DRACULA.RO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomePortalSearchLatest imagesRegisterLog in
Latest topics
» IMPORTANT
plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 6 Icon_minitimeTue Feb 05, 2019 1:21 pm by Admin

» Urări
plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 6 Icon_minitimeSun Apr 08, 2018 5:49 am by Admin

» Funny stuff
plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 6 Icon_minitimeSun Apr 08, 2018 5:48 am by Admin

» Grievan tales...
plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 6 Icon_minitimeThu Mar 08, 2018 9:40 am by Admin

» Marian GamePlay
plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 6 Icon_minitimeSun Nov 19, 2017 7:01 am by Admin

» [Xile]'s _adventures_
plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 6 Icon_minitimeSun Sep 10, 2017 5:23 am by Grievan

» Ce muzica ascultam? / FAVORITE MUSIC
plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 6 Icon_minitimeFri Sep 08, 2017 8:54 am by Admin

» AndreiKazuya videos :P
plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 6 Icon_minitimeSun Aug 06, 2017 11:35 am by AndreiKazuya

» CLAN POWER
plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 6 Icon_minitimeThu Aug 03, 2017 8:00 am by Grievan

April 2024
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar

 

 Galeria plangaciosilor!!

Go down 
+11
Droow
oradea
MissKitty
xile
Grievan
***************
*STORM*
Parintele666
plumm
stoystoy
Admin
15 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AuthorMessage
Admin
Admin



Mesaje : 1485
Data de inscriere : 2013-01-07

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 6 Icon_minitimeThu Sep 18, 2014 6:26 am

Da joe, nu avem ce face...e plina lumea de ei!
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 1485
Puncte : 1585
Data de inscriere : 2013-01-07
Varsta : 43
Localizare : Somewhere over the rainbow

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 6 Icon_minitimeThu Sep 18, 2014 6:42 am

Nu știu dacă aici ar trebuii sa postez, dar am sa postez aici fiinca ma plîng și eu.
Ieri am jucat cîteva meciuri de clan war. Printre alte clanuri am jucat 2 meciuri cu un clan numit "mondeasd! ...este un "no name" clan.
Am cîștigat amîndouă jocurile cu scoruri foarte mari( postez imediat pozele cu rezultatele care le-am primit azi)
Problema este ca în pofida faptului ca am cîștigat tot ei au primit puncte! După cum urmează :

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 6 <a href=plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 6 Mondea10" />
plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 6 <a href=plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 6 Mondea11" />
plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 6 <a href=plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 6 Mondea10" />

După o mica ancheta am văzut ca ieri au jucat și cu Paradise, uitați-vă acolo ce aberație de scor au făcut:
plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 6 <a href=plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 6 Mondea12" />

Cînd am văzut asta sa mor nu alta, parca mi-a dat cineva în cap!
M-am apucat sa le scriu la ăștia de la z8games și va pun aici și o poza cu ce le-am scris.
Țineți cont ca nu știu sa scriu cum trebuie pe engleza și m-am ajutat cum am putut cu translate-ul, asa ca nu fiți critici la cum am scris, am scris cum am putut!

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 6 <a href=plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 6 Zoom_m10" />

Nu cred ca o sa se rezolve mare lucru da măcar am zis ce aveam de zis! Si cu tota engleza mea cred ca au înțeles ce am zis, chiar dacă ii doare în cot...
Back to top Go down
Grievan
game master
game master
Grievan


Mesaje : 1332
Puncte : 1356
Data de inscriere : 2013-07-12
Localizare : Discovery Channel

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 6 Icon_minitimeThu Sep 18, 2014 9:04 am

Te luminez eu..Punctajul se pune in functie de cine a castigat dar se ia in calcul si locul pe care se afla clanurile care au facut meciul. In concluzie, monsdead fiind pe locul 29710 iar noi fiind pe 238
s-a calculat ceva de genul: Dracula rank 238  vs  monsdead rank 29710 = veterani contra incepatori. Ei au considerat ca la locul pe care ne aflam noi, monsdead e un clan foarte slab pt cw de unde a rezultat: noi trebuie sa ne multumim cu un meci de practica iar ei cu 1 punct pentru ca au avut curaj sa joace cu un clan de locul 200. Daca monsdead ar fi jucat cu un clan de pe locul 20000 si ar fi pierdut, acel clan ar fi luat 7 puncte iar monsdead ar fi avut -3 sa zicem. Ca o idee, punctajul se pune si in functie de putere. Very Happy
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 1485
Puncte : 1585
Data de inscriere : 2013-01-07
Varsta : 43
Localizare : Somewhere over the rainbow

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 6 Icon_minitimeThu Sep 18, 2014 9:22 am

Ma gandesc ca glumesti.
Nu poti sa joci un clan war iar cei care au pierdut sa castige puncte.
Mai mult celalalt clan care a jucat cu ei si i-a bătut a fost cu minus 2puncte
si astia cu plus 2...nu exista nici un sistem de punctare care sa defavorizeze
câștigătorii...cel Putin nu aici in Cf....nu se poate ca învingător sa pierzi puncte.
As putea accepta ca nu ne dau noua si nici lor puncte din cauza diferentei de rank, dar
sa iti traga puncte dupa ce ai castigat...asta merge mult mai departe de nivelul meu de acceptare.


....si daca au sistemul asta de calcul pentru clan war pai atunci sa imi 123432+r ERFEPFBCIFBPDSB< CPBFWF si in <S¨P MUZS04´5Q3+4T VRIAG<Z¨4+TI, SI FARA NICI UN PIC DE RETINERE IMI Q23459Q´0UF0AH¨<JG V4WT9UJ S0FU 0SHGZOH GC<Z59A W4TI
G
´
´4 tisi mv si in final vreu sa le 3q21465984mn r0AIFJCAÏRFH<+MNÅ7TFNM9+ZWY4OT6 B<ZIGHC,Z<W4Y8T´25ctm t9u<cmjtmszpitju3ut´5t8hugr


...asta este parerea mea despre ei si despre clan war (in cazul in care calculeaza asa cum zici tu Grievan)
Back to top Go down
Grievan
game master
game master
Grievan


Mesaje : 1332
Puncte : 1356
Data de inscriere : 2013-07-12
Localizare : Discovery Channel

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 6 Icon_minitimeThu Sep 18, 2014 10:24 am

Eu asta am observat ca se intampla. De aia ti-am zis ieri ca o sa avem surprize la punctele de cw din cauza rankului celorlalti.
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 1485
Puncte : 1585
Data de inscriere : 2013-01-07
Varsta : 43
Localizare : Somewhere over the rainbow

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 6 Icon_minitimeFri Sep 19, 2014 1:59 am

[img]plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 6 Clan_f11[/img]
Punctele 17 și 18 arata cat de bine sunt stabilite punctajele și cum se calculează câștigătorii unui clan war! (foarte in amanunt, detaliat si pe intelesul tuturor)
Back to top Go down
Vizitator
Guest




plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 6 Icon_minitimeFri Sep 19, 2014 2:56 am

Atat de detaliat pfff.. nici nu am stiut de unde sa incep scratch
Back to top Go down
xile
game master
game master
xile


Mesaje : 721
Puncte : 724
Data de inscriere : 2013-08-05
Varsta : 37
Localizare : italy

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 6 Icon_minitimeFri Sep 19, 2014 3:18 am

de cand creste clanul am observat ca avem tot mai multe
insulte la adresa DRACULA.RO
ribbonul de onorabil nici eu nu-l am dar asta nu inseamna ca am avut hak
contul il luasem de la un prieten dar pe atunci nu stiam eu de rebbonurile astea 
sincer primul a fost top care mi-a deschis ochii de ribbonuri Very Happy ms top
ma invatat cineva ca pot recupera ribbonul doar sa vb vrumos cu cei de la z8
si sa le explic ca contul il am de la cineva si l-am luat fara rebbon de onoare
sa le zic cate vipuri am si cati bani bag in joc...cel putin asa am inteles ca sunt
cativa care l-au recuperat.....
Back to top Go down
Vizitator
Guest




plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 6 Icon_minitimeFri Sep 19, 2014 4:37 am

Da sunt.. dar te costa ceva
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 1485
Puncte : 1585
Data de inscriere : 2013-01-07
Varsta : 43
Localizare : Somewhere over the rainbow

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 6 Icon_minitimeWed Sep 24, 2014 8:25 am

Grievan, aveai dreptate!
Asta este raspunsul:

-Hello topsilence,

We apologize for any confusion or inconvenience this issue may have caused you. The reason for this is if you are playing against a low ranked team you will lose points based on how low the Clan rank is. For Example if you are MASTER and you play against a clan that is SILVER, if you win you will lose -2 points from your clan. If you face ELITE you will lose 0. If MASTER plays against MASTER you will earn.

If you want to earn points play against Clans that are your Rank or Higher. If you are at MASTER play against MASTER clans. If your ELITE play against ELITE or MASTER clans and so on.

Again, we apologize for any inconvenience.

Regards,

[GM] Odeeb
CrossFire Team


Deci de acuma sa fim atenti sa nu ne pierdem timpul degeaba jucand cu clanuri cu rank mai mic decat al nostru.
Personal consider ca este o prostie sistemul acesta de punctare, dar nu avem ce face...crossfraierul asta este din ce in ce mai ...interesant Smile
Back to top Go down
Vizitator
Guest




plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 6 Icon_minitimeWed Sep 24, 2014 8:43 am

Din ce in ce mai de rahat.  De ce mi`ar pasa mie ca aia au rank mai mic ca al nostru? Ma nene am castigat vreau punctele nu vreau sa ies in minus. Cine dracu a putut sa se gandeasca la un asemenea sistem de punctare?! Astia`s prosti rau. Ma rog...insult prostii
Back to top Go down
xile
game master
game master
xile


Mesaje : 721
Puncte : 724
Data de inscriere : 2013-08-05
Varsta : 37
Localizare : italy

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 6 Icon_minitimeWed Sep 24, 2014 12:18 pm

affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 1485
Puncte : 1585
Data de inscriere : 2013-01-07
Varsta : 43
Localizare : Somewhere over the rainbow

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 6 Icon_minitimeTue Sep 30, 2014 9:23 am

[img]plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 6 By10[/img]
hehehehehe
Oare la asta ce i-am mai facut?
Back to top Go down
Grievan
game master
game master
Grievan


Mesaje : 1332
Puncte : 1356
Data de inscriere : 2013-07-12
Localizare : Discovery Channel

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 6 Icon_minitimeTue Sep 30, 2014 10:16 am

Smile)) Eu suspinele copiilor nici nu le mai bag in seama. Astept un QQ de la un jucator de calitate. Cum apare cum il postez aci. Very Happy
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 1485
Puncte : 1585
Data de inscriere : 2013-01-07
Varsta : 43
Localizare : Somewhere over the rainbow

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 6 Icon_minitimeTue Sep 30, 2014 1:18 pm

Trebuia postat asta, mi-a zis cu patos, a pus suflet la insulta, nu a aruncat doar o vorba in vant!
Back to top Go down
xile
game master
game master
xile


Mesaje : 721
Puncte : 724
Data de inscriere : 2013-08-05
Varsta : 37
Localizare : italy

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 6 Empty
PostSubject: aveam o leak de lag si a inceput fraeru sa injure si sa tipe kik xile fckng lagger si toate alea....   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 6 Icon_minitimeTue Sep 30, 2014 1:24 pm

[img]plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 6 Bg9zeh[/img]
Back to top Go down
Vizitator
Guest




plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 6 Icon_minitimeTue Sep 30, 2014 8:06 pm

Alti idioti alta distractie
Back to top Go down
Grievan
game master
game master
Grievan


Mesaje : 1332
Puncte : 1356
Data de inscriere : 2013-07-12
Localizare : Discovery Channel

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 6 Icon_minitimeWed Oct 01, 2014 8:12 am

Cata ura pe pamantul asta.. Evil or Very Mad
Back to top Go down
Vizitator
Guest




plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 6 Icon_minitimeSat Oct 04, 2014 10:21 am

[img]plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 6 10gllr6[/img]
[img]plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 6 Fyq1qw[/img]
DUPA CUM SE VEDE IN PRIMA POZA AM LUAT KICK DIN ACEL ROOM. ACOLO ERAU O GRAMADA DE JUCATORI DIN CRYPTYC. DUPA CE AU IESIT CILE DONT SI DISC DIN ROOM AM RAMAS DOAR EU CU CONTUL MIC PRIMIT DE LA UN PRIETEN. DUPA CE AM LOAT KICK L.AM INTREBAT PE KIM_1. DE CE MI`AU DAT KICK SI AM ASTEPTAT UN RASPUNS(INCA IL ASTEPT). DIN CATE STIU EU NOI NU DAM KICK CELOR DIN CRYPTYC CHIAR DACA E IN ROOM UNU CU RANK DE CACAO SI NU ARE HAK. NICI MACAR NU AVEAM UN SCOR EXAGERAT DE MARE NICI MACAR MARE CA SA ZICA `UITE HACKERU`. IN A2A IMAGINE DUPA CE AM INTRAT IN ROOM AM FACUT IMEDIAT 4 KILLURI 2 HEAD SI 2 NORMALE. AIA 2 DIN NOISE AU INCEPUT SA SARA DE CUR IN SUS CA HACK KICK COSTI KICK COSTI. SINGURU CARE A TACUT A FOST SCORPION. SI E SINGURU CARE A ZIS F12 SI MI`A RASPUNS DUPA CE AM LUAT KICK. CAM ASTEA SUNT CLANURILE DE GM CAND NOI INTRAM CU CONTURILE MICI^^
Back to top Go down
Pedo
musafir
musafir



Mesaje : 19
Puncte : 19
Data de inscriere : 2014-07-01
Varsta : 30

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 6 Icon_minitimeSat Oct 04, 2014 12:24 pm

We all know that you are a hacker incept  Very Happy
Back to top Go down
xile
game master
game master
xile


Mesaje : 721
Puncte : 724
Data de inscriere : 2013-08-05
Varsta : 37
Localizare : italy

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 6 Icon_minitimeSat Oct 04, 2014 12:40 pm

big laugh
Back to top Go down
Vizitator
Guest




plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 6 Icon_minitimeSat Oct 04, 2014 1:12 pm

big laugh Thanks bro i really apreciate  spread love
Back to top Go down
Winnetou
profesionist
profesionist
Winnetou


Mesaje : 341
Puncte : 345
Data de inscriere : 2014-08-19
Varsta : 44
Localizare : satu mare; negresti-oas

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 6 Icon_minitimeSun Oct 05, 2014 12:07 am

uite la ce scor mi-amluat kik pe contu de sandokkan, si nu era primu kik pe hero, in trei ore de-abia am facut 2000  exp


[img]plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 6 Ifvr6w[/img]
Back to top Go down
Vizitator
Guest




plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 6 Icon_minitimeSun Oct 05, 2014 12:23 am

Nu ai ce sa le ceri.. mai bine facem noi room la hm si jucam sau la shadow si 'farmam pentru experienta. Adica la 2 jocuri normale la shadow dupa sa facem 3 sau 4 egaluri si tot asa. Asa un cont fara vip ia undeva intre 2 sau 3k experienta. Si cele cu vip termina imediat experienta pe ziua respectiva.
Back to top Go down
Pedo
musafir
musafir



Mesaje : 19
Puncte : 19
Data de inscriere : 2014-07-01
Varsta : 30

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 6 Icon_minitimeSun Oct 05, 2014 2:29 am

Free for all is the fastest way to get exp play a 12 min game and u will get a range of 1200:1500 exp per game maybe more if there is more than vip member in game 
plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 6 Sign
Back to top Go down
Vizitator
Guest




plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 6 Icon_minitimeSun Oct 05, 2014 8:52 am

Its a good way to get dayli experience but its ffa dont forget that in the last 10 sec if u are ace u get kicked^^. Same thing at shadow mode(inf) u cant play in ur stile because u will be kicked. And at shadow mode u get like 2k 3k experience per game(without 100-200-300% bonus). So... its hard to make ur activity points Very Happy. And now we have to do 5k exp on 5 or 6 accounts because we want to be under 200 for that ribbon so its harder than usual.
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 1485
Puncte : 1585
Data de inscriere : 2013-01-07
Varsta : 43
Localizare : Somewhere over the rainbow

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 6 Icon_minitimeMon Nov 03, 2014 6:31 am

Din colectia personala vi-l prezint pe [Darth]ILa...inainte de report si dupa report!

[img]plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 6 D10[/img]

[img]plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 6 D210[/img]
Back to top Go down
Vizitator
Guest




plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 6 Icon_minitimeMon Nov 03, 2014 8:17 am

Si'o cam luase in cap Very Happy. Acum o sa isi ia o pauza^^
Back to top Go down
Grievan
game master
game master
Grievan


Mesaje : 1332
Puncte : 1356
Data de inscriere : 2013-07-12
Localizare : Discovery Channel

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 6 Icon_minitimeMon Nov 03, 2014 9:28 am

Da Doamne! Poate se apuca de pescuit.. big laugh
Back to top Go down
Vizitator
Guest




plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 6 Icon_minitimeMon Nov 03, 2014 10:57 am

Si ca momeala isi foleseste viermele?
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 1485
Puncte : 1585
Data de inscriere : 2013-01-07
Varsta : 43
Localizare : Somewhere over the rainbow

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 6 Icon_minitimeMon Nov 03, 2014 11:40 pm

...nu cred ca isi ia ban pentru asta...nu sunt astia de la z8 asa de seriosi, dar i-am spus ca l-am postat si pe forum si ca daca mai insulta pe cineva din clanul nostru ii mai facem un raport cu screan shot-ul si sigur o sa isi primeasca ban...amenintarea a functionat ca l-a cam prins rusinea, cel putin pe moment Smile
Back to top Go down
Vizitator
Guest




plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 6 Icon_minitimeTue Nov 04, 2014 3:47 am

Am si eu un moment cu somesoul dar o sa il postez deseara cand intru pe computer
Back to top Go down
Vizitator
Guest




plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 6 Icon_minitimeTue Nov 04, 2014 9:16 am

[img]plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 6 V6kzed[/img]
si inca una
[img]plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 6 24wga60[/img]
Back to top Go down
Grievan
game master
game master
Grievan


Mesaje : 1332
Puncte : 1356
Data de inscriere : 2013-07-12
Localizare : Discovery Channel

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 6 Icon_minitimeTue Nov 04, 2014 11:42 am

big laugh big laugh

Comedia intruchipata somesoul asta...Am jucat, cred ca cu 2 luni in urma, shadow mode. Eu gr el si cu pakukapaka ala erau bl, fratilor, asa le rupeam fashu ca au inceput 
amandoi sa se ia de mine, bineinteles fara un motiv intemeiat. Eu doar radeam si le raspundeam pe masura, Am vrut sa ajung la faptul ca, somesoul asta cand se leaga de
Dracula.ro se leaga numai din invidie. Sau poate l-a suparat si altcineva din clan si nu spune? Ca la urma urmei la faza de mai sus are ce are cu tine, insa ce are cu clanul?
A gasit motivul sa se ia de clanul nostru....Da-i in pnm de sclavi. rool it
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 1485
Puncte : 1585
Data de inscriere : 2013-01-07
Varsta : 43
Localizare : Somewhere over the rainbow

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 6 Icon_minitimeTue Nov 04, 2014 12:25 pm

Da , ai dreptate Grievan, are treaba cu toti din clan. Eu am avut ceva schimburi de replici cu el din cauza asta...nu are treaba cu unu anume, el insulta tot clanul. Parca am postat pe undeva pe forum o altercatie avuta cu el. Din punctul meu de vedere mai are de invatat si pana invata avem libertatea sa il calcam in picioare cum vrem noi...aveti grija numai sa nu il injurati prea tare si sa nu aruncati chestii rasiste in el ca va face report.

Pe de alta parte eu am sa il provoc sa ma injure si sper sa zica si ceva rasist sa pot eu sa ii fac un report...ca in ultima vreme asa i-am linistit pe cativa, gen DarthILa si llMll ...amandoi si-au cerut scuze dupa ce au spus chesti rasiste si si-au dat seama ca pot ramne fara cont din cauza asta...de altfel niste milogi fara coloana vertebrala.
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 1485
Puncte : 1585
Data de inscriere : 2013-01-07
Varsta : 43
Localizare : Somewhere over the rainbow

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 6 Icon_minitimeTue Nov 18, 2014 2:28 am

In ultima vreme am devenit tinta lui Hallucinate. Nu mai conteneste sa ma insulte si sa isi bata joc de tot clanul in general. Apogeul insultelor este cand reusesc sa il omor...reusesc mult mai rar decat reuseste el sa ma omoare, dar cand reusesc ma face in toate felurile.

Azi intr-un moment in care mi-am pierdut controlul dupa o insulta adusa clanului am inceput sa ii spun ca stiu de ce sufera asa. I.am spus ca il inteleg ca ii este greu cu jucatori ca ai nostri din DRACULA. In ideea ca avem jucatori buni....a inceput sa rada si sa zica ca intr-un clan ca asta nu este nici un jucator bun.
Atunci am inceput sa il intreb de ce insista acum ceva vreme la BadPisicat si de ce se milogeste de Xile sa mearga la el in clan...i-am mai inchis putin gura dar dupa aia a inceput ca pe Bad a rugat-o acum 8 luni si ca nu acuma, iar de Xile a zis ca intradevar e jucator bun. Nu de multa vreme era foarte saritor sa ma salute sa ma mai intrebe una alta, acum e cu totul si cu totul alt om. Eu recunosc ca este mai bun decat mine si asta nu ma deranjeaza, dar va rog daca va face probleme sa ma anuntati si eventual sa incercati sa salvati o imagine.

[img]plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 6 Halluc10[/img]

[img]plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 6 Halluc11[/img]
Back to top Go down
xile
game master
game master
xile


Mesaje : 721
Puncte : 724
Data de inscriere : 2013-08-05
Varsta : 37
Localizare : italy

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 6 Icon_minitimeTue Nov 18, 2014 4:33 am

hehe...nu avem jucatori buni?! de asta suntem in fata la toti jucatorii de gm....
Back to top Go down
Vizitator
Guest




plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 6 Icon_minitimeTue Nov 18, 2014 5:07 am

Nu avem jucatori buni? big laugh daca nu avem jucatori buni de gm de ce cheama jucatroii din clanu nostru la el? De ce de fie care data cand intru la politisti si el e la fantome il omor cu toporu? De ce plange si iese din joc? De ce cand mai intru in room cu el dupa un kill facut pe el pleaca din room? De ce aproape toti jucatorii cu care ma inteleg bine din clanu lui imi spun ca vor sa ni se alature pentru ca activitatea in clanu lor lasa de dorit? Etc etc asa ca sa taca in.....pastele mami lui din gura Very Happy. Peace
Back to top Go down
Grievan
game master
game master
Grievan


Mesaje : 1332
Puncte : 1356
Data de inscriere : 2013-07-12
Localizare : Discovery Channel

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 6 Icon_minitimeTue Nov 18, 2014 7:35 am

Nah ca nu a mai rezistat sa pozeze intr-un baiat bun. Pacat ca trebuie sa-ti schimbi parerea despre unii care incercau sa si-o creeze ca fiiind una buna. 
Sa mai dea un search in memorie, mi-a trimis pe privat acum ceva timp in urma ca Parintele e baiat bun ca eu nu QQ-esc pe room si ca daca vrem putem 
merge la el in clan oricand. Dar stati mai ca asta e politica lui de abordare a jucatorilor. Smile)) 
Si mai stati ca daca nu v-ati dat seama, are halucinatii, de unde si numele... Nota 2 pt astazi domnule Hallucinatie.
Back to top Go down
Grievan
game master
game master
Grievan


Mesaje : 1332
Puncte : 1356
Data de inscriere : 2013-07-12
Localizare : Discovery Channel

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 6 Icon_minitimeThu Dec 04, 2014 8:54 am

Sa vedeti material si limbaj de Hide&Seek, o flegma de malnutrit..
plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 6 2iwamgo
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 1485
Puncte : 1585
Data de inscriere : 2013-01-07
Varsta : 43
Localizare : Somewhere over the rainbow

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 6 Icon_minitimeThu Dec 04, 2014 11:12 am

Smile) asta e de la hide&seek, nu? azi si-a cam luat-o in freza de la mine si probabil si-a descarcat nervii pe tine.
Back to top Go down
Vizitator
Guest




plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 6 Icon_minitimeThu Dec 04, 2014 12:22 pm

Grivei are bafta la chestii din astea. Noi ii enervam si se descarca pe el Smile)
Back to top Go down
Vizitator
Guest




plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 6 Icon_minitimeThu Dec 04, 2014 12:23 pm

Grievan**** corectura tastaturii Smile))
Back to top Go down
Grievan
game master
game master
Grievan


Mesaje : 1332
Puncte : 1356
Data de inscriere : 2013-07-12
Localizare : Discovery Channel

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 6 Icon_minitimeFri Dec 05, 2014 7:05 am

Nu l-ati enervat nici unul. Era partida in care ai intrat Top si deja jucam cu el. Daca l-a enervat cineva eu snt ala. incepatorule, vezi ca te fac frate cu rokie. Very Happy
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 1485
Puncte : 1585
Data de inscriere : 2013-01-07
Varsta : 43
Localizare : Somewhere over the rainbow

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 6 Icon_minitimeTue Dec 09, 2014 6:13 am

[img]plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 6 M_vrea11[/img]

Asta vrea inapoi in clan dupa ce a plecat fara sa zica buna ziua!
Nu mai este loc pentru cei care pleaca in conditi nerusinate!
Back to top Go down
xile
game master
game master
xile


Mesaje : 721
Puncte : 724
Data de inscriere : 2013-08-05
Varsta : 37
Localizare : italy

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 6 Icon_minitimeTue Dec 09, 2014 7:19 am

Smile)))))))))))))))))
e jale ||M|| asta ..
nu mai tin minte numarul
la cate clanuri a schimbat saracu..
Back to top Go down
Vizitator
Guest




plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 6 Icon_minitimeTue Dec 09, 2014 7:24 am

Asta a iesit acum o luna cred. Si intr.o luna aproape ca mi.a batut recordu de clanuri schimbate in 3 ani Smile)
Back to top Go down
xile
game master
game master
xile


Mesaje : 721
Puncte : 724
Data de inscriere : 2013-08-05
Varsta : 37
Localizare : italy

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 6 Icon_minitimeTue Dec 09, 2014 8:44 am

da nu e iiMii care a fost la noi asta e ||M|| ala cu i e baiat ok..nai treaba cu el
dar asta e curvulita mare lualar asta la intrebari
[img]plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 6 23wogi9[/img]
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 1485
Puncte : 1585
Data de inscriere : 2013-01-07
Varsta : 43
Localizare : Somewhere over the rainbow

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 6 Icon_minitimeTue Dec 09, 2014 9:41 am

lol!
Back to top Go down
Grievan
game master
game master
Grievan


Mesaje : 1332
Puncte : 1356
Data de inscriere : 2013-07-12
Localizare : Discovery Channel

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 6 Icon_minitimeTue Dec 09, 2014 10:18 am

Ce drek face cainele ala acolo? Are parkinson? Suspect
Back to top Go down
xile
game master
game master
xile


Mesaje : 721
Puncte : 724
Data de inscriere : 2013-08-05
Varsta : 37
Localizare : italy

plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 6 Icon_minitimeTue Dec 09, 2014 12:51 pm

nu se mai opreste din dat la buca..
observi ca si cu capu-n pamand curu nu se opreste..
tocmai asta sal ia la p..a pe ||M|| ala...
Back to top Go down
Sponsored content





plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Galeria plangaciosilor!!   plumm - Galeria plangaciosilor!! - Page 6 Icon_minitime

Back to top Go down
 
Galeria plangaciosilor!!
Back to top 
Page 6 of 8Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
DRACULA.RO :: Despre noi :: Despre noi-
Jump to: