat kick si nici un raspuns. vb cu incepatorul si mongu despre asta la care ioanyco: ce am facut eu? si eu ii raspund: ai dat afara pe cei de la SnD. la 2 minute iese yoanico afara din joc. 
Sincer  m-ar interesa si pe mine motivul vostru pentru kick daca se poate. Eu joc aproape tot timpul cu seek and destroy si nu am avut niciodata probleme cu ei pana acuma.


Last edited by MissKitty on Mon Aug 04, 2014 6:42 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
Vizitator
Guest




plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 5 Icon_minitimeSun Aug 03, 2014 2:41 pm

Eu nu am dat nici un kick la nici un h&s singurii cu care joc gm.din tot clanu ala sunt pesimist sau chuck asta daca dau de ei pe room. Plus ca azi am jucat mai mult snd la.knife si prison deci nu e problema mea. Peace Very Happy
Back to top Go down
Vizitator
Guest




plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 5 Icon_minitimeSun Aug 03, 2014 2:43 pm

A da si cu metin ( credeam ca e din seek and destroy o.o) si ma inteleg fb cu el.
Back to top Go down
MissKitty
profesionist
profesionist
MissKitty


Mesaje : 133
Puncte : 136
Data de inscriere : 2013-02-03
Varsta : 37

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 5 Icon_minitimeMon Aug 04, 2014 6:39 am

da scuze u.u  clanurile asttea 2 le tot incurc... era din Seek&Destroy  am editat Very Happy
Back to top Go down
Vizitator
Guest




plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 5 Icon_minitimeMon Aug 04, 2014 8:41 am

aaa...mereu incurc clanurile s&d cu h&s :/ si acum au aparut si hackerii aia din hide.seek -.-
Back to top Go down
Grievan
game master
game master
Grievan


Mesaje : 1332
Puncte : 1356
Data de inscriere : 2013-07-12
Localizare : Discovery Channel

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 5 Icon_minitimeMon Aug 04, 2014 10:58 am

Inteligentza curului, metynsin, ce treaba a avut cu tine daca yoanico i-a dat kick la ala? Sa-i dea kick la vinovat nu tzie. 
Si  mai baieti, lasati clanurile de gm sa respire, dandu-le kick, stricati onoarea clanului. Daca intra cu rpk la gm poate fi si saidin ca ii dau kick
dar fara motiv nu vad rostul.
Back to top Go down
Vizitator
Guest




plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 5 Icon_minitimeMon Aug 04, 2014 11:29 pm

Eu nu prea joc ghost dar nu inteleg cu ce va deranjeaza daca joc cu MG Mad .La TD e la fel, nu juca cu M12 ca iti dau kick.La HM la fel daca joc cu assasin imi iau kick.De cand mi am luat luat assasin din 10 jocuri in 9 iau kick Mad  affraid affraid  .Pai atunci sa stearga din joc armele care nu va (le) convin sau sa puna la fiecare mod 4 arme cu care joci.
Back to top Go down
Vizitator
Guest




plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 5 Icon_minitimeTue Aug 05, 2014 12:50 am

La td si hm nici eu nu inteleg care e problema cu m12s si cu assasin. Mie imi place m12s'u dar nu poti sa joci cu el de noobi astia. Mai nou nici cu scar light nu mai poti sa joci de turcii astia. Dar la gm e alta treaba... cand ai castile pe cap volumu la maxim ca sa auzi fantomele si cateodata intra cate un bou cu mg ak etc alte arme galagioase ca dracu normal ca iti bagi si iti scoti in arma lui pt ca iti bubuie creieru cand incepe ala sa traga.. si sa nu mai vorbim de inceputul fiecarei runde la gr cand 2 minute auzi numai fire in the hole smoking bomb flash grenade -.- de asta joc eu la bl e liniste si pace cu volumu la 0 sau maxim la 7 Wink. A da ieri mia spus PureCode ca exista pe mod hub un program care ar scoate sunetele astea cu fire smoking etc... cum naib e siteu ala? O.o sau sau sa incurcat si a zis vreun site din ala de pe care trage filme de are lagu de 100+? Very Happy
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 1485
Puncte : 1585
Data de inscriere : 2013-01-07
Varsta : 43
Localizare : Somewhere over the rainbow

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 5 Icon_minitimeTue Aug 05, 2014 1:00 am

MarSerLar, explicatia este foarte simpla!
Daca tu intri cu mine, sau cu oricare alt jucator de GM, in room si incepi sa bombardezi fonic cu un MG, eu nu mai am nici o seansa sa omor vre-o fantoma.
Atat eu cat si alti jucatori de GM ne bazam pe sunet (auzim respiratia fantomei ) iar cand intra in room unul care uita sa "ridice degetul de pe tragaci" jocul meu sa terminat, nu mai am nici o seansa sa mai aud fantomele, tot ce aud este pac, pac, pac, pac, pac, pac, pac, pac, pac, pac, pac, pac, pac, pac....si primu lucru pe care il fac dupa ce mor, evident, este sa il dau afara pe ala cu MG din room.
GM se joaca cu arme silent!

Daca este cineva in clan care nu are arma silent si ii place sa joace GM si are nevoie de ajutor, sa ne anunte. In masura posibilitatilor il v-om ajuta si indruma in vederea obtinerii ribonilor necesari pentru a primi m4a1 silent.
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 1485
Puncte : 1585
Data de inscriere : 2013-01-07
Varsta : 43
Localizare : Somewhere over the rainbow

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 5 Icon_minitimeTue Aug 05, 2014 1:02 am

incepatoru, am scris deodata mesajele...explicatia ta este buna, nu incercam sa te corectez!
Back to top Go down
Vizitator
Guest




plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 5 Icon_minitimeTue Aug 05, 2014 2:04 am

Fiecare cu parerea lui dar mi se pare de cacao treaba cu silent,sa joace fiecare cu ce vrea.


Last edited by MarSerLar on Tue Aug 05, 2014 2:29 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
Vizitator
Guest




plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 5 Icon_minitimeTue Aug 05, 2014 2:14 am

Am uitat mai bine jucam ELIMINATION Crossroad si Alaska acolo avem arme nu mai trebuie sa iti bati capul .... Very Happy
Back to top Go down
xile
game master
game master
xile


Mesaje : 721
Puncte : 724
Data de inscriere : 2013-08-05
Varsta : 37
Localizare : italy

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 5 Icon_minitimeTue Aug 05, 2014 2:16 am

mmm nu prea vrea sa inteleaga lol!  big laugh
Back to top Go down
Vizitator
Guest




plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 5 Icon_minitimeTue Aug 05, 2014 2:19 am

...
Back to top Go down
Vizitator
Guest




plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 5 Icon_minitimeTue Aug 05, 2014 3:44 am

Crossroad pff de cand nu am mai jucat acum daca incerci sa joci crossroad dai numai de tampiti care habar nu au sa joace mapa si iti iei kick imediat. Si la treaba cu gm`ul.. intra pe uk1 si cauta room de gm nu prea mai sunt codati la gm pe uk1 sau cel putin am aut eu norocul sa dau de roomuri bune nu stiu sigur.. intra cu arma silent sau cu type (asta in caz ca nu ai silent) da volumu tare in casti ca sa poti sa auzi fantomele si de aici iti urez bafta sincer.. sa vezi cu e treaba cu spray`u si cu armele galagioase. si nu juca la boxe 5+1 sau alte chestii ca asa nici eu nu am probleme cu sprayu ca se aude respiratia lor fb. incearca sa joci doar cu castile pe cap.
Back to top Go down
Grievan
game master
game master
Grievan


Mesaje : 1332
Puncte : 1356
Data de inscriere : 2013-07-12
Localizare : Discovery Channel

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 5 Icon_minitimeTue Aug 05, 2014 5:20 am

Cucul este o pasare migratoare? Ieri la piatza am dat peste o matusa cu buna ziua. Stie cineva de ce bacnota de 1leu e verde si nu albastra?

Buna ziua! Very Happy
Back to top Go down
Vizitator
Guest




plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 5 Icon_minitimeTue Aug 05, 2014 9:05 am

Calculeaza volumu soarelui si o sa aflii raspunsurile 0.o
Back to top Go down
Grievan
game master
game master
Grievan


Mesaje : 1332
Puncte : 1356
Data de inscriere : 2013-07-12
Localizare : Discovery Channel

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 5 Icon_minitimeTue Aug 05, 2014 9:12 am

Nu cred ca socialorepetitilografia are legatura cu emanciparea unei scobitori abrupte dand 10% din capitalul social unei litere din alfabetul kirilic... 
In concluzie, calculand viteza hormonala a unei idei preconcepute din aluat de biscuiti....cand ti-e sete, bea o bere rece. welcome2
Back to top Go down
Vizitator
Guest




plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 5 Icon_minitimeTue Aug 05, 2014 9:25 am

big laugh  big laugh  Huston we have a problem... am uitat berea prea mult in congelator si e bocna Crying or Very sad
Back to top Go down
Grievan
game master
game master
Grievan


Mesaje : 1332
Puncte : 1356
Data de inscriere : 2013-07-12
Localizare : Discovery Channel

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 5 Icon_minitimeTue Aug 05, 2014 9:29 am

Now i'm getting sick.. pale
Back to top Go down
xile
game master
game master
xile


Mesaje : 721
Puncte : 724
Data de inscriere : 2013-08-05
Varsta : 37
Localizare : italy

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 5 Empty
PostSubject: x_x   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 5 Icon_minitimeFri Aug 08, 2014 9:02 am

[img]plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 5 11tpt9k[/img]
Back to top Go down
Vizitator
Guest




plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 5 Icon_minitimeFri Aug 08, 2014 9:12 am

ahahah glumele de mama...ce mult iubesc glumele astea pfff....daiar canceru in plamani <3
Back to top Go down
Grievan
game master
game master
Grievan


Mesaje : 1332
Puncte : 1356
Data de inscriere : 2013-07-12
Localizare : Discovery Channel

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 5 Icon_minitimeFri Aug 08, 2014 9:29 am

Un clapaug, ce altceva poate fi? Ar trebui sa fim totusi bucurosi, cand cineva are cv cu noi romanii, sau cu noi cei din clan, e exact vorba aia:
 "Cainele moare de drum lung si prostii de grija noastra".. silent
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 1485
Puncte : 1585
Data de inscriere : 2013-01-07
Varsta : 43
Localizare : Somewhere over the rainbow

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 5 Icon_minitimeFri Aug 08, 2014 10:28 am

rool it
Back to top Go down
Vizitator
Guest




plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 5 Icon_minitimeFri Aug 15, 2014 3:23 am

[img]plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 5 213otqb[/img] GOOOOOOOSSFRABAAA
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 1485
Puncte : 1585
Data de inscriere : 2013-01-07
Varsta : 43
Localizare : Somewhere over the rainbow

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 5 Icon_minitimeFri Aug 15, 2014 6:49 am

Plina lumea de prosti! Trebuie si ei sa trăiască. Ne mai distrează si pe noi când își pun neuronul in actiune!
Back to top Go down
Vizitator
Guest




plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 5 Icon_minitimeFri Aug 22, 2014 7:47 am

[img]plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 5 2mfyrs9[/img]
Back to top Go down
xile
game master
game master
xile


Mesaje : 721
Puncte : 724
Data de inscriere : 2013-08-05
Varsta : 37
Localizare : italy

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 5 Icon_minitimeSat Aug 23, 2014 9:05 am

affraid
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 1485
Puncte : 1585
Data de inscriere : 2013-01-07
Varsta : 43
Localizare : Somewhere over the rainbow

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 5 Icon_minitimeTue Sep 02, 2014 4:41 am

Salutare! Azi am avut un scandal cu prietenul tuturor llMll....cine a postat o poza si unde, in care el injura pe cel care a postat poza? Imi amintesc ca cineva a postat o asemenea poza, incepatorule nu ai fost tu?

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 5 <a href=plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 5 Llmll10" />

Aici zice asa, dar nu se vede! llMll : i hate all ro`s

Trebuie sa o fac sa se vada mai bine!


Dupa cateva minute a iesit la suprafata barbatul din el!

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 5 <a href=plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 5 M_agai10" />
Back to top Go down
Grievan
game master
game master
Grievan


Mesaje : 1332
Puncte : 1356
Data de inscriere : 2013-07-12
Localizare : Discovery Channel

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 5 Icon_minitimeTue Sep 02, 2014 6:22 am

La urma urmei, eu nu il consider cineva pe mucosul asta..sunt altii mai considerabili. Pe asta fac pipi din trecere.
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 1485
Puncte : 1585
Data de inscriere : 2013-01-07
Varsta : 43
Localizare : Somewhere over the rainbow

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 5 Icon_minitimeWed Sep 03, 2014 3:23 am

In ultima săptămîna am fost kikat din joc de un individ de la Ninja de 2 ori.
Super agitat i-am scris repede la Vampire? care este liderul de la Ninja iar el a fost foarte prompt în a-mi răspunde m-a asigurat ca o sa vorbească cu tovarășul kikaret.
Tovarășul respectiv se "numește" DerBozz și în mare este un noob și un idiot!
A doua oara cînd am fost dat afara de respectivul, am apelat din nou la Vampire? plîngîndu-mă ca sa repetat figura.
Răspunsul lui a fost:

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 5 <a href=plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 5 Vampir10" />
plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 5 <a href=plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 5 Vampir11" />
plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 5 <a href=plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 5 Vampir12" />

Trageți singuri concluziile!
Sper sa nu fie și el nevoit sa apeleze la mine cu aceiași problema cu care am apelat eu la el...
Back to top Go down
joejoyz
major
major
joejoyz


Mesaje : 77
Puncte : 82
Data de inscriere : 2013-06-27
Varsta : 29
Localizare : Timisoara

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 5 Icon_minitimeWed Sep 03, 2014 4:40 am

Tot respectul!  cheers cheers cheers
Back to top Go down
Grievan
game master
game master
Grievan


Mesaje : 1332
Puncte : 1356
Data de inscriere : 2013-07-12
Localizare : Discovery Channel

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 5 Icon_minitimeWed Sep 03, 2014 5:26 am

L-a dat afara? Wow, amazing. Shocked
Back to top Go down
Vizitator
Guest




plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 5 Icon_minitimeWed Sep 03, 2014 7:14 am

In sfarsit un 'adversar' care chiar ia masuri si nu doar spune.
Back to top Go down
xile
game master
game master
xile


Mesaje : 721
Puncte : 724
Data de inscriere : 2013-08-05
Varsta : 37
Localizare : italy

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 5 Icon_minitimeWed Sep 03, 2014 10:28 am

lol...tot respectul pentru el...
si la felul cum vorbeste
este foarte de apreciat..
gestul lui m-a lasat fara cuvinte..
Back to top Go down
Vizitator
Guest




plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 5 Icon_minitimeSat Sep 06, 2014 2:22 am

[img]plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 5 2ihp2dj[/img]

ACEST BAIETAS A INTRAT SI EL FRUMUSEL SA ISI FACA EVENTU LA LOST RELICS SI PE LANGA CA NU MAI JUCASE GM MAI AVEA SI GURA MARE PROSTOVANU DRACU.

SONDAJ:

A) il omoram Twisted Evil
B) il chinuim pana moare Twisted Evil
C) il raportam si ramane fara cont Razz
Back to top Go down
Grievan
game master
game master
Grievan


Mesaje : 1332
Puncte : 1356
Data de inscriere : 2013-07-12
Localizare : Discovery Channel

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 5 Icon_minitimeSat Sep 06, 2014 2:55 am

In ordinea: C, B si A     Very Happy

Nu vedeti ce nume predestinat are? Smile))
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 1485
Puncte : 1585
Data de inscriere : 2013-01-07
Varsta : 43
Localizare : Somewhere over the rainbow

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 5 Icon_minitimeFri Sep 12, 2014 12:42 am

Hahaha , asta mi-a scapat, doar acum am vazut! Multumesc incepatoru!
What a Face si de la mine un A si un B si un C Smile)
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 1485
Puncte : 1585
Data de inscriere : 2013-01-07
Varsta : 43
Localizare : Somewhere over the rainbow

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 5 Icon_minitimeFri Sep 12, 2014 12:44 am

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 5 <a href=plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 5 Basski10" />

BassKing zicea ca : DRACULA NOOB, dupa ce i-am gaurit camasa de vre-o 7 ori, inca un tantar pe perete!
Back to top Go down
Vizitator
Guest




plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 5 Icon_minitimeFri Sep 12, 2014 2:50 am

Acum inteleg eu... astia care ne tot injura defapt sunt gelosi ca nu au si ei un clan asa de bun ca DRACULA.RO Cool Cool
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 1485
Puncte : 1585
Data de inscriere : 2013-01-07
Varsta : 43
Localizare : Somewhere over the rainbow

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 5 Icon_minitimeMon Sep 15, 2014 5:24 am

Mai am unu azi....vad ca incep sa postez din ce in ce mai des aici, inseamna ca ne merge bine treaba si suparam pe cine trebuie Smile)
La asta i-am spus ca il reportez si cand am vazut ca nu are honorable ribon m-am intors la el si am inceput sa rad...si mi-a scris sorry sa nu il reportez ca isi pierde contul....to late!
plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 5 <a href=plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 5 Allen810" />

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 5 <a href=plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 5 Allen811" />
Back to top Go down
Grievan
game master
game master
Grievan


Mesaje : 1332
Puncte : 1356
Data de inscriere : 2013-07-12
Localizare : Discovery Channel

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 5 Icon_minitimeMon Sep 15, 2014 5:50 am

Copil... your mothers? Si ce insulta de rokie. Smile)) Are si Noise copiii lui.
Back to top Go down
Vizitator
Guest




plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 5 Icon_minitimeMon Sep 15, 2014 7:25 am

Ce rau imi pare ca isi pierde contu Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad. PAARRRRRTTTYYYYYYYYYYY like music <- bautura si femei dj șobo tot ce vrei cheers
Back to top Go down
joejoyz
major
major
joejoyz


Mesaje : 77
Puncte : 82
Data de inscriere : 2013-06-27
Varsta : 29
Localizare : Timisoara

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 5 Icon_minitimeMon Sep 15, 2014 7:30 am

ce ziceti de baiatul asta?
[img]plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 5 F55du
[img]plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 5 314wm68[/img]
[/img]
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 1485
Puncte : 1585
Data de inscriere : 2013-01-07
Varsta : 43
Localizare : Somewhere over the rainbow

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 5 Icon_minitimeThu Sep 18, 2014 6:26 am

Da joe, nu avem ce face...e plina lumea de ei!
Back to top Go down
Sponsored content





plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 5 Icon_minitime

Back to top Go down
 
Galeria plangaciosilor!!
Back to top 
Page 5 of 8Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
DRACULA.RO :: Despre noi :: Despre noi-
Jump to: