DRACULA.RO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomePortalSearchLatest imagesRegisterLog in
Latest topics
» IMPORTANT
plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 7 Icon_minitimeTue Feb 05, 2019 1:21 pm by Admin

» Urări
plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 7 Icon_minitimeSun Apr 08, 2018 5:49 am by Admin

» Funny stuff
plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 7 Icon_minitimeSun Apr 08, 2018 5:48 am by Admin

» Grievan tales...
plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 7 Icon_minitimeThu Mar 08, 2018 9:40 am by Admin

» Marian GamePlay
plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 7 Icon_minitimeSun Nov 19, 2017 7:01 am by Admin

» [Xile]'s _adventures_
plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 7 Icon_minitimeSun Sep 10, 2017 5:23 am by Grievan

» Ce muzica ascultam? / FAVORITE MUSIC
plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 7 Icon_minitimeFri Sep 08, 2017 8:54 am by Admin

» AndreiKazuya videos :P
plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 7 Icon_minitimeSun Aug 06, 2017 11:35 am by AndreiKazuya

» CLAN POWER
plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 7 Icon_minitimeThu Aug 03, 2017 8:00 am by Grievan

April 2024
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar

 

 Galeria plangaciosilor!!

Go down 
+11
Droow
oradea
MissKitty
xile
Grievan
***************
*STORM*
Parintele666
plumm
stoystoy
Admin
15 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AuthorMessage
xile
game master
game master



Mesaje : 721
Data de inscriere : 2013-08-05

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 7 Icon_minitimeTue Dec 09, 2014 12:51 pm

nu se mai opreste din dat la buca..
observi ca si cu capu-n pamand curu nu se opreste..
tocmai asta sal ia la p..a pe ||M|| ala...
Back to top Go down
Grievan
game master
game master
Grievan


Mesaje : 1332
Puncte : 1356
Data de inscriere : 2013-07-12
Localizare : Discovery Channel

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 7 Icon_minitimeWed Dec 10, 2014 1:23 am

big laugh big laugh big laugh
Back to top Go down
Vizitator
Guest




plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 7 Icon_minitimeTue Jan 06, 2015 8:59 am

[img]plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 7 21l3bdh[/img] scor facut in 3 runde Very Happy si in a4a am luat kick Very Happy
Back to top Go down
xile
game master
game master
xile


Mesaje : 721
Puncte : 724
Data de inscriere : 2013-08-05
Varsta : 37
Localizare : italy

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 7 Icon_minitimeTue Jan 06, 2015 1:51 pm

scoru asta nici cu hack nu il face astea...
e normal sa ei kick.Smile))
si totus ai ajuns departe ..
bun scor..
plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 7 4093437368
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 1485
Puncte : 1585
Data de inscriere : 2013-01-07
Varsta : 43
Localizare : Somewhere over the rainbow

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 7 Icon_minitimeWed Jan 07, 2015 11:13 am

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 7 4093437368


...da shtou e la noi iara?
Back to top Go down
Vizitator
Guest




plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 7 Icon_minitimeWed Jan 07, 2015 11:20 am

Da. Dupa ce l.au invitat aia nu i.a placut ca nu era activitate si s.a intors siii activitatea lui...e activa..oarecum
Back to top Go down
xile
game master
game master
xile


Mesaje : 721
Puncte : 724
Data de inscriere : 2013-08-05
Varsta : 37
Localizare : italy

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 7 Icon_minitimeWed Jan 07, 2015 1:30 pm

grievan l-a chemat.. spread love
Back to top Go down
Grievan
game master
game master
Grievan


Mesaje : 1332
Puncte : 1356
Data de inscriere : 2013-07-12
Localizare : Discovery Channel

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 7 Icon_minitimeThu Jan 08, 2015 12:56 am

Domnul Xile ca de obicei ne face sa ne prapadim de ras...Hahahahaha pirat
Back to top Go down
Vizitator
Guest




plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 7 Icon_minitimeThu Jan 08, 2015 8:11 am

big laugh
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 1485
Puncte : 1585
Data de inscriere : 2013-01-07
Varsta : 43
Localizare : Somewhere over the rainbow

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 7 Icon_minitimeFri Jan 09, 2015 1:47 pm

blushing
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 1485
Puncte : 1585
Data de inscriere : 2013-01-07
Varsta : 43
Localizare : Somewhere over the rainbow

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 7 Icon_minitimeSun Jan 11, 2015 10:35 am

Acum câteva minute am fost in aceiași camera cu tasenelu. Am intrat după ce CM.Punk a intrat iar tasenelu din start mi-a scri sa îmi iau prietenul si sa ies afara din room. M-a facut in toate felurile pe mine si si clanul. Ati mai avut careva probleme cu el? Să știu cum să îl tratez. Daca numa cu mine are treaba îl las în pace, dar daca se i trece cu nesimtirea îl punem la respect.
Back to top Go down
Vizitator
Guest




plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 7 Icon_minitimeSun Jan 11, 2015 12:35 pm

Nu va puneti cu prostu ca are mintea odihnita.. cum il vad cum ii dau kick si aia e.
Back to top Go down
Grievan
game master
game master
Grievan


Mesaje : 1332
Puncte : 1356
Data de inscriere : 2013-07-12
Localizare : Discovery Channel

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 7 Icon_minitimeMon Jan 12, 2015 2:06 am

E suparat ca a fost dat afara, asta e evident. Nu tin minte sa fi facut vreo scena de asta cand eram in room cu el. Iti dai seama ca nu o sa iesi ca iti zice el..Smile)))))
Ca doar nu e administrator la Z8. O sa-i treaca supararea ca e baiat mare.
Back to top Go down
Vizitator
Guest




plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 7 Icon_minitimeMon Jan 12, 2015 4:48 am

Cica are 26 de ani la cum vorbeste nu ii dai mai mult de 12. Si nu numai felu vorbirii lui si exprimarea si felul de a fi. Am incercat cand era in clan sa ii explic ceva ce intrebase...dupa 30 de min de explicat am iesit de pe joc plin de spume si cu o durere de cap de imi ajungea pana in c..talpi  Mad
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 1485
Puncte : 1585
Data de inscriere : 2013-01-07
Varsta : 43
Localizare : Somewhere over the rainbow

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 7 Icon_minitimeSun Feb 08, 2015 6:22 am

[img]plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 7 Love10[/img]


Nu am mai folosit de mult topicul asta Smile
Back to top Go down
Grievan
game master
game master
Grievan


Mesaje : 1332
Puncte : 1356
Data de inscriere : 2013-07-12
Localizare : Discovery Channel

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 7 Icon_minitimeSun Feb 08, 2015 7:32 am

Iar i-a scazut copilului glicemia. Dati-i un sugus yamyam sa se linisteasca.
Back to top Go down
Vizitator
Guest




plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 7 Icon_minitimeSun Feb 08, 2015 9:37 am

Alti labagii
Back to top Go down
Grievan
game master
game master
Grievan


Mesaje : 1332
Puncte : 1356
Data de inscriere : 2013-07-12
Localizare : Discovery Channel

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 7 Icon_minitimeSat Mar 28, 2015 2:48 am

Sa o cataloghez ca plangere sau nu, ieri la un meci de gm, fiind la bl si avand-ul doar pe Black din H&S ca si coechipier sa zic eu mai bunisor si in rest pana la 8 doar rokies, inclusiv 
unul de la noi din clan cu scor 2-8, domnul coaierasuflate Poh fiind la gr, dupa ce rupea tot ce prindea din bl, inclusiv pe mine, deoarece daca nu ai cu cine nu poti face prea multe si bune in echipa, afirma cu ironie,citez: "nicely Dracula". Eu tac si imi vad de treaba, dupa nici un minut domnul coaierasuflate poh afirma, citez: "And there goes Dracula clan". Atunci mi-am dat manusile jos si l-am intrebat care e problema lui la care frustratul domn coaierasuflate poh imi zice ca vreau sa par inteligent si ca nush ce...Smile))))  Bineinteles ca i-am zis ca nu ma simt in stare sa dialoghez cu el si sa caute pe cineva de teapa lui nobeasca cu care sa comunice. Adica el cu un scor de 20-5 gen, eu cu un scor de 13-10, homul s-a simtit erou. Desigur ca i-am atras atentia de echipa de ambuscada pe care o aveam si de faptul ca el farma practic pe bl. De ce a vrut neaparat sa se bage in seama nu stiu, posibil sa fie gay.
 Am postat ca o completare la grija pe care o au alti jucatori de clanul Dracula. Saracii cred ca nici nu pot dormi din cauza noastra.  pale
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 1485
Puncte : 1585
Data de inscriere : 2013-01-07
Varsta : 43
Localizare : Somewhere over the rainbow

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 7 Icon_minitimeSun Mar 29, 2015 2:54 am

Mda...are rost sa ii bagam in seama? In schimb ii putem baga in ...
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 1485
Puncte : 1585
Data de inscriere : 2013-01-07
Varsta : 43
Localizare : Somewhere over the rainbow

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 7 Icon_minitimeMon Apr 06, 2015 1:03 am

Din ciclul: "Daca-i dai nas la Ivan, el se suie si pe divan!" va prezint mesajul domnului Mongu! 

[img]plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 7 Mongu110[/img]


[img]plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 7 Mongu210[/img]


[img]plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 7 Mongu310[/img]


[img]plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 7 Mongu410[/img]
Back to top Go down
Grievan
game master
game master
Grievan


Mesaje : 1332
Puncte : 1356
Data de inscriere : 2013-07-12
Localizare : Discovery Channel

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 7 Icon_minitimeMon Apr 06, 2015 1:25 am

Pana la urma am tradus ce a vrut sa zica mongu acolo, initial nu intelegeam ce a vrut sa zica, probabil s-a grabit sa scrie mesajele. Firesc era ca mongu sa afle mai intai de ce
primeste kick de la altair si nu sa-si bage picioru in clan, mai ales ca a facut parte din clanul asta. Sau cel putin, pentru ca am vazut ca inca pastreaza prietenia cu Xile, sa-l 
roage pe Xile sa stea de vb cu altair sa afle motivul simpatiei fata de dumnealui. Cat despre nationalitate, chiar ma intrebase saptamana trecuta un jucator strain daca Dracula.ro
este clan international. Sigur ca i-am zis ca poate sa aplice chiar daca nu e roman atat timp cat e un jucator ce nu foloseste hack. Am vazut si romani nesimtiti prin CF. Si ca sa
mai elucidam din mister o sa incerc sa stau de vorba cu altair cand o sa am ocazia.
Back to top Go down
xile
game master
game master
xile


Mesaje : 721
Puncte : 724
Data de inscriere : 2013-08-05
Varsta : 37
Localizare : italy

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 7 Icon_minitimeMon Apr 06, 2015 2:42 am

pff sigur cred ca a vb la nervi..
am incercat sa stau de vb cu altair dar nu mi-a raspuns..
plm...
si tese1nelu care a facut parte din clanul nostru nu cred ca si-a luat kick de la noi.
e normal ca mongu sa se supere si el ca na,a facut parte din clan si acu sa-i dea kick..
dar multe nu prea am sa pot face ca nu am sa mai fiu la fel de online..
cand intru cu siguranta am sa incerc sa fac ce pot.
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 1485
Puncte : 1585
Data de inscriere : 2013-01-07
Varsta : 43
Localizare : Somewhere over the rainbow

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 7 Icon_minitimeMon Apr 06, 2015 2:49 am

Mongu si pe mine m-a salutat pana acum mai tot timpul, chiar zilele trecute a intrat pe ts si a povestit cu mine, pe facebook povestim destul de des...dar se pare ca si-a luat nasul la purtare. Eu am pus punct, mie nu mai are cum sa imi scrie nicaieri acum.

Azi am intrat si pe ts si era domnul Winnetou acolo, incercam sa repunem pe picioare vorbitul pe ts3...dar Aline nu te supara ca am iesit asa deodata fara sa mai zic nimic, la mine este a doua zi de Paste, injuraturile de Dumnezeu nu prea merg cu trairile mele de zilele astea. Si eu mai scap cate una, nu de Dumnezeu, asta niciodata, dar mi-a stat inima in loc cand din tacerea si linistea care era ai bagat una de Doamne Doamne de cred ca s-a si inorat afara!

In conditile astea prefer sa ascult muzica cand am castile pe urechi!

Nu vreau sa supar sau sa educ pe nimeni, dar daca reincepem activitatea pe ts, trebuie sa apelam la autocontrol si la un minim de bun simt.
Parola este alta la ts3, am schimbat-o si sper sa ramana intre membri clanului! O aflati de la mine sau de la domnul Alin(Winnetou).
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 1485
Puncte : 1585
Data de inscriere : 2013-01-07
Varsta : 43
Localizare : Somewhere over the rainbow

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 7 Icon_minitimeWed Apr 29, 2015 6:18 am

[img]plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 7 Danah10[/img]

Dupa ce mi-a dat kik m-a facut si tigan Smile
Back to top Go down
Grievan
game master
game master
Grievan


Mesaje : 1332
Puncte : 1356
Data de inscriere : 2013-07-12
Localizare : Discovery Channel

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 7 Icon_minitimeWed Apr 29, 2015 9:34 am

Ce nob imbacsit..Daca mai vrea cineva sa se pise pe el lasati replay. Plina lumea de retarzi mental.  pale


Last edited by Grievan on Thu Apr 30, 2015 9:58 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
xile
game master
game master
xile


Mesaje : 721
Puncte : 724
Data de inscriere : 2013-08-05
Varsta : 37
Localizare : italy

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 7 Icon_minitimeWed Apr 29, 2015 12:35 pm

Smile))))))))))) lol!
nobu ala i-am dat kick aseara din cauza ca:
jucam eu el si tanaru dupa care vad ca ii da kick lui tanaru
eu incep si intreb de ce care e motivu,si nimic nu stia engleza
l-am anuntat ca dupa meci iese afara din clan fara voia lui
dupa care iar ii da kick lui tanaru...
eee l-am dat afara si i-am dat si ban sa nu mai poata da apply la noi...
dar vad ca ia revenit engleza pe limba la nob
big laugh
Back to top Go down
xile
game master
game master
xile


Mesaje : 721
Puncte : 724
Data de inscriere : 2013-08-05
Varsta : 37
Localizare : italy

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 7 Icon_minitimeWed Apr 29, 2015 12:52 pm

stai ma ca pe ala care l-am dat afara
se numea dabah lol asta e danah
sau e acelas?!
Back to top Go down
Winnetou
profesionist
profesionist
Winnetou


Mesaje : 341
Puncte : 345
Data de inscriere : 2014-08-19
Varsta : 44
Localizare : satu mare; negresti-oas

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 7 Icon_minitimeWed Apr 29, 2015 9:10 pm

danah e altu, are cele mai multe arme din cf
la asta degeaba ii faci report
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 1485
Puncte : 1585
Data de inscriere : 2013-01-07
Varsta : 43
Localizare : Somewhere over the rainbow

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 7 Icon_minitimeThu Apr 30, 2015 4:56 am

Da Winnetou are dreptate, ei se cunosc foarte bine, Danah mi-a zis ieri printre altele ca el o sa faca report pentru Winnetou pentru nu stiu ce insulta si o sa  mai faca report la jumatate din clan. Toate astea dupa ce i-am dat nr de identificare de la reportul pe care i l-am facut eu.
Back to top Go down
xile
game master
game master
xile


Mesaje : 721
Puncte : 724
Data de inscriere : 2013-08-05
Varsta : 37
Localizare : italy

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 7 Icon_minitimeThu Apr 30, 2015 10:43 am

mdaaaaa
sa le dau cu stropitoarea-n cur la amandoi atunci.
Back to top Go down
Grievan
game master
game master
Grievan


Mesaje : 1332
Puncte : 1356
Data de inscriere : 2013-07-12
Localizare : Discovery Channel

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 7 Icon_minitimeFri May 01, 2015 2:38 am

Avem aici conform spuselor domnului Xile noul model de stropitoare cu accente renascentiste inoxidabile. Ca descriere, se poate folosi atat cu mana dreapta cat si cu cea stanga
in toate pozitiile, de la vertical anal acut si pana la orizontal "deep pushed". Pentru o senzatie de neuitat recomandam amortizorul "large holes" (se comanda separat). 
Spor la treaba.  Shocked


plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 7 11rriaa
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 1485
Puncte : 1585
Data de inscriere : 2013-01-07
Varsta : 43
Localizare : Somewhere over the rainbow

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 7 Icon_minitimeFri May 01, 2015 8:29 am

Hahahahahhaahhah
Back to top Go down
xile
game master
game master
xile


Mesaje : 721
Puncte : 724
Data de inscriere : 2013-08-05
Varsta : 37
Localizare : italy

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 7 Icon_minitimeFri May 01, 2015 11:05 am

big laugh
lol! lol! lol! 
plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 7 4093437368 plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 7 4093437368
Back to top Go down
tanaru
game master
game master
tanaru


Mesaje : 536
Puncte : 540
Data de inscriere : 2014-09-29
Varsta : 34
Localizare : Ingolstadt Germania

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 7 Icon_minitimeMon May 04, 2015 12:54 pm

Nu esti normal
big laugh
Back to top Go down
Vizitator
Guest




plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 7 Icon_minitimeSun Oct 04, 2015 2:22 am

Acu ceva zile am luat kick de la niste noobi din marele clan de gm Aluminium...ieri cand eram cu domnu xile la sd si cu domnu pedo am avut ocazia sa dau de un alt oligofren din Aluminium si na dracie ce sa vezi Smile)
[img]plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 7 2lux9n6[/img]
[img]plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 7 Bezpjr[/img]
Normal ca i`am dat kick cu o mare placere in `imina` Razz
Back to top Go down
xile
game master
game master
xile


Mesaje : 721
Puncte : 724
Data de inscriere : 2013-08-05
Varsta : 37
Localizare : italy

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 7 Empty
PostSubject: hehe   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 7 Icon_minitimeSun Oct 04, 2015 2:39 am

si eu am avut ocazia sa iau un kick de la astea...da nah..ce dracu sa mai zici oricum sa cam dus clanurile de gm..
Back to top Go down
Vizitator
Guest




plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 7 Icon_minitimeSun Oct 04, 2015 2:50 am

Skeptical, noise, auminium, cryptyc etc cate si mai cate mi`au dat kick...a fost tare intr`o zi cand am intrat la gm si erau o gramada de jucatori din H&S dar...unu dintre ei era cu gura mare ma facea noob si altele la un moment dat s`a trezit noobu sa imi dea kick iar ceilalti jucatori i`au spus ca sunt jucator de gm si sa taca din gura..vazand ca nu i`a mers cu primu kick mi`a mai dat unu Smile) nu i`a mers nici cu ala si m`am enervat i`am dat si eu...1-13 a zburat instant din room Smile)
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 1485
Puncte : 1585
Data de inscriere : 2013-01-07
Varsta : 43
Localizare : Somewhere over the rainbow

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 7 Icon_minitimeSun Oct 04, 2015 3:10 am

Da, se intampla tot timpul!

P.s. Grievan, am vazut iara poza de mai sus cu stropitoarea, m-a luat un ras de zile mari. Multumesc! Smile)))
Back to top Go down
Grievan
game master
game master
Grievan


Mesaje : 1332
Puncte : 1356
Data de inscriere : 2013-07-12
Localizare : Discovery Channel

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 7 Icon_minitimeSun Oct 04, 2015 7:19 am

Kilua ala e praf la gm, cel putin intr-un room in care am jucat si eu, fugea dupa tantari.  pig
P.S. la P.S.:  big laugh
Back to top Go down
Grievan
game master
game master
Grievan


Mesaje : 1332
Puncte : 1356
Data de inscriere : 2013-07-12
Localizare : Discovery Channel

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 7 Icon_minitimeThu Oct 08, 2015 9:24 am

Winne my man, uite ala de ziceai tu ca se plangea ca as avea ceva cu el ce zice de clanul nostru.

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 7 1178az6

Imi pare enorm de rau ca nu am dat print si la cealalta in care zicea "fuck Romania". Acest eso si cu H.hanzo au avut ceva cu mine si cu ecu de la inceputul jocului.
Eu nu imi aduc aminte sa fi fost eso la noi in clan dar retardul afirma ca a fost si ca a plecat. Nu am putut sa ma concentrez destul si am facut un scor de cacat, oricum peste 1 ratie
insa acei doi oligofreni stiu sa scrie destule pe chat astfel incat sa nu poti face treaba buna. Ca atare luati aminte sa vi-i faceti prieteni.
Back to top Go down
Vizitator
Guest




plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 7 Icon_minitimeThu Oct 08, 2015 10:43 am

Hanzo este retardu de Noise care intra pe contul lui BadPisicat. Eso daca imi amintesc bine e cretinu de darth ila care ne dadea sa mancam. Plus ca acest jeg de darth are mai multe conturi printre care si ltu ninja(contul nu este al lui dar stie parola si cica mai intra din cand in cand)
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 1485
Puncte : 1585
Data de inscriere : 2013-01-07
Varsta : 43
Localizare : Somewhere over the rainbow

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 7 Icon_minitimeThu Oct 08, 2015 11:29 am

Nu stiu cine este eso, dar sa fie sanatos, Hanzo intradevar este Noise....cam oligofreni baietii astia Smile
Back to top Go down
Grievan
game master
game master
Grievan


Mesaje : 1332
Puncte : 1356
Data de inscriere : 2013-07-12
Localizare : Discovery Channel

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 7 Icon_minitimeThu Oct 08, 2015 1:04 pm

Eu nu stiu ce a apucat-o pe bad sa dea contul la toti handicapatii. Putea sa ne zica noua si sa intram noi pe el daca vroia sa faca ceva puncte. Acu ce facem? stam cu retardul printre noi?
Cat despre boschetul de eso, daca e adevarat ce zice incepatoru, imi ies toate calculele si motivul pentru care aprinde discutii. Avea ciuda pe Dracula.Ro de ceva vreme, mai ales cand a 
fost facut de cacao intr-un room acu vreo juma de an cred. In fine, sa-l futa cainii vagabonzi si sa se pise vrabioarele pe fata lui. 
Cius Very Happy
Back to top Go down
xile
game master
game master
xile


Mesaje : 721
Puncte : 724
Data de inscriere : 2013-08-05
Varsta : 37
Localizare : italy

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 7 Icon_minitimeFri Oct 09, 2015 10:45 am

:ik:si la mai mare...bv grievan..
Back to top Go down
tanaru
game master
game master
tanaru


Mesaje : 536
Puncte : 540
Data de inscriere : 2014-09-29
Varsta : 34
Localizare : Ingolstadt Germania

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 7 Icon_minitimeThu Oct 22, 2015 10:14 am

Cum a fost azi misiune la Shadow si am prins putin net, am intrat la un joc de 5 runde. Intru la 0/1 si unul dintre cei doi I... 
imi lasa impresia ca ma vede cam bine si se facu 0/2. Am facut rapid 2/2 iar dupa imi scrie unu dintre ei "Now you will die".
Urmatoarea runda ambii aveau hak-ul deschis, HS only.
Pana la final am reusit sa fac 16 kills si 3/5 dar ... oameni de tot rahatul.
[img]plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 7 206leaf[/img]
Back to top Go down
Grievan
game master
game master
Grievan


Mesaje : 1332
Puncte : 1356
Data de inscriere : 2013-07-12
Localizare : Discovery Channel

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 7 Icon_minitimeThu Oct 22, 2015 10:41 am

Da, pe darkace ala l-am mai intalnit pe ici colo si cred ca si-a luat si kick. Am observat si eu ca s-au inmultit walerii.
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 1485
Puncte : 1585
Data de inscriere : 2013-01-07
Varsta : 43
Localizare : Somewhere over the rainbow

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 7 Icon_minitimeThu Oct 22, 2015 10:49 am

Ai facut report?
Back to top Go down
xile
game master
game master
xile


Mesaje : 721
Puncte : 724
Data de inscriere : 2013-08-05
Varsta : 37
Localizare : italy

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 7 Empty
PostSubject: xxxxxxxxxx   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 7 Icon_minitimeFri Oct 23, 2015 4:36 pm

ba deci in seara asta nu am mai putut frate.cum a fost misiunea la gm sa castigi 5 meciuri
pur si simplu nu am reusit din cauza hackerilor frate si aia ca sa castige,
nu le dadea kick frateee...eram rosu cu spume la gura sa le dea kick si nu le dadea..
apai asa mi-am luat si eu traista si cu un cont vechi de facebook le-am lasat si eu un mic coment pe facebook la ei..
ma sa zica mersi ca ma-m abtinut la maxim,,ca ce imi mai mergea gura,daca le scriam inchidea crossfier-u..
[img]plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 7 2wm279f[/img]
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 1485
Puncte : 1585
Data de inscriere : 2013-01-07
Varsta : 43
Localizare : Somewhere over the rainbow

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 7 Icon_minitimeFri Oct 23, 2015 11:58 pm

Da am jucat si eu aseara si am vazut ca era plin de hak, chiar am vazut de la Hammers unu si zicea cineva din clan ca si el a vazut hak de la ei. Colac peste pupaza dupa ce ii spun de dulce si ii trimit mesaje porcoase ma cheama la ei in clan. Mama lor de inapti!
Bine ai facut ca ai scris, din pacate nu o sa aiba efect, dar este bine sa mai refulezi din cand in cand Smile
Back to top Go down
Grievan
game master
game master
Grievan


Mesaje : 1332
Puncte : 1356
Data de inscriere : 2013-07-12
Localizare : Discovery Channel

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 7 Icon_minitimeSat Oct 24, 2015 2:12 am

Bv Xile, da tot din tine ca de nu te imbolnavesti. Ce e mai grav e ca ce ai patit tu se intampla foarte des pe uk4 unde ar trebui sa nu fie picior de hacker ca deh, joaca numai maturi acolo.
Uite asa imi bag preavizul la Crossfire inainte de termen.
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 1485
Puncte : 1585
Data de inscriere : 2013-01-07
Varsta : 43
Localizare : Somewhere over the rainbow

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 7 Icon_minitimeSun Nov 29, 2015 2:44 am

Tocmai ce mi-a crescut tensiunea cu 700%

O sau il stiti pe Danah? Eram cu ea sau el in room si un idiot ii da kik, ma apuc sa scriu f12 fiinca am mai jucat cu el de multe ori si stiu ca nu foloseste hak, era si ACE in
room. Nu reuseste sa il dea afara dar mie imi scriu cei din joc sa nu mai spamez cu f12. Tura urmatoare ii da iara kik si eu iara ii dau cu f12, dar de data asta reusesc sa o
dea afara. Ii dau si eu kik la cel care a kikat-o si bineinteles ca nu reusesc sa il dau afara, asa ca le scriu ca sunt noobi si ies de buna voie afara din room ca sa nu primiesc acelas
tratament ca Danah. Ajuns in lobby incep sa primesc mesaje de la Danah ca de ce l-am dat afara  si tot felul de prosti acuzatoare, incerc sa ii explic si nu reusesc ca imi spune ca un jucator din room i-a scris ca eu am dat-o afara. Si continua cu prostii intruna cum ca am dat-o afara si ca asta este harasment si ca imi da report...deci facerea de bine f....e de mama!!!  Duminica placuta in continuare!
Back to top Go down
Sponsored content





plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 7 Icon_minitime

Back to top Go down
 
Galeria plangaciosilor!!
Back to top 
Page 7 of 8Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
DRACULA.RO :: Despre noi :: Despre noi-
Jump to: