DRACULA.RO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomePortalSearchLatest imagesRegisterLog in
Latest topics
» IMPORTANT
plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 2 Icon_minitimeTue Feb 05, 2019 1:21 pm by Admin

» Urări
plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 2 Icon_minitimeSun Apr 08, 2018 5:49 am by Admin

» Funny stuff
plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 2 Icon_minitimeSun Apr 08, 2018 5:48 am by Admin

» Grievan tales...
plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 2 Icon_minitimeThu Mar 08, 2018 9:40 am by Admin

» Marian GamePlay
plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 2 Icon_minitimeSun Nov 19, 2017 7:01 am by Admin

» [Xile]'s _adventures_
plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 2 Icon_minitimeSun Sep 10, 2017 5:23 am by Grievan

» Ce muzica ascultam? / FAVORITE MUSIC
plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 2 Icon_minitimeFri Sep 08, 2017 8:54 am by Admin

» AndreiKazuya videos :P
plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 2 Icon_minitimeSun Aug 06, 2017 11:35 am by AndreiKazuya

» CLAN POWER
plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 2 Icon_minitimeThu Aug 03, 2017 8:00 am by Grievan

May 2024
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar

 

 Galeria plangaciosilor!!

Go down 
+11
Droow
oradea
MissKitty
xile
Grievan
***************
*STORM*
Parintele666
plumm
stoystoy
Admin
15 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AuthorMessage
***************
profesionist
profesionist



Mesaje : 173
Data de inscriere : 2013-01-09

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 2 Icon_minitimeSun Apr 21, 2013 6:27 am

EU CRED CA ZDREANTA AIA CARE A PLECAT DIN CLAN A AVUT CEVA IN CAP,A VRUT DOAR RAZBUNAREA,SINCER IMI ERA ANTIPATIC TIPUL,AM JUCAT CU EL SI NU AVEA SPIRIT DE ECHIPA.
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 1485
Puncte : 1585
Data de inscriere : 2013-01-07
Varsta : 43
Localizare : Somewhere over the rainbow

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 2 Icon_minitimeTue Apr 23, 2013 6:12 am

Imi pare rau ca am facut pe intermediarul, acum e tarziu sa mai zic una alta....sa imi fie invatatura de minte sa nu ma bag pentru oricine... Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad
Back to top Go down
Vizitator
Guest




plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 2 Icon_minitimeTue Apr 23, 2013 11:23 am

stai linistit Domnule Paul

numai dupa ce am citit articolele, m-a pus pe gandrui ca poate aia era intentia , mai sti?
Back to top Go down
***************
profesionist
profesionist
***************


Mesaje : 173
Puncte : 183
Data de inscriere : 2013-01-09

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 2 Icon_minitimeSun Apr 28, 2013 8:53 am

Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 2 P1010387zj
Back to top Go down
***************
profesionist
profesionist
***************


Mesaje : 173
Puncte : 183
Data de inscriere : 2013-01-09

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 2 Icon_minitimeSun Apr 28, 2013 8:59 am

Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 1485
Puncte : 1585
Data de inscriere : 2013-01-07
Varsta : 43
Localizare : Somewhere over the rainbow

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 2 Icon_minitimeWed May 08, 2013 9:03 am

Mariane, nu merge cateodata cand pui linkuri! Incearca sa pui tot filmuletul sau direct poza....nu de alta dar suntem foarte curiosi ce postezi bounce bounce bounce
Back to top Go down
Vizitator
Guest




plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 2 Icon_minitimeFri May 31, 2013 8:06 am

acest domn adica idiot!!! il gasiti in clan RUS mafia



[img]plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 2 Crossfire201305310003 [/img]
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 1485
Puncte : 1585
Data de inscriere : 2013-01-07
Varsta : 43
Localizare : Somewhere over the rainbow

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 2 Icon_minitimeFri May 31, 2013 9:27 pm

...mda, alt copil prost (punct)
Back to top Go down
Vizitator
Guest




plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 2 Icon_minitimeFri Nov 08, 2013 1:18 pm

baietii din 4T isi cam fac de cap
pe langa, ca am jucat de la runda 1 si pana la 11 si m-a facut haker si ca tot clanul nost e hakeri , mi-au dat si kik,
eu va spun sincer cand il prind pe unul de la 4t , eu le dau kik!!!
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 1485
Puncte : 1585
Data de inscriere : 2013-01-07
Varsta : 43
Localizare : Somewhere over the rainbow

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 2 Icon_minitimeFri Nov 08, 2013 11:35 pm

nu stiu care sunt aia, o sa mă uit...m-ai făcut curios....da cu riscul ca mă repet: nu iti pune mintea cu prostii...
Back to top Go down
Grievan
game master
game master
Grievan


Mesaje : 1332
Puncte : 1356
Data de inscriere : 2013-07-12
Localizare : Discovery Channel

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 2 Icon_minitimeSat Nov 09, 2013 1:02 am

4T in traducere inseamna 4Tantalai. Imi propusesem sa nu imi mai pun mintea cu prostii. mai facem curat pe la dictie  clown
Back to top Go down
Vizitator
Guest




plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 2 Icon_minitimeSat Nov 09, 2013 9:18 am

:-))
Back to top Go down
xile
game master
game master
xile


Mesaje : 721
Puncte : 724
Data de inscriere : 2013-08-05
Varsta : 37
Localizare : italy

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 2 Empty
PostSubject: plang........   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 2 Icon_minitimeThu Nov 14, 2013 4:45 am

nu merge crossfire cica (this service its not avalible in your region)...all dreaq m4a1 iron beast....si acuma ce e de facut...?nu merge la multa lume ma-m uitat pe forum la z8....
Back to top Go down
Vizitator
Guest




plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 2 Icon_minitimeThu Nov 14, 2013 7:37 am

Smile) tipic pentru Z8games
Back to top Go down
xile
game master
game master
xile


Mesaje : 721
Puncte : 724
Data de inscriere : 2013-08-05
Varsta : 37
Localizare : italy

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 2 Empty
PostSubject: crossfire   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 2 Icon_minitimeThu Nov 14, 2013 9:57 am

lol azi am jucat 1 ora si dupa ce am reintrat nu ma mai lasa l-am reinstalat de 5 ori si nu imi merge imi zice file is changed...dar l-am luat de pe site de 5 ori si l-am reinstalat...si tot nu merge....prima zi de vip si nu ma lasa sa joc frate ....ce anormal e jocul asta....
Back to top Go down
***************
profesionist
profesionist
***************


Mesaje : 173
Puncte : 183
Data de inscriere : 2013-01-09

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 2 Icon_minitimeTue Dec 03, 2013 3:51 am

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 2 Rsz6

Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 1485
Puncte : 1585
Data de inscriere : 2013-01-07
Varsta : 43
Localizare : Somewhere over the rainbow

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 2 Icon_minitimeTue Dec 03, 2013 6:02 am

Da, nu ai ce face....am vorbit ieri cu fast260, el este un baiat de comitet!
Parerea mea este ca Elite_Ninja ala trebuie spanzurat Smile
...cat despre ala care injura, ceva copil prost.
Back to top Go down
Grievan
game master
game master
Grievan


Mesaje : 1332
Puncte : 1356
Data de inscriere : 2013-07-12
Localizare : Discovery Channel

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 2 Icon_minitimeTue Dec 03, 2013 6:37 am

Lol, eu am inteles ca elite i-a luat apararea aluia din clan la noi...Ori nu mai vad eu bine.   Smile))
Si ca tot veni vorba, eu zic asa, jocul asta intr-un anume fel e binevenit, pe de alta parte park l-a slobozit drek. Pana mea, in loc sa intri sa te binedispuna si  sa petreci timp de calitate, tre sa dai peste copkii retarzi care folosesc hak
si copkii crescuti in jungla. Am si eu partea mea de jungla dar incerc sa scap de ea, totul merge bn pana dai de un bou gen degetel care nu poate parasi room'ul fara sa se bage in seama si atunci incepi sa'i iei neamul la pwla.
Faza e ca daca nu exista hak'ul nu se ajungea la multe din certuri. A'si spune si ca daca s'ar juca fata in fata s'ar diminua tensiunea cu 80%. Concluzie de prima bransa, copii, smekeria nu'si are locul aici.
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 1485
Puncte : 1585
Data de inscriere : 2013-01-07
Varsta : 43
Localizare : Somewhere over the rainbow

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 2 Icon_minitimeTue Dec 03, 2013 8:38 am

Elite ii ia apararea celui din clanul nostru, dar este din lasitatea care il caracterizeaza.
Recent au plecat de la noi din clan 2 jucatori...au plecat in clanul Classic condus de fast260.
Fast nu i-a chemat, iar eu il banuiesc pe Elite care este locotenent in clanul Classic.....
Back to top Go down
Vizitator
Guest




plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 2 Icon_minitimeTue Dec 03, 2013 8:54 am

nici nu e mare poza.... deloc

fast260 e baiat ok,
despre elite imi stie toata lumea parere, m-am lamurit atunci cu faza aia cu plumm
si iara nu e el prost ca ia chemat, prostii sunt aia ce sau dus

am o singura urare pentru cei care sau dus,
Drum Bun si Cale Batuta, cine va prinde sa va f#ta!!!
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 1485
Puncte : 1585
Data de inscriere : 2013-01-07
Varsta : 43
Localizare : Somewhere over the rainbow

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 2 Icon_minitimeTue Dec 03, 2013 11:59 pm

Da, este vorba de Mihai07 si de Sergent (nu stiu cum isi scrie numele exact)
Ei 2 nu mai au ce cauta in clanul nostru!
Back to top Go down
Vizitator
Guest




plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 2 Icon_minitimeWed Dec 04, 2013 3:07 pm

O provocare pentru multi dintre noi.
observ in ultima vreme tot mai multi plangaciosi in clan la noi, cea ce nu mi se pare normal toti suntem jucatori de Ghost mode mai putin Alinlaura. da sincer nu va inteleg cand incepeti sa plangeti ca x si y au hak, chiar nu faceti diferenta intre un haker? sincer? ganditiva bine inainte de a face pe cine haker!!! daca tot va tineti jucatori de ghost mode.
nu cereti sa se dea kik la jucatori din clanuri de Ghost mode, pentru ca nu o sa primeasca kik, mai ales cand va spun alti ca nu e hak.
normal nervi sunt destui si tensiunea e mare, dar luat in calcul si posibilitatea ca e si norc, voi nu dati cu spray si Head Shot? chair nu ? si la ping-ul ala amarat uitativa si voi e normal sa dai in el de 7zeci de mii de ori, si s anu ii scada, E DIN CAUZA PINGU-LUI.
bineinteles pentru unii e mut prea greu ceea ce relatez aici.
dar asta e mergem mai departe si Dumnezeu ne zburde-n rai!!!
Back to top Go down
xile
game master
game master
xile


Mesaje : 721
Puncte : 724
Data de inscriere : 2013-08-05
Varsta : 37
Localizare : italy

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 2 Icon_minitimeWed Dec 04, 2013 3:30 pm

hahaha-----slow asta si mie mi-a dat kik din rom..dupa care i-am lasat un mesaj lui fast liderul clanului.....dupa care liderul si-a cerut scuze in numele lui slow.....ma gasisem cu slow intr-un room si isi ceruse si el scuze..acum..nu stiu ce sa mai zic dar slow ala e cam slow la minte....comparand cu elite-ninja ...este un baiat bun si mereu respectuos cu mn...saluta mereu cand ne vedem...
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 1485
Puncte : 1585
Data de inscriere : 2013-01-07
Varsta : 43
Localizare : Somewhere over the rainbow

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 2 Icon_minitimeThu Dec 05, 2013 3:00 am

Da xile, Elite_Ninja te saluta ca i-am spus ca il caut si ii zbor dintii de la loc daca mai are treba cu cineva de la noi din clan! Nu cred ca ma inervat alt jucator, in crossfire-ul asta, asa mult ca Elite_Ninja! ...da pe de alta parte il iertam ca si noi mai gresim....

Back to top Go down
xile
game master
game master
xile


Mesaje : 721
Puncte : 724
Data de inscriere : 2013-08-05
Varsta : 37
Localizare : italy

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 2 Icon_minitimeThu Dec 05, 2013 11:47 am

Smile) cred ca este o problema mai veche intre voi..oricum.eu nu bag mana in foc nici pentru el..tinand cont ca deja ma avertizasei despre el.....la felul cum te comporti tu top cu membrii clanului nu cred ca cineva ar avea dreptul sa te judece sau sati reproseze vreo ceva.....continua sa fii cum esti ca noua ne place...Very Happy si mereu vom asculta de tine..Very Happy
Back to top Go down
xile
game master
game master
xile


Mesaje : 721
Puncte : 724
Data de inscriere : 2013-08-05
Varsta : 37
Localizare : italy

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 2 Empty
PostSubject: il mai stiti pe colegu nostru?cand sa dat de gol k are hak...   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 2 Icon_minitimeSat Dec 07, 2013 3:52 pm

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 2 <a href=plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 2 54ql  " />
plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 2 <a href=plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 2 Y4od  " />
plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 2 <a href=plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 2 Stwj  " />
bine ca apoi a urmat ca suntem numai hakeri in clan..Smile)
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 1485
Puncte : 1585
Data de inscriere : 2013-01-07
Varsta : 43
Localizare : Somewhere over the rainbow

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 2 Icon_minitimeSun Dec 08, 2013 2:54 am

alt bostan....taggggg a fost la noi in clan....nu mai stiu daca a plecat singur sau daca a fost dat afara...Smile
Back to top Go down
Grievan
game master
game master
Grievan


Mesaje : 1332
Puncte : 1356
Data de inscriere : 2013-07-12
Localizare : Discovery Channel

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 2 Icon_minitimeSun Dec 08, 2013 2:55 am

tagg asta nu e roman si pare ca si'a amanetat IQ'ul pt un pachet de gume orbit. Fuck you mother? Laughing Laughing  mai penal de atat, de unde sa rezulte ca are 12 ani, nu exista. Pentru el aparitia pe forum este o onoare. Tocmai ce l'ai facut fericit de craciun.
Back to top Go down
xile
game master
game master
xile


Mesaje : 721
Puncte : 724
Data de inscriere : 2013-08-05
Varsta : 37
Localizare : italy

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 2 Empty
PostSubject: nu,nu,nu.   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 2 Icon_minitimeSun Dec 08, 2013 5:08 am

ma invita in privat la un zm ca foloseste hak hak....in momentul ala ii ziceam si eu cuiva nu mai tin minte cui ori grievan ori oradea...si prostu de tagggg nu si-a dat seama ca incepuse sa vorbeasca in clan si sa dat singur de gol ca are hak =)))) si imediat cineva la dat afara.....si eu l-am scos de la prieteni..apoi tot incerca cu ivitatia asta dupa ce l-am refuzat mi-a dat mesajul asta:))
Back to top Go down
Vizitator
Guest




plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 2 Icon_minitimeWed Dec 11, 2013 10:00 am

eram conectat pe joc, s am am zis ca merg sa bag ceva la ghiozdan. si cand m-am intors disconect from the serverv
bineinteles ies afara din joc si intru inapoi la care primesc un soccc
plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 2 Tibz



ce ziceti voi de treaba asta?
Back to top Go down
***************
profesionist
profesionist
***************


Mesaje : 173
Puncte : 183
Data de inscriere : 2013-01-09

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 2 Icon_minitimeWed Dec 11, 2013 1:03 pm

asa am primit si eu.
Back to top Go down
Grievan
game master
game master
Grievan


Mesaje : 1332
Puncte : 1356
Data de inscriere : 2013-07-12
Localizare : Discovery Channel

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 2 Icon_minitimeWed Dec 11, 2013 1:21 pm

Esti norocos, eu am avut si de 2 minute, in ultima vreme din ce in ce mai multe si tind sa cred ca e un promo la surpriza de Craciun pe care ne'o rezerva domnul Saidin.  Suspect No 
Back to top Go down
Vizitator
Guest




plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 2 Icon_minitimeWed Dec 11, 2013 1:55 pm

da si surpriza de caricun o sa fie ca no sa mearga ,
Smile) am stricat supriza
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 1485
Puncte : 1585
Data de inscriere : 2013-01-07
Varsta : 43
Localizare : Somewhere over the rainbow

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 2 Icon_minitimeFri Dec 13, 2013 12:10 am

Salut! Am primit si eu mesaje de astea când eram în joc dar de multa vreme...adica de câteva luni.
 lol! Sa vedem ce o sa zica de Crăciun.
Back to top Go down
Vizitator
Guest




plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 2 Icon_minitimeFri Dec 13, 2013 8:57 am

de craciun din partea mea poate sa si crape jocul in 2 ca nu ma intereseaza, dar nu mai mult de 2 zile
poate ca is cam rau, dar macar de craciun sa ne rupen putin de la el si sa fim alaturi de cei dragi.
Back to top Go down
Vizitator
Guest




plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 2 Icon_minitimeSat Dec 14, 2013 3:51 pm

Da treaba merge foarte bine, de intri sa joci ghost mode apuci 3 runde maxim 4 si ai luat erroare, de joci zm toate bune pana pe la level 30 ca sa fie mai placuta erroarea,
am incercat si SD 3 runde si am disparut, ce mm sa mai joc?
in 2 zile va zis sincer m-am chinut sa strang 2000 de exp cam in 7 ore de joc
ma f#! in el joc si in ala care la facut.
inloc sa fie o relaxare si sa iti plaac sa joci, numai nervi peste nervi,
vi binedipus sa dai o tura de joaca , si in primele 5 minute iti si f#!3 directia,

baieti daca intrati si isi revine jocul la normal ,
anuntati-ma si pe mine ca eu nu mai nervi necesari pt el
Back to top Go down
Grievan
game master
game master
Grievan


Mesaje : 1332
Puncte : 1356
Data de inscriere : 2013-07-12
Localizare : Discovery Channel

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 2 Icon_minitimeSun Dec 15, 2013 3:03 am

Da, idem si la mine, am pierdut in jur de 12 jocuri cu erorile astea, ce sa'i faci? Poate ne ajuta oarecum ca de sarbatori sa'l mai dam in originea lui natala. Luna cadourilor e inteleasa de unii altfel.  santa rendeer 

Peace.
Back to top Go down
MissKitty
profesionist
profesionist
MissKitty


Mesaje : 133
Puncte : 136
Data de inscriere : 2013-02-03
Varsta : 37

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 2 Empty
PostSubject: xD   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 2 Icon_minitimeTue Dec 17, 2013 3:35 pm

Daca asta e galeria plangaciosilor, ma plang si eu pe langa voi  cheers 
am intrat pe z8games sa bag zp. Deodata ce vad? affraid  nu mai eram Capitan!  Shocked   Sad 

Deci: I want it back! Please?  Suspect
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 1485
Puncte : 1585
Data de inscriere : 2013-01-07
Varsta : 43
Localizare : Somewhere over the rainbow

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 2 Icon_minitimeWed Dec 18, 2013 12:14 am

salut doamna! Bine ai revenit la joc! Locul de locotenent iti apartine indiscutabil, dar nu pot sa te păstrez pe locul respectiv daca nu esti activa in clan. Daca ai revenit penttru o perioada mai lunga te trec înapoi la locotenenti, dar daca nu esti activa nu pot sa te tin acolo....lasa un mesaj sa ne spui daca stai mai mult la joc sau daca ai intrat doar putin. ...o sa punem curând si o regula legata de locotenenti....
Back to top Go down
oradea
major
major



Mesaje : 65
Puncte : 66
Data de inscriere : 2013-09-30

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 2 Empty
PostSubject: "))   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 2 Icon_minitimeWed Dec 18, 2013 5:47 am

Bine ati revenit doamna (sau domnisoara)  Cool cat despre Capitan...(de fapt cred ca ai vrut sa zici Lt in clan)aaa ... iti cedez eu lokul meu cu placere  bounce daca respecti conditiile mai sus mentionate de domnul Top  santa "))
Back to top Go down
oradea
major
major



Mesaje : 65
Puncte : 66
Data de inscriere : 2013-09-30

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 2 Icon_minitimeWed Dec 18, 2013 5:51 am

Hm...domnul GhostDestiny  va anunt ca errori akum pe jok sunt doar daca joci Laboratory, in rest e ok ")) Basketball dar ce mai conteaza bine ca nu sunt errori la zm  Very Happy
Back to top Go down
xile
game master
game master
xile


Mesaje : 721
Puncte : 724
Data de inscriere : 2013-08-05
Varsta : 37
Localizare : italy

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 2 Icon_minitimeSat Dec 28, 2013 3:16 pm

AZI 29\12\13 de vreo 6-7 ori hak tool detected si blocat de fiecare data cate 3 minute......batalar Dumnezeu pe saidin si echipa lui numai in cap sai bata......
Back to top Go down
Vizitator
Guest




plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 2 Icon_minitimeSat Dec 28, 2013 3:52 pm

hmz inseamna ca merge bine jocul
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 1485
Puncte : 1585
Data de inscriere : 2013-01-07
Varsta : 43
Localizare : Somewhere over the rainbow

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 2 Icon_minitimeSat Dec 28, 2013 11:27 pm

....semne bune anul are!
Back to top Go down
xile
game master
game master
xile


Mesaje : 721
Puncte : 724
Data de inscriere : 2013-08-05
Varsta : 37
Localizare : italy

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 2 Icon_minitimeSun Dec 29, 2013 10:42 am

Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad 
azi tot la fel frate tot cate 3 minute ce dreaq are doar nu am hak de ce ma tot blocheaza nu pot sa termin un joc intreg k ma si blocheaza ce dreaq sa-i fac ca nu e de la joc...
Back to top Go down
xile
game master
game master
xile


Mesaje : 721
Puncte : 724
Data de inscriere : 2013-08-05
Varsta : 37
Localizare : italy

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 2 Icon_minitimeSun Dec 29, 2013 10:43 am

am gasit intre timp joc Professional Farmer 2014 Smile)))))))sau monopoly.....
Back to top Go down
Grievan
game master
game master
Grievan


Mesaje : 1332
Puncte : 1356
Data de inscriere : 2013-07-12
Localizare : Discovery Channel

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 2 Icon_minitimeMon Dec 30, 2013 2:51 am

Dane man aka xile Very Happy, am luat si eu ceva minute ban, m'am gandit eu in gandul meu ca cineva a trimis vreun print screen cand il ridicam in slavi, ca mai scap si de astea dar cum te stiu baiat giorno nu cred ca m'ai ajuns din urma cu zicalele. Eu iti sugerez sa intri pe forumul Z8 si chiar pe prima pagina sa lasi un mesaj scris cu caractere de 26 de culoare rosie daca se poate si daca ai si vreun print screen sa postezi e si mai bine. Trebuie sa le atragi atentia cu ceva de genul asta si posibil sa te ia in seama, eventual sa'ti dea o explicatie. E enervanta treaba tinand cont ca likelele alea de hackeri stau relaxati in game si noi tragem erori.  Suspect
Back to top Go down
Vizitator
Guest




plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 2 Icon_minitimeMon Dec 30, 2013 9:04 am

tot citesc ce scrieti despre joc, si sincer ma bucur ca am luat o pauza de la el, sper sa se rezolve treburile prin 2014 Smile pe atunci mi se termina si pauza de la joc Razz
Back to top Go down
stoystoy
profesionist
profesionist
stoystoy


Mesaje : 175
Puncte : 204
Data de inscriere : 2013-01-11
Localizare : GPS

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 2 Empty
PostSubject: cand mai scrie   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 2 Icon_minitimeTue Jan 07, 2014 3:11 am

file is changed doar dati restart la computer nu reinstalati  Wink 
Back to top Go down
oradea
major
major



Mesaje : 65
Puncte : 66
Data de inscriere : 2013-09-30

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 2 Icon_minitimeTue Jan 07, 2014 7:07 am

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 2 <a href=plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 2 29wq  " />

am luato ca de inceput de an Smile)
Back to top Go down
Grievan
game master
game master
Grievan


Mesaje : 1332
Puncte : 1356
Data de inscriere : 2013-07-12
Localizare : Discovery Channel

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 2 Icon_minitimeTue Jan 07, 2014 11:30 am

bulangii..
Back to top Go down
Sponsored content





plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 2 Icon_minitime

Back to top Go down
 
Galeria plangaciosilor!!
Back to top 
Page 2 of 8Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
DRACULA.RO :: Despre noi :: Despre noi-
Jump to: